Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

złudzenie_optyczne

Mały dołek...

Polecane posty

Mam wolny wieczór, mam dobrą kolację, mam wino, mam film, mam pyszny jabłecznik i mega doła, bo nie mam z kim sie tym podzielic, nie mam sie do kogo zwyczajnei przytulic, buuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeszącakobietkaaaaa
nie łam się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajer-łorks
W takich chwilach szkoda. Ale pomyśl sobie może, ile tak na dłuższą metę by było na co dzień spięć, nerwów i kłótni :P A tak - masz luz :classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielka Energia
A ja: - nie mam faceta - nie mam filmu ( no chyba, że "Na Wspólnej też się liczy") - nie mam wina - nie mam kolacji - nie mam jabłecznika Ale mogło być gorzej, są większe nieszczęscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajer-łorks
Eee tam, rutyna każdemu prędzej czy później odbija się czkawką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywisice, ze moglo byc gorzej... ja tylko pisze, ze w tym momencie jest mi bardzo smutni i zle i czuje sie nikomu nie potrzebna i nie jest mi z tym fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokaz cycki
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajer-łorks
Jakoś przeleci :classic_cool: Ogólnie widać, że masz dobrą aurę i jesteś optymistycznie nastawiona do życia, więc nie ma strachu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielka Energia
Słuchaj mi też nie jest najlepiej. Czasami chciałabym po prostu zniknąć, bo mam wrażenie, że i tak nikt by tego nie zauważył. Nie mam nikogo czy niczego co trzymałoby mnie przy życiu, ale żyję, bo wierzę, że jeszcze czeka na mnie, to co najlepsze. Na Ciebie też czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×