Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość czekoladowy hit

Na czym polega fenomen Michała Wiśniewskiego? Zna ktoś odpowiedź?

Polecane posty

Gość czekoladowy hit

Ani on przystojny, ani inteligentny, bogaty też nie aż tak bardzo. Patrząc na jego przeszłość (alkoholizm, pełno dzieci, 3 rozwody) można się tylko przestraszyc. Na czym polega fenomen że kobiety lecą do niego jak muchy do gówna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsgesges
Wisniewski jest bogaty, to jeden z najbogatrzych ludzi w polsce, ty chyba nie jestes swiadomy/a ile plyt sprzedal w niemczech. To ryzykant, ryzykanci sa najbogatsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie na tym samym, co Michaela Jacksona. Więc właściwie nie wiem, na czym, bo obydwu tych fenomenów nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowy hit
Jackson świetnie śpiewał, jako pierwszy wydawał miliony na teledyski co w tamtych czasach było rzadkością i tworzył chwytliwe piosenki. Wiśniewski nie jest aż tak bogaty! Ok wydaje płyty, kiedyś był nr1 w polsce ale ile kasy mu idzie na alimenty na 4 dzieci? Bogaty jest ale na pewno nie należy do najbogatszych w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa jestem czy to
on rzucal te baby czy one jego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w setce
najbogatszych ludzi w polsce go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa jestem czy to
chyba najnormalniejsza byla ta jego pierwsza zona, mandaryna wogole sie nie zajmowala tymi dziecmi, w jestem jaki jestem te maluchy wychowywala nianka...zaloze sie ze ta druga anka tez miala je w powazaniu...a ta tajner to taka brzydota ze szok...co nastepna to brzydsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa jestem czy to
az strach pomyslec jak nazwie swoje kolejne dziecko...byl juz xavier, fabienne, etienette, vivienne...hm...macie jakies propozycje?:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsgesges
zeby byc na liscie trzeba najpierw opodatkowywac dochody, jaki wisniewski mialby cel w tym by byc na liscie najbogatrzych? wiesz ilu ludzie na liscie nie ma choc powinni byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsgesges
tak najlepsza byla pierwsza zona???? pierwsza byla lesbą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsgesges
za to jest w czolowce najbardziej wplywowych osob, co samo mowi za siebie, wplywowy dlaczego bo ma czerwone wlosy?? to tak jak tom cruise, niby najbogatrzy nie jest ale kiedy dziennikarz zrobil dochodzenie okazalo sie ze jego majatek nie ma dna, to jeden z najbardzej wplywowych ludzi mimo ze w czolowce jest bill gates i co z tego skoro najbogatsi nie obnosza sie z bogactwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R-E-T-Y
Zrobil kariere na "litosc" - jak wiadomo Polacy to narod wspolczujacy i biednemu Michalkowi, ktorego matka w dziecinstwie porzucila wspolczuli i zarobic dawali. Inna sprawa, ze zespol I3 w skladzie z Justyna dalo sie sluchac, zwlaszcza utwory w ktorych spiewala tylko ona. Ale czemu budzi zainteresowanie wsrod kolejnych kobiet (dodajmy coraz mniej atrakcyjnych....) nie potrafie wytlumaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruber ff
ludzie, nie macie pojecia o prawdziwym bogactwie:o jak wezmiecie liste 100 najbogatszych w Polsce, to Wisniewski przy nich jest biedakiem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 15.02.2011 o 13:34, Gość czekoladowy hit napisał:

Ani on przystojny, ani inteligentny, bogaty też nie aż tak bardzo. Patrząc na jego przeszłość (alkoholizm, pełno dzieci, 3 rozwody) można się tylko przestraszyc. Na czym polega fenomen że kobiety lecą do niego jak muchy do gówna?

To jest bardzo dobre pytanie.

Z Dominiką też już się rozwiódł, miesiąc później zaręczył się z niejaką Paulinką, ją też już zbrzuchacił, piąte dziecko w drodze. Ciekawe, czy też dostanie takie chüjowe imiona. Dobrze, że chociaż Dominika i Magda nie dały mu zalać formy. 

Bogaty też nie jest, bo jest na maksa zadłużony ze wszech stron. Dominika pospłacała dużą część jego długów, to w podziękowaniu kopnął ją w dupę i za jej plecami składał papiery rozwodowe, jednocześnie kłamiac w mediach, jaki to on jest szczęśliwy ze swoją czwartą żoną. Nie mogę się nadziwić, że znalazła się kolejna desperatka, która gotowa jest mu ślubować.

O kalafiorze na odbycie przez grzeczność nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 15.02.2011 o 16:47, Gość gruber ff napisał:

ludzie, nie macie pojecia o prawdziwym bogactwie:o jak wezmiecie liste 100 najbogatszych w Polsce, to Wisniewski przy nich jest biedakiem:p

Bo żaden człowiek z tej listy nie przepiździł 35 milionów w karty 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 13:48, Gość ciekawa jestem czy to napisał:

az strach pomyslec jak nazwie swoje kolejne dziecko...byl juz xavier, fabienne, etienette, vivienne...hm...macie jakies propozycje?:D:P

Właśnie mu się Falco urodził 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×