Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja90

Proszę szybki przepis na smaczne ciastka ;)

Polecane posty

Gość ja90

jw. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś dziwnnnnego!
kruszysz suchego krowiego placka i posypujesz kozimi bobkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
noo wybredna jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
z lubieżnym usmiechem na ustach zasadzam się w gołębniku sąsiada aby znienacka pokrywać moim kroczem niczego nie spodziewające się gołębie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
ahahaha xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
macie jakiś przepis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
gratis oddam swoje noszone majteczki pachnące moimi kobiecymi soczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
chyba nie trzeba pisać kto jest podszywem :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
proszęęę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
mam dużo takich majteczek, ponieważ nigdy ich nie piorę tylko noszę na zmianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
weź spi.rdalaj podszywie... pojebało cię całkiem ćwoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka66
Coś dziwnego - nic tylko się u ciebie stołować!!!! winszuję. Ja reprezentuję sobą trochę wyższy poziom i podam ci droga autorko sprawdzone przepisy na ciasteczka! CIASTECZKA Z CUKREM: 2 dkg drożdży, 2 żółtka, 2 łyżki cukru, 4 szklanki mąki, 1 kostka margaryny, 15 dkg smalcu, 1/2 szklanki gęstej śmietany. 1 cukier waniliowy WYKONANIE: Z wszystkich składników zagnieść ciasto .Wstawić do lodówki na kilka godzin.Rozwałkować na grubość 1 cm, wycinać foremkami ciastka,białka "rozkłucić" i pędzelkiem posmarować ciastka,następnie posypać grubszym cukrem .Piec na złoty kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka66
CIASTKA OWSIANE: ICKI 1 opakowanie - 100gram wiórek kokosowych, lub 10 dkg mielonych orzechów włoskich lub laskowych 1 kostka margaryny 1 szklanka cukru, 1/2 szklanki mleka w proszku ( nie granulowanego) 3/4 szklanki mleka, 3 łyżki ciemnego kakao, 25 dkg płatów owsianych (górskich) 1 cukier waniliowy, 1 gorzka czekolada, sok z 1 cytryny Margarynę roztopić, dodać cukry, mleka i kakao rozpuszczone w małej ilości ciepłej wody , Zagotować, aż utworzy się dość gęsta masa.Dodać sok z cytryny i rozpuszczoną w 4 łyżkach mleka czekoladę.Następnie dodać płatki owsiane , dobrze wymieszać.Na wysmarowaną olejem blaszkę wykładać łyżką takie same kupki gotowej masy i pozostawić do wystygnięcia. Następnie formować kulki, które trzeba otoczyć w wiórkach kokosowych lu orzechach mielonych lub trochę tych i trochę drugich wg uznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka66
Ciasta kokosowo - orzechowe 1 kleik ryżowy 1 margaryna 3 jajka 5 łyżek mielonych orzechów włoskich 5 łyżek wiórek kokosowych 1/2 szklanki cukru 1 łyżeczka proszku do pieczenia Wykonanie:Wszystkie składniki zagnieść, formować niewielkie kulki, zrobić palcem dziurki, Piec na złotu kolor.Do otworów w ostudzonych ciastkach wlać rozpuszczoną w małej ilości mleka czekoladę , może być biała,gorzka lub mleczna , rzecz gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka66
Robię jeszcze roladę waflową , która po pokrojeniu wygląda jak ciastka, przepis podam jak on kogoś zainteresuje, ale tylko komuś poważnemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×