Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marzanna86

zgroza!!

Polecane posty

Gość Marzanna86

Co się dzieje z tymi facetami ?? Ja wszystko rozumiem, ale żeby od razu facet zaciągał dziewczynę do łóżka w połowie rozmowy / spotkania to już nie jest fajne. Albo ja na takich trafiam, albo tak to już teraz będzie. Litości, nie ma nikogo normalnego, z kim można pogadac, pójśc do kina, potańczyc tylko od razu - seks ?? ehhhh ;/ co wy na to Panowie i Panie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzanna86
heh, no dosyc często. zaczyna się od rozmowy a po 10 minutach słychac już tekst - a może się zabawimy u mnie ?? - zgroza Lubię seks, ok - ale nie z każdym i nie od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra raada
no troche chamówa - ale widać dobijamy do standardów europejskich spróbuj umawiać się w z aseksualnymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzanna86
hehe, nie wiem - nie mnie to oceniac :) może i to dobry wskaźnik atrakcyjności, że chcą wszyscy seksu, ale jednak czegoś mi w tym wszystkim brakuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jest tylu chętnych żeby cie bzyknąć to napewno jesteś ładna;-) Powoli i ja zaczynam mieć na ciebie chęć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzanna86
hehe, no miło słyszec :D heh, ale tak poważnie - Panowie, ciągniecie od razu laskę do łóżka, czy jednak chcecie ją trochę bliżej poznac ?? hah, zapraszam do Szczecina - mozem iśc do kina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odrazu racdzej nie ale po kilku spotkaniach,czemu by nie:) szkoda ze to z drugiej strony polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzanna86
hehehe, no zawsze można o tym jeszcze podyskutowac :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×