Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość spoczelam na laurach_30stka...

Spoczelam na laurach....a swiat taki piekny

Polecane posty

Gość spoczelam na laurach_30stka...

Gneneralnie mam intensywne i raczej fajne zycie, fajni znajomi, kochana rodzina, dobra praca. Gdy nadchodzi weekend nie mam na nic ochoty, tylko leze w lozku z komputerem, nawet sie nie ubieram, ogladam tv, nawet nie mam ochoty poczytac fajnej ksiazki a mam kilka zaleglych. Nie chodze na silownie, na basen a kiedys to robilam. Ba.. nawet nie wychodze na spacer bo nie mam sily. Jest mi nawet wstyd przed starszymi kolezankami, mezatkami, ktore pare razy w tygodniu smigaja na silownie, na joge, na basen. A ja.....? Leze w lozku w weekend, jedyne na co mnie stac to ugotowanie smacznego obiadu dla siebie w weekend. Na dodatek siedze w necie i flirtuje z facetami, to chyba jedyna rzecz ktora sprawia mi frajde, komputer - okno na swiat. Na spotkania juz nie chodze, poniewaz mam dosyc nieudanych randek. Jestem bez stalego zwiazku juz kilka lat. Malo tego, nawet nie mam ochoty na spotkanie z kolezanka w weekend, jak juz spotykam sie tylko w tyg. po pracy. Ehh..... spoczelam na laurach dbania o siebie, swa dusze, cialo. Tez tak czasem macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×