Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam takie rzeczy w lodowce

sałatka ziemniaczana, czy to pasuje?

Polecane posty

Gość mam takie rzeczy w lodowce

chciałam zrobić sałatkę ziemniaczaną i zastanawiam się czy te sładniki będą ok? ziemniaki ogórki jajka fasola czerwona szynka groszek albo kukurydza (co lepiej?) majonez przyprawy Może być? co będzie lepsze groszek czy kukurydza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innoveaa
Ja bym sobie odpuściła tą fasolę, ale co kto lubi. Ja robię tak: -ziemniaki -marchewka -pietruszka -jajka -ogorek -groszek -majonez -przyprawy (sól/wegeta i pieprz) Po co szynka? To sałatka warzywna (szałot) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takie rzeczy w lodowce
Ty podałaś przepis na tradycyjną sałatkę :) Ja chcę zrobić ziemniaczaną a akurat takie składniki mam w lodówce i zastanawiam się czy będą pasować. Nad fasolą też się zastanawiam bo w końcu w smaku jak ziemniak :p ale z nią załatka będzie bardziej kolorowa :) Tutaj znalazłam przepis z fasolą http://www.wielkiezarcie.com/recipe13840.html Więc chyba nie będzie źle? Chyba dodam kukurydzę zamiast groszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robię najprostszą
ziemniaki jajka cebula czerwona, lub dymka szynka konserwowa sól,pieprz majonez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak fasola czerwona
to odpuść sobie groszek, bo to mieszanka wybuchowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie ziemniaki marchewka ogorek iszony jajko na twardo kukurydza majonez a z przypraw sol pieprz kolorowy ziloa do salatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na tradycyjna nie ma :D a ta jest nietradycyjna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takie rzeczy w lodowce
zrobiłam sałatkę :) nie dawałam szynki a zamiast groszku dałam kukurydzę i jeszcze dałam seler starty ze słoika. Wyszła bardzo dobra, chociaż faktycznie mogłam odpuscic kukurydze i dac tylko fasole ale da sie zjesc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa
Do tradycyjnej sałatki warzywnej z majonezem dodaje się jajka na twardo. W niektórych domach nie dodawano z oszczędności. Proponuję zajrzeć do książki kucharskiej (skoro z googla nie potrafisz korzystać) mały żałosny spamerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa
Ja bym też zrobiła ze wszystkiego, bo wszystkie składniki do siebie pasują. Nie dodawałabym tylko ogórka przy robieniu większej ilości, bo sałatka będzie się dłużej trzymać bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takie rzeczy w lodowce
właśnie ogórek uratował sałatkę przed mdłym smakiem i seler :) Nie robiłam dużo, do jutra będzie zjedzona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa
Sałatka ziemniaczana znosi wiele dziwnych pomysłów, wiec spokojnie można eksperymentować z ulubionymi dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takie rzeczy w lodowce
u mnie domu też do tradycyjnej salatki jarzynowej dodaje sie jajko i nie widzę w tym nic zlego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO TRADYCYJNEJ SALATKI
JARZYNOWEJ JAK SAMA NAZWA JARZYNOWA WSKAZUJE NIE DODAJE SIE JAJEK:o JAJKO JAK WIADOMO DO JARZYN SIE NIE ZALICZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybciej to jajka dodaja by
sie latwiej ta salatka bylo zapchac:D szybciej tez z jajkiem sie zepsuje niz z ogorkiem kiszonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie uspokójcie się
Czytać się nie da :o U mnie w rodzinie do tradycyjnej sałatki jarzynowej zawsze dodawało się jajko, za to nie dodawało się ziemniaka. Sałatka zazwyczaj schodzi w ciągu jednego - góra dwóch dni - więc nie ma się co zepsuć. I bez jajka mi nie smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odezwały sie wielkie kucharki
:o Przecież każy robi jak mu smakuje nie? :o Chcecie salatke z jakiem to róbcie z jakiem, chcecie bez to go nie dodawajcie! :o W czym kurwa problem? idioci - ci co sie czepiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu
moja sałatka -ziemniaki -marchew -ogorki ze słoika -groszek zielony -jajka ugot -czasami czerwona fasola - majonez -sól+pieprz na drugi dzień już jej niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×