Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość michduzy

wzwody i oklapy

Polecane posty

Gość ledycomp
lady comp nie jest taki drogi, jak się weźmie fakt że jest na długie lata czy tam tańszy pearl... policz sobie roczny koszt gumek, które mogłbys zużyc... lady comp / pearly to inwestycja na długie lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ledycomp
po jakimś czasie zacznie na siebie to urzadzonko zarabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladycomp jest ok
Miałem podobny problem i z żoną zdecydowaliśmy się na ladycompa. Genialne urządzenie. Jak się znajdzie jakąś promocje, to może trochę zaoszczędzić, a od biedy można kupić używanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michduzy
A, co to jest ladycomp napisz jaśniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michduzy
widzę, że mam tu same podszywy i debili reklamujących ladycompa i kolejny debilny podszyw pyta co to jest, zamiast wygoglować sobie samemu, kolejny debil mu wyjaśni i tak się zareklamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ledycomp
jak juz jestes sam debil... Lady comp dziala, wierzyc nie musisz.. a ten od ladycomp jest okej pisał że mozesz kupic uzywany a to nie daje zysków producentowi tego urządzenia... masz klapki na oczach i Ty wcale nie chcesz rozwiazać swojego problemu z żona, my podajemy Ci alternatywę a Ty zamiast grzecznie podziekwoać wyzywasz ludzi od debili... ale żyj w swoim świecie BEZ SEXU hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladycomp jest ok
Kolego uważaj z tymi wyzwiskami! Jakbyś zerknął to byś wiedział, że akurat taka metoda antykoncepcji jest całkiem skuteczna i naturalna. Nie chcesz, to nie musisz z niej korzystać, ale jest to jakaś alternatywa prezerwatyw, co jest tematem tego wątku. Dwa razy się zastanów zanim zaczniesz rzucać wyzwiskami, chyba, że w ten sposób się dowartościowujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ledycomp
podajemy Ci alternatywę a Ty zamiast nam grzecznie podziękować to wyzywasz nas od debili... Jak się trafia na takich ograniczonych ludzi jak Ty, to aż odechciewa się pomagać. Akurat używanym ladycompem (jak zasugerował tutaj ktoś) byś nie wzbogacił producentów tego urzadzenia... ale żyj w swoim świecie BEZ SEXU haha widzę że nie chcesz rozwiązać swojego problemu - mogłeś poczytać na innych forach, gdzie wypowiadają się kobiety ograniczony człowieku... ale lepiej innych od debili wyzywać? to tylko świadczy o Twoim niskim poziomie umysłowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michduzy
Ja nie neguje takiej metody, wkurwiaja mnie debile co na sile reklamują cokolwiek w każdym mozliwym watku, i tu chodzi o Was, buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladycomp jest ok
Rozumiem, że jak ktoś Ci poleci durexy to to też odbierasz za natrętną reklamę. Tak się składa, że durexa nie kupisz używanego, więc napędzasz rynek prezerwatyw. Używanym ladycompem, tego już nie zrobisz. Zresztą pamiętaj, że nie wciskam Tobie używanego compa mojej żony! Jeśli Ci odpowiada piana podczas stosunku, to użyj globulek dopochwowych - w sensie, Twoja partnerka... chociaż nigdy nic nie wiadomo - mała skuteczność. Z tego co napisałeś, to Twoja żona tego nie uważa, więc dalej radź sobie na własną rękę >:-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaczarnazrudagrzywką
Lody niech Ci ciagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ledycomp
Żadna reklama!!! Weź sie opanuj człowieku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michduzy
j e b a n i u t c y ... reklamodawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michu duży potrzebuje
nasadki na mózg! może zwoje zatrybią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do michduzy jak często się kochacie ,może zróbcie sobie przerwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michduzy
od 1 do 4 razy w tygodniu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie tak często czemu w gumie ? zdejmij ją niech ona też pójdzie na jakieś ustępstwa czemu ty musisz cierpieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja go rozumiem, mi sie tez nieraz tak zdarza ze jak facet ma gume zalozyc to wzwod juz nie ten.....ale zeby meza do sexu w gumie zmuszac to przegiecie dla mnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×