Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uhmuhmuhm

uszy wtf?

Polecane posty

Gość uhmuhmuhm

poznałam kolesia wszystko fajnie pięknie ale normalnie się przeraziłam nie jest to dla mnie normalne ten gościu tak się jara uszami że aż strach to jest jakiś jego fetysz chyba on je może dotykać wąchać itd i wtedy najego twarzy pojawia się normalni coś tak dziwnego że ja pierdzoele aż się przeraziłam i pierdziele narazie nie będę się z nim spotykać jakiś psychol :D mieliście takie jazdy? doświadczenie podobne? może mi się wydaje? nie wiem. gdzie mogę o czymś takim przeczytać?? ale normalnie jestem w szoku miły gościu itd no ale kurde zaczelismy sie spotykac fajnie pieknie ale tym to mnie zagiął jak jakiś nienormalny ja kumam to ze ktos lubi uszy sama lubie jak ktos je caluje i sama lubie je calowac ale zeby az tak sie jarac w sytuacji kiedy np jem sniadanie a on mi je dotyka i wydaje z siebie dziwne dzwieki jakby sie niewiadomo jak podjaral? no mowie wam ja sie przerazilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważka gie
jesteś oziębła i nudna życiu erotycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhmuhmuhm
kurczę no nie wiem, lubie seks itd moze jestem po prostu za mloda albo jest tak jak mowisz, ale serio no on te uszy zaczal dotykac i dotykac i sapac takie to dziwne bylo i nienaturalne ze ja jem a on robi to co robi nie w sposob namietny czy cos tylko widac bylo ze go to jara i sie podnieca tak jakby nie mogl sie opanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wachac?
podniecac sie samymi uszami zeby az orgazmu dostawac? rozumiem, kazdego podnieca co innego, stopy, brzuszki, dlonie, ale to juz lekka przesada, chyba ze u facetow to normalka.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhmuhmuhm
no centralnie.. kurde ja z szooku nie moge wyjsc normalnie gosciu gada na poziomie milo pieknie a tu nagle taka obsesje ma jakas ze no nie moge odpuszczam sobie go bo normalnie jak jakis psychol a taki fajny sie wydawal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wachac?
odpusc, moim zdaniem to lekki zbok, jeszcze na poczatku znajomosci juz takie jazdy odstawia :O dziwne bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhmuhmuhm
no , szkoda ale cóż... dziwne dziwne co innego jak coś się wydaje normalne a co inego jak przeraża i jest dziwne i nienaturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wachac?
normalne to by dla mnie bylo, jakby mu sie twoje uszy podobaly, luubil je dotykac, nawet calowac, ale to co piszesz to przegiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×