Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość banknote

Problem z banknotem 50 funtow

Polecane posty

Gość banknote

mam banknot 50 funtow i wczoraj chcialam zaplacic nim w sklepie odziezowym ale sprzedawczyni nie przyjela tego banknotu i poprosila mnie o zaplate karta albo gotowka ale o nominalach 10 lub 20 funtow normalnie widzialam ze ekspedientka przestraszyla sie tych 50 funtow moze widziala po raz pierwszy bo jest rzadziej uzywany i nie wiedziala ile ma wydac .. ? co jest z tym 50 funtow ? czego robia problem z tym banknotem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja raz w lidlu placilam
takim banknotem to kasjerka managera wolala czy moze go przyjac :D Ich prawie nie ma w obrocie i boja sie przyjmowac w sklepach. Idz do banku niech ci rozmienia i po klopocie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banknote
nie rozumie tego bo skoro jest taki banknot i jest w obiegu ok rzadziej ale jest, to powinni go przyjmowac i kropka a nie robia wielkie oczy i nie chca go przyjac . dla mnie to smieszne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadawaba
Powinni ale jak masz miec z tym problem to nie lepiej rozmienic w banku i problemu nie miec? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boze jaka ta baba jest chora
Boja sie, ze moze byc falszywka i dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek______
W Niemczech setką (100 Euro) nie zapłacicie również w większości sklepów (choćby na stacjach benzynowych). Bankomaty wypłacają maksymalnie pięćdziesiątki. Wyższe nominały tylko bezpośrednio w banku (czasem się 500 przydaje, jak chcesz kupować samochód za gotówkę). ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej fiolet
ja jak pracowałam w sklepie to tez miałam zabronione przyjmować od klientów 50- tek...nawet na kasie nie było takiego nominału... tez miałam problem bo w Polsce wymienili mi na 50- tkę i tez musiałam wymienić w banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden mój znajomy niedawno laptopa kupował w Anglii. Płacił gotówką gdzie miał dwie 50-tki. Przyjąć zgodzili się mu przyjąć ale dokładnie sprawdzili wraz z ultrafioletem. Potwierdzam ich jest mało w obiegu poza bankami. Są duże kłopoty z płatnościami takim nominałem. Czasami przyjmą przy większych kwotach do zapłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anglia to jednak zacofany kraj, 50£ dla nich zobaczyć to jak zobaczyć yeti haha, biedaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak boją się tych banknotów, a jeszcze gorzej jest ze szkockimi funtami w Anglii. Tragedia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dokladnie. Niech autor wysle do PL , my tu nie mamy z tym problemu :D przytulimy kazde funciki :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego nie ma w obiegu bo właśnie jełopy wysyłają do Polski i innych krajów trzeciego świata. Trzeba wspierać biedniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jełopy tylko madrzy ludzie. Kazdy funt wydany w uk jest bezpowrotnie stracony na zasiłki dla ciapatych. A PL pięknieje na złość osrusom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w PL jełopy kupują towary z UK z 200% marżą, więc £1 w PL jest warty MNIEJ niż £1 w UK, a tępaki się podniecają że przywożą £ do PL i tam ich durna rodzinka to wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie dzięki naszym funtom pięknieje Polska, tylko dzięki EU. Ale to i to jest jałmużna która kraj trzeciego świata łapczywie przyjmuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL to kraj pierwszego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Funt juz po 4 zlote i sada w dol buahahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś PL to kraj pierwszego świata. >>> ale tylko z wyglądu, bo mentalność ludzi w PL jest jak z 5go świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mentalnosc Polakow jest lepsza niz angoli i ich ciapatych przydupasow z kolonii. Gnij w uk tepaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powiedziałabym, że z wyglądu. Z wyglądu to Polska wygląda miejscami ok, ale w większości to się sypie. Bieda na każdym kroku. Powiedziałabym : z wierzchu strój a w środku gnój. Wszystko tak na pokaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha bieda. Bieda to jest w jukeju. Mam lepszy dom i dzialke z lasem w PL niz angol w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz mieć dom i działkę, ale nadal być biedny. Umysłowo :) i taki jesteś chwalipięto, bo jedyne czym możesz się pochwalić to dobra materialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge i mam :) a ty co masz w uk? Ciapatych i domy z kartonu :) Zabolalo? Bo mialo tępaczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego myślisz, że zabolało? :) Ja jestem szczęśliwa z tym co mam, nie muszę się chwalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty masz?:P Aa wiem. Deszczowa pogode , ciapatych i domy z tektury ;) faktycznie masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fish chips n shít
angole to takie biedaki że £50 banknot to tylko w simsach widzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest Polska,tu się płaci w ZŁOTYCH a nie jakimiś funtami. Szpanujecie w sklepach jak kiedyś ci co jezdzili do USA i chcieli pokazać jakimi są bogaczami i wyciągali "dulory" z portfela przy ludziach choć dobrze wiedzieli że im nie przyjmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądź taki zgryźliwy :) można być szczęśliwym bez dóbr materialnych. Ja nie lubię się chwalić co mam bo wtedy inni mogą poczuć się gorsi. I po co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ludzie to wredne k'urwy, w kraju zwanym PL szczególnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie są niemili ludzie, chociaż tutaj to już szczególne zbiorowisko :) chociaż...to pewnie tylko jedna nieszczęśliwa osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×