Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 45454545

Wózek bebetto

Polecane posty

Gość gość
wyjdzie taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używałem Aquariusa przy pierwszym dziecku, teraz używam przy drugim. Generalnie nie mam żadnych większych zarzutów do wózka. Co prawda był na naprawach gwarancyjnych dwukrotnie (głównie z powodu problemów z przednimi kołami skrętnymi), ale zawsze naprawy były realizowane bardzo szybko, w wariancie D2D (czyli wysyłka i odbiór na koszt producenta) i bezproblemowo. ostatnia naprawa była juz płatna (nie pamiętam dokładnie ale był to mały koszt) bo uszkodzenie było mechaniczne (ktoś prawdopodonie usiadł na wózku pozostawionym w bloku na klatce schodowej). Generalnie polecam - wózek zwrotny (super w mieście), gondola poręczna i wygodna, mozliwość wpięcia fotelika MC, spacerówka trochę za duża ale i tak jej prawie nie używaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE KUPUJCIE
Okropny wózek. Mam bebetto luca i jest okropny. Gondolę używałam 3 miesiące i już była za mała, jest strasznie ciężki (samemu się go nie wniesie po schodach), hamulec się blokuje, jak spacerówka jest założona przodem do kierunku jazdy to ciężko ją położyć, bo buda się nie mieści między ramą rączki (przez to mam dziury po obydwóch stronach budy, bo haczy o małe śrubki) osłona przeciwdeszczowa nie pasuje na spacerówkę. Co najważniejsze i powinnam napisać to na samym początku, w spacerówce mój synek nie siedzi prosto. Strasznie zjeżdża i co chwilę muszę podciągać Go do góry. Raz jak jechałam to przednie kółko samo się odczepiło. Mam nadzieję, że niczego nie pominęłam. Nie polecam! Planujemy z mężem kupić normalną spacerówkę, bo ta się do niczego nie nadaje! Nie kupujcie tego wózka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gatem
Nie polecam wózka Bebetto Silvia, rozkręcają się wszystkie możliwe śruby oraz raz urwał się nit trzymający konstrukcję wózka. Na prawa poszła szybko, ale w kółko dzieje się to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_zlapana_na_hollanda
Dałam się złapać na Hollana po prezentacji w sklepie .... Gondola rewelacja, wszystko super. A teraz najlepsze: spacerówka nie nadaje sie do jezdzenia dla małego dziecka. Nasza zaczeła siadać w wieku 5 mcy i trzeba było sie przesiąść. I tu sie zaczęło…. Pal licho wagę, już przywykłam, ale w pozycji leżącej budka spacerówki sama się składa!!! Mechanizm rozkładania budki blokuje oparcie i zanim się opanuje sztukę rozkładania siedziska to można dostać białej gorączki (zwłaszcze kiedy dziecko zaczyna przysypiać a my nim szarpiemy). Kolejny cud to podnóżek, który nie trzyma się pozycji poziomej (do spania) tylko opada i stópki dziecku wiszą. Torba dołączona do wózka urwała się po 3 tygodniach…. były w niej tylko pieluchy, mleko itp. Niestety codzienne jej przypinanie i odpinanie sprawiło, że przy tych „uchwytach” wszystko się popruło. I jeszcze jedno – tkanina wózka w części spacerowej – OKROPNA, twarda, drapiąca i sztywna. Trzeba dokupić wkładkę – kolejne 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana13
Witam, jestem posiadaczką wózka bebetto fabio kolor czarny, gdyż podobają mi się wózki w stylu retro. Wózek w wersji głębokiej jest rewelacyjny! Gondola jest głęboka, szeroka i długa. Dziecko ma w niej dużo miejsca. Moja córeczka, podczas srogich mrozów miała włożony śpiworek do środka i dodatkowo przykryta była kocykiem na wierzchu, miała ubrany kombinezon. Mimo takiego opatulenia w gondoli było jeszcze sporo miejsca. Koła są duże, śnieg, piaszczysta droga, błoto nie stanowią problemu. Wózek jest wysoki, więc dziecko nie wdycha spalin. Przykrycie od wózka jest super, można podnieść je i zakryć maleństwo przed wiatrem. Łatwo się wypina gondolę ze stelaża. Niektórzy u mnie próbowali i nie potrafili. Podpowiem, że trzeba docisnąć dobrze ten czerwony klik z jednej i z drugiej strony. Ja akurat robię to naraz z obu stron i podnoszę gondolę. W ten sposób jest mi wygodniej. Kosz pod wózkiem jest mega pojemny, chociaż wg instrukcji max 5 kg można pakować pod niego, ja woziłam 4 butelki, każda z nich 6 litrów. Torba przy wózku bardzo pojemna. Minusem są magnesy przy okryciu do gondoli - mi się wyrwały. Nie ma problemu producent w ramach gwarancji wstawia nowe. To może już dość o gondoli. Bo dla mnie jest ona na mega 6!!! Spacerówka, tu się zaczynają schody. Nikt kupując wózek nie zwraca na nią uwagi. Tak na prawdę trzebaby iść z czyimś dzieckiem i je włożyć do niej. Oglądając spacerówkę w sklepie byłam zachwycona. Mój zachwyt opadł, gdy moja córcia wyrosła z gondoli. Spacerówka jest dużo niższa przy zamontowaniu niż gondola - różnica ok.15 cm. Dla mnie to dużo. Moje dziecko się denerwuje, że nie ma dobrego kontaktu wzrokowego ze mną. Kiedy używacie w spacerówce osłonki na nóżki, to wcale nie widzicie dziecka. Jest tak ogromna i niedopasowana. Powiedziałabym, że osłonka lata na boki. Buda w spacerówce jest pognieciona - przez to wygląda bardzo niechlujnie. Same siedzisko spacerówki jest płytkie. Siedzisko jest krótkie, natomiast oparcie wysokie. Siedzisko od spacerówki sprawdza się, gdy dziecko śpi całkiem na płasko. Podnóżek jest krótki. Plusem w spacerówce jest możliwość montażu siedziska przodem lub tyłem. Już z doświadczenia wiem, że jak kupujemy samą spacerówkę jest tylko kilka modeli, które dają taką możliwość. Mi zależało, by taka spacerówkę mieć. Dzieci mają różne potrzeby, moja kruszyna, gdy ząbkowała musiała mieć mnie ciągle na widoku. Reasumując gondola mega pozytyw!!! 100% satysfakcji. Spacerówka ujdzie jeśli ktoś nie ma wyjścia. Amortyzacja jest zarypista, każdą nierówność pokonacie z tym stelażem! Kupiłabym ten wózek jeszcze raz ze względu na gondolę. Niestety nie sprzedają samej wersji głębokiej. Mam nadzieję, że moja opinia komuś pomoże. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 25
Mam wózek Bebetto Holland od roku. Gondola rewelacja, spacerówka też ok, w zestawie też nosidełko obszerne. Łatwy w rozkładaniu składaniu. Jedyny minus to opona do wymiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem posiadaczką wózka Torino. Wózek mam rok czasu. Miałam już kilka reklamacji, pęknięty stelaż, opona, dętka. Nie kupiłabym już tego wózka. O ile gondola fajna to spacerówka słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaa_C
Mamy wózek Bebetto Holand od 3 miesięcy i jest to mija zmora. Przez te 3 miesiące wózek był 2x po tygodniu w serwisie. Najpierw koło wylatywało przy jeździe a potem pekł stelaż. Nigdy więcej nie kupię wózka z tej firmy i nikomu nie polecam. Skusiły mnie reklamy i mimo, że w sklepie mówili że może by wybrać inny wózek to ich nie posłuchałam. Planuję go sprzedać jak najszybciej jak tylko się jakiś chętny trafi i przechodzę od razu na spacerówkę jakąś fajną i lekką. Nie kupujcie - odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bebetto silvia od ponad 9 miesięcy i jestem bardzo zadowolona, jedyny minus to wielkość, ale przynajmniej jest stabilny, dziecku jest wygodnie. Kolka trzeba wpiąc a nie tylko wsunac, wtedy nic nie odpadnie. Wózek ma przekladane siedzisko, regulowana raczke, baaaardzo obszerny kosz i jest ładny. Super sie prowadzi. Ma bardzo duza bude, latwo sie czysci, lekko prowadzi... Mialam tylko wrażenie,że dzieckiem strasznie trzeslo w godoli i ma zlaczone pasy, co jest upierdliwe. Ale ogolnie jestem bardzo zadowolona. Mam tez inglesine trip (parasolka) bardzo zachwalana w internecie i w porownaniu z bebetto to inglesina jest troche taki klekot. No ale co kto lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabbby
Posiadam wózek bebetto holland od ośmiu miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Gondola świetnie się sprawdzała, jest duża i co ważne dobrze chroni dzieciaczka szczególnie w zimowe dni przed mrozem i wiatrem. Spacerówka też jest ok. Pompowane duże koła pozwalają w komfortowych warunkach chodzić na długie spacery po lesie, nie wyobrażam sobie takich przechadzek ze spacerówką typu parasolka ( posiadam również parasolkę maclaren ), które nadają się tylko na przechadzki po mieście. Cena uważam, że jest nie porównywalna do jakości. Taki wózek mógłby spokojnie kosztować dwa razy tyle. Waga jest w normie, ogólnie jest poręczny i zwrotny. Polecam każdemu ten model. Jak na razie mnie nie zawiódł. Jako mały minus mogę tylko wymienić popularność tego modelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio miałem w sklepie klientkę, która była mega niezadowolona z tego wózka bo kupiła go u konkurencji. Sprzedała go i kupila u mnie Anexa Sporta. Mówi, że dużo fajniej się jeździ i lepiej wykonany. Polecam bo na żywo w sklepie nikt nie narzeka na ten wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamorfoza
Witam, nie znam wózka Anex Sport, w internecie go wygooglowałam i prezentuje się naprawdę bardzo ładnie z wyjątkiem dość wysokiej ceny:) Ja cały czas używam Bebetto Holland i dla mnie prowadzi się jak masełko akurat:) Kwestia jakie kto ma wymagania:) Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia od Hollanda
A ja podtrzymuje, Holland to był największy badziew jaki kupiłam... Utrzymuje w dalszym ciągu, że gondola spełniała wszystkie wymogi, ale masa wózka sprawiła, że trzymalam go w aucie. Wniesienie na pierwsze piętro nierealne. Po roku używania graco evo xt spacerówki stwierdzam, że ma ode mnie 9/10 i sprawdził się super. Teraz jesteśmy na etapie sporadyczne jazdy sporym graco i najczęściej korzystamy z parasolki espiro Metro, co jest kolejnym dobrym strzałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamorfoza
Każdy jest inny. Widzi Pani, ja przez około dwa miesiące dzień w dzień po kilka razy wnosiłam i znosiłam gondolę plus stelaż z pierwszego piętra kamienicy i nie było źle a jestem drobną osobą, mającą niezbyt mocne ręce w dodatku. Córkę znosiłam w gondoli a ważyła około 5 kg wtedy. Stelaż osobno. Teraz córa jeździ w spacerówce i wózek przypinam na dole w bloku także nie odczuwam wagi, na tym etapie z 10 kg bobasem nie porywałabym się na znoszenie i wnoszenie. Z wózkiem byliśmy jeszcze w górach, jeździmy po lesie i spokojnie daje radę. Każdy ma inne wymagania co do wózka także każda opinia będzie inna. Gdybym drugi raz wybierała wybrałabym Bebetto jeszcze raz, może tylko nowszy model z torbą na bagaże odpinaną od tyłu i w innym kolorze. Ale to akurat najmniej ważne w tym wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejrzyj sobie wózki producenta Coletto www.coletto.pl, teraz mam od wózek spacerowy, jest lekki, dobrze się go prowadzi, jestem zadowolona z zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Nie miałam styczności akurat z tym modelem ale mogę polecić Anex crossa . Ma świetne amortyzację , duża gondole, dobrze i lekko się prowadzi również na nierównych drogach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

bebetto to tandeta, mialam przy pierwszym dziecku i wiecznie problemy, a to coś odlecialo, a to sie przestalo rozkladac, a to material na szwie poszedl, przy drugim mamy anexa sporta i niebo a ziemia, a byly w podobnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×