Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Max Factor pyta

Skąd tanie kosmetyki na Allegro?

Polecane posty

Gość Max Factor pyta

Witam Was, zastanawia mnie skąd sprzedawcy na Allegro "biora" tak tanie kosmetyki, np Max Factor, Loreal itd...dodam, ze na kazde, zawsze dostaje paragon, czyli nie wypadły z tira... Jak oni działąja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazujoszi funaki
tzn jak tanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max Factor pyta
Połowa ceny sklepowej..+wystawienie+prowizja...i jakos sie opłaca...dla Klienta i jak widac dla Sprzedawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahafail
Paragon ma replike też można dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max Factor pyta
Nie o to pytam,tylko uczwosc wchodzi w gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malatrzpiotka
Mój znajomy dostaje kosmetyki np z tirów jak jakieś pudełko było otwarte to już na sklep nie mogą dać i potem handluje tym, albo jak jakiejś naklejki na opakowaniu brak itp więc sądzę,że z takiego źródła mają. Chyba,że kradzione bo nawet kupując za granicą nie uzyska się takich cen z zyskiem jak na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Touchtrue
Pracował kiedyś w firmie, która sprowadzała kosmetyki i powiem Wam szczerze, że jak widzicie super niską cene to lepiej omijać takie kosmetyki szerokim łukiem. Dlaczego ? Powody są dwa: 1) Podróby - najpopularniejsze marki są podrabiane na masową skalę. Sprzedawca kupuje je za dolara za sprzedaje za 10 2) Przeterminowane tzw. wycofane z magazynów - tych najwięcej sprowadzała moja była firma. Facet za produkt płacić w przeliczeniu kilka centów, poźniej zacierane była data wazności lub nalepiana nowa i na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123321123456
ja sobie ostatnio zamówiłam szminke z l'oreal-a : w sklepie jest po 50 zł a ja kupilam z przesylką za 20 zł. nie bylo na niej terminu ważnosci wiec wszystko jasne. na sczescie nic sie z ta szminka zlego nie dzieje,ale jak ktos jest bardziej wrazliwy to kto wie czy nie bylo by jakiejs reakcji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×