Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość happsmile

Co na urodziny? Odwieczny problem.

Polecane posty

Gość happsmile

Tak Tak, odwieczny problem, kupowanie prezentów dla Swoich chłopaków na urodziny,imieniny,święta itd. Lecz ja mam bardzo poważny problem. Jestem z chłopakiem prawie 3 lata (bez kilkunastu dni), więc jak Same/Sami się domyślacie pomysły już wyczerpałam, niestety :( Od razu również dodam, że nie mieszkamy razem, ja mieszkam w Anglii, on w Polsce więc jak rozumiecie nie ma mowy o żadnych striptizach i tego typu zabaw. Zamierzam mu wysłać paczkę na urodziny które są już niedługo, a nie mam pojęcia co mu kupić. No więc kupiłam mu już (streszczę): bluzy, koszulki, koszule, krawaty, spodnie, ramki, perfumy, kosmetyki, łańcuszek, bransoletka, kalendarz z naszymi zdjęciami, elektryczną ramkę, breloczek do kluczy, bokserki, miśka, i więcej nie pamiętam. Myślałam żeby mu kupić coś z bluz bądź podkoszulek z DHL, bo on lubi takie, ale znowu ubranie mu kupować? Dodam że Mój Chłopak ma również samochód, ale nie ma się czym chwalić, on woli takie małe szybkie do "szarżowania", ale może coś do samochodu? ale co? i nie wydaje Wam się że troszkę takie denne to? Dodam, że chłopak kupuje mi zobowiązujące prezenty, ostatnio na urodziny dostałam od niego paczką aparat FUJIFILM, więc muszę mu coś wykombinować fajnego, tylko nie wiem co. Te pytania kieruje do Tych życzliwych, więc zaoszczędźcie sobie te "durne komentarze" typu wynajmij mu dziwkę itd. z Góry wielkie dzięki ;) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happsmile
zapomniałam dodać że interesuje się między innymi gadami egzotycznymi tzn. terrarystka. ;) myślałam żeby kupić mu coś z gadów tego typu, ale jak na razie wiem że nie ma miejsca już w domu na nie ;) więc czekam na Wasze Pomysły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli pomyślał, by kupic Ci droższy aparat na urodziny, to może Ty także pomyślałabyś o sprzęcie elektronicznym? Nie mówię o laptopie, telewizorze czy odtwarzaczu DVD, ponieważ na to wydałabyś pewnie bardzo wiele pieniędzy. Ale dlaczego nie brac pod uwagę mp4. W promocjach można takie kupic za około dwieście złotych. http://www.promoceny.pl/detail/creative-odtwarzacz-mp4-zen-style-100-50994/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej fiolet
może radio do samochodu? można już fajne kupić za 100 funtów :) albo maszynkę elektryczna do golenia, jakiś fajny telefon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitalianka
zależy czym się kto interesuje.ja ostatnio poluję na oferty na zakupach grupowych ostatnio na wykupto.pl był trening z mistrzem świata kick boksingu za 149 złotych albo 3 dniowy rejs jachtem za 300 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem ale spróbuj
Wejdź na www.pogrosiku.eu Może tam wpadnie Ci coś w oko. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupuj do woli!
najlepiej kupić bilet na dowolną rzecz! i pewność masz że go wykorzysta i będzie zadowolony!! poniżej link! Super PROMOCJE! zniżki aż do 80% na wszystko!!! Sprawdź!!!!! NAPRAWDĘ WARTO! http://gruper.pl/referrer.php/434645

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak jestem za praktyczny prezentami. Nie przepadam za tymi kiczowatymi i pretensjonalnymi z którymi nie wiadomo potem co zrobić. Dlatego ostatnio dla swojego chłopaka kupiłam piłkę do nogi, bo widziałam, że jego jest już w opłakanym stanie. A że znalazłam w promocji bardzo dobrą piłkę adidasa na tanisport.pl to przy okazji nie wydałam na ten prezent majątku. No i oczywiście chłopak był bardzo zadowolony. Grunt to znać zainteresowania swojego partnera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happysmilee
radio do samochodu.. hmm.. pomysle i poszukam czegos fajnego. Tylko takie pytanko, da sie kupic jakies fajne, universalne (pasujace do kazdego badz wiekszosci samochodow) radyjko? bo Moje Kochanie bedzie chcialo zmieniac samochod pewnie, i no glupio zeby nie mogl uzyc radia ;) Golarke elektryczna tez juz dostal.. na sweita chyba :) Ostatnio podpytałam go o mp4 czy ipoda, i powiedział że dla chlopaka mp4, więc już znalazłam fajną, i zamierzam mu cos kupic. Co do zainteresowań to interesuje się terrarystka (gadami). A więc co jeszcze można dokupić do tej mp4? jakąś bluze? hmm.. dzięki za pomysły;) i czekam na więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×