Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość michduzy

wzwody i oklapy

Polecane posty

Gość michduzy

Ja mam problem ze wzwodem w gumie, jak tylko założe gumę to mi erekcja mija, żona chce tylko w gumie seksu, innych metod nie uważa, więc finał jest taki, że zakładamy gumę, wchodzę w nią, po kilku ruchach opada, wyjmuje go, poruszam ręką to trochę wstanie, znowu w nią wejdę, po chwili wysuwam się z niej, lewą ręką bawię się jej c*pką a prawą onanizuję się do wytrysku. Zona zadowolona, bo nic nie pobrudzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michduzy
pomozcie, co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doprowadzić żonę do wysokiego stopnia podniecenia ale nie kończyć jej, następnie zostawić, ubrać się elegancko, na odchodnym rzucić żonie dwa słowa: że sex był do du.py i że wychodzisz z kumplami na piwo. Wrócisz jak skończysz podziwiać swoją lewą ręką kobiety na rurze. Trzasnąć drzwiami ostentacyjnie i nawet nie odwracać głowy w jej kierunku. Zjeść dobry obiad w restauracji ze znajomymi i wrócić dość późno do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michduzy
o co ci chodzi, mi klapie, a nie o to chodzi ze ona nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahaha!
Ile masz lat, że masz problemy ze wzwodem? Prawda, że na taki półwzwód źle się gumkę zakłada... Polecam viagrę. Od razu ci będzie stał jak powinien. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz, ale ja za was nie wskoczę do łóżka by podsycać ogień namiętności, nie będę też za was szukać alternatywnego rozwiązania skoro oboje ze sobą nie chcecie na ten temat rozmawiać. Sądzisz że budowanie napięcia leży tylko po jednej stronie? Sami musicie poszukać odmiany w sexie by poczuć się atrakcyjniejszymi dla samych siebie. Jeżeli gumka jej nie odpowiada zaproponuj oral i anal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahaha!
fev ja rozumiem, że ona chce gumkę, ale mu penis nie stoi odpowiednio i tu jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wystarczy rozłożyć nóżki i powiedzieć facetowi: właź! Sex to budowanie napięcia, wtedy nie klapnie, to podnieta zmysłów, błądzenie dłońmi po zakamarkach ciała, to lubieżne pocałunki...mokre, władcze i zmysłowe........i tak dalej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypomina mi to...
Może zakładasz gumy za ciasne, lub Twój mały jest za gruby. Dopasuj rozmiar do swojego penisa i możesz dodać krem, który utrzymuje małego we zwodzie. O takich klientach producenci pomyśleli i te dodatki kupisz sex shopie. Możesz bez krępacji powiedzieć sprzedawcy o swoim problemie i Ci coś dopasują. Ja podobny miałem problem, że bez gumy ustępował wzwód po włożenie i ekspedienta sex shopu dopasowała pierścienie, które po wzwodzie penisa zaciskały odpływ krwi i cały czas mi stał, jeszcze dokupiłem krem do wzwodu i było OK. Zazwyczaj są miłe i wyrozumiałe ekspedientki i na pewno Ci coś na Twój problem znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację:) sex shop to chyba jedyne wyjście dla niego... zapomniałam zupełnie o tym przybytku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michduzy
Fev, ty za czorta nic nie rozumiesz, napiecie jest budowane, wszystko fajnie, tylko jak zaloze gume i w nia wejde, to opada, bez gumy jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem jest w twoim mózgu
mojemu byłemu też jak ssałam to stał, a jak wkładał to opadał. wszystko jedno czy była gumka, czy nie. wyciągał co jakiś czas i sobie ręką robił dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem jest w twoim mózgu
przed zawsze go uruchomił, ale potrzebował silniejszych bodźców niż cipka i mu opadał w niej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michduzy
Zakute łby, zrozumcie ze bez gumy jest bardzo dobrze, natomiast w gumie opada. Tak trudno to zrozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmień gumę n awiększy rozmair, na inną firmę, z jakimś przedłużaczem czy czymś takim. Albo porozmawiaj z żoną na temat innej formy antykoncecpji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michduzy
Myslisz, ze moze byc guma za mała i zbyt uciska? moze w tym cos jest, choc nie uwazam zeby byl jakis gruby moj penis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem jest w twoim mózgu
przecież piszę, że problem jest w twoim mózgu. musisz się bardziej podniecić. mojemu obecnemu to często staje nawet jak go nie dotknę. taki ma wzwód, że jak mnie rozbiera to już mu stoi. ;D podniecenie jest w mózgu. nie wal konia jakiś czas to rączka nie będzie ci potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do michduzy
Jak żona nie chce hormonów to nic nie zrobisz. Podwiąż sobie nasieniowody, albo zaakceptuj gumkę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michduzy
Ja jej nie namawiam na hormony, ti jest szkodliwe, o czym powszechnie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ledycomp
Kupta se lady compa lub pearla. Wtedy będzie po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogie te kompy
Ty wiesz ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem jest w twoim mózgu
Kup sobie zakuty łbie nasadkę na huja i będziesz miał zawsze sztywnego, to wydatek 30zł., a nie pitol, że Ci opada impotencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michduzy
używam drąga od zamiatarki ulic, pyta zawsze stoi, że mogdałkami babom wychodzi. Nie mów c h u j u do mnie zakuty łbie, nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem jest w twoim mózgu
Podszyw. Hahahaha! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mogę :D
Założył sam sobie czarny nick żeby kogoś przekonać, że jakaś kobieta tak powie i pokazać może żonie. :D Ale faceci są durni. :D Po co sam sobie odpowiadasz idioto. :D Buhahahahaha! :D Viagrę sobie kup to będzie stał!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mogę :D
Ale mam ubaw z tego debila. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja nie mogę :D
j e b ni e t a jestes s u k a, co sie puszcza, nic sobie nie zakladalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mogę :D
Ładnie tak kłamać. :P Wiem, że zakładałeś. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michduzy
Teraz rozwiązałem problem. Kupiłem żonie duży wibrator, który nie wypada, a sobie sztuczną pochwę i bez gumy jadę na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×