Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kinga3609

jakie tezba miec wykrztalcenie by otworzyc własny zaklad fryzjerski

Polecane posty

Zamierzam isc do szkoły zawodowej na fryzjera i w przyszlosci chciala bym otworzyc swoj wlasny salon fryzjerski. Czy z wykrztałceniem zawodowym było by to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanataszka
Hej. Jestem właśnie po szkole fryzjerskiej tez kończyłam zawodówkę.Również zastanawiałam się nad otwarciem salonu ale jest ale..Z tego co się dowiedziałam to jeśli zdała byś egzamin czeladniczy (będziesz miała go na zakończenie szkoły) to nie wystarczy.Niby będziesz miała skończony zawód ale aby otworzyć swój salon musisz mieć dyplom "technik fryzjerstwa" który zrobisz w technikum fryzjerskim lub "mistrzowski" gdzie zdajesz go w W Cechu Rzemiosł. Więc jeśli marzysz o swoim musisz po zawodówce zrobić technikum.A najlepiej gdybyś zdobyła jeszcze większe doświadczenie w tym zawodzie polecam kursy oraz staże w salonach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......................:.....
nawet bez wykształcenia możesz otworzyć swój interes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanataszka
Bez wykształcenia nie da rady heh....no chyba że masz znajomości w urzędach oraz dużo..dużo kasy by otworzyć bez dofinansowania salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanataszka
nawet jeśli zechcesz czesać swoich klientów w domu to musisz mieć założoną działalność gospodarczą bo urząd skarbowy jak się dorwie do kieszeni to do 4tys.kary zapłacisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×