Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jako-taka

zmywarka

Polecane posty

Gość jako-taka

Otóż, od m-ca stałam się posiadaczką zmywarki ELEKTROLUX 65070 i nie jest tak jak oczekiwałam tzn. na talerzach(arcoroc ciemny) zostaje biały osad i niestety wyglądają jak niedomyte. Używam do zmywania tabletek All in 1 FINISH oraz nabłyszczacz ustawiony na opcji min. zaś sól na opcji max. Pytanie co zmienić co robię źle? jeszcze trochę a stwierdzę, że nie ma to jak mycie tradycyjne. proszę o sugestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killitita
za mało nabłyszczacza a za dużo soli, sól zawsze ustawiaj na pomiędzy min a środek czyli najlepiej, a nabłyszczacz, na połówke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killitita
dodatkowo, nie używaj, kostek finish, bo one maja troche w sobie soli i strasznie sie to miesza. jak masz juz nablyszczacz i sol, to kup zwyklem w lidlu, albo w biedronce, zwykle duwufazowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako-taka
czyli za dużo soli za mało nabłyszczacza? dobrze dziś wieczorem zrobię jak koleżanka radzi, zapytam jeszcze o srodki do mycia czyli: opcja 1 sama tabletka all in 1 opcja 2 sol+nabłyszczacz+tabletka dwufazowa czy tak czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killitita
miałam, tabletki, które miały w sobie sól, i nabłyszczacz, efektem trgo były nie domyte naczynia, od kilku lat, używam zwykłej soli z lidla, zwykły nabłyszczacz z lidla (ustawione tak jak podawałam) i zwykłe te tańsze tabletki z lida. Naczynia pięknie domyte, i zadnych sladów nie ma. Naprawde polecam. Poprostu wcale to co najdrozsze nie jest najlepsze. Mówie Ci opcja 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu
sól dozujesz według twardości wody im miększa tym mniej soli , nabłyszczacz średnio do miękkiej wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu
a i używam pół tabletki , zawsze mam błysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako-taka
dziękuję za rady, mam jeszcze dużo tabletek finish-a wiec muszę zużyć; sól i nabłyszczacz za to ustawię na min. skoro mam w tabletkach, zobaczę efekty rano i lepiej żeby był błysk bo zaczyna mnie to drażnić :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako-taka
czy dodawanie spermy zamiast nabłyszczacza zmyje resztki psiej kupy z kubków? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako-taka
no i rewelacji nie ma....na talerzach został osad, jakby nalot biały czy kamień? szklanki tez z lekkim osadem.... czy może to ciemny arcoroc tak wygląda??? no niestety zadowolona to nie jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sani5
Te naczynia to do zmywarki raczej się nie nadają. Ja mam parę takich kubków i czasem ktoś z domowników ich użyje, wtedy wrzucam do zmywarki i widzę, że się rysują. Spróbuj innych naczyń, porcelanę, szkło i zobacz jak umyje. Ja używam właśnie takich tabletek jak ty, uważam że są najlepsze, domywają nawet przypalone garnki i naczynia super błyszczą. Nabłyszczacz mam taki zwykły i ustawiony na 4 (połowę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniochhxxxxdxxxxxxa
Gość MarysiaJot
Zdecydowanie zmywarka dużo lepsza niż mycie ręczne! ;) Sama o tym nie wiedziałam dopóki nie kupiłam swojego ukochanego siemensa ;) Jestem w szoku, że mycie naczyń może być takie relaksujące ;) W ogóle dziewczyny do 15.12 jak sie kupi zmywarke siemens w media expert to można odebrać roczny zapas tabletek finish quantum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasia3
Czym kierowałaś się wybierając taką zmywarkę? Czy brałaś pod uwagę tego typu wskazówki- http://agd-rtv.info ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początek warto spróbować innych tabletek, a jeżeli to nie pomoże może wystąpiła jakaś usterka? Warto wtedy zadzwonić do http://www.technikan.pl/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×