Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poprosze o odp

Czy olejki do twarzy...

Polecane posty

Gość poprosze o odp

stosowane na noc zastepuja wystarczajaco krem nawilzajacy , czy odzywczy? rano stosuje krem pod makijaz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy
to zależy jakiego okejku uzywasz,ja mieszam z kremem nawilżającym ,olejek pichtowy-zawiera hormon młodości,uzywam również olejku herbacianego.Ten olejek też mieszam a kremem,ale tylko na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la:)
hmm zaciekawił mnie ten olejek pichtowy. rozejrze się za nim, a powiedz mi, pijesz go też? Autorko a Ty jakich olejków używasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylicie zupełnie pojęcia
Olejek pichtowy lub z drzewa herbacianego to olejki eteryczne! Stosuje sie je tylko i wyłącznie zewnętrznie - nie nadają się do picia absolutnie! A na skórę nakłada się je tylko w nośnikach - typu krem, żel do mycia twarzy lub olej nośnikowy typu avocado, winogronowy, jojoba, bo nakłądanie nierozcieńczonego olejku eterycznego kończy sie poparzeniem. A co do pytania autorki to wszystko to kwestia indywidualna. Jeśli nałożony na noc olejek wystarczająco nawilża ci twarz to ok, ja nie widzę potrzeby uzywania na dzień kremu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la:)
głupoty piszesz, akurat pichtowego są dwa rodzaje spożywczy i ten do uzytku zewnetrznego, poczytaj sobie w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylicie zupełnie pojęcia
A to w takim razie z pichtowym spożywczym się nigdy nie spotkałam. Znam jedynie ten eteryczny. Faktycznie, musze w takim razie o nim poczytać :) Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la:)
ten spożywczy jest droższy, ale nadaje się do spożywania jak i do uzwyanie zewnetrznie. przydaloby mi sie takie cudenko, popytam w zielarskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o odp
dziekuje za odpowiedzi, uzywam migdalowego albo jojoba i nie myle z olejkami eterycznymi; zastanawiam sie tylko czy sam olejek ma wlasciwosci przeciwzmarszczkowe i odzywcze jak niektore kremy.Skore mam rano taka "napompowana" i gladka, jednoczesnie po 40stce zastanawiam sie czy to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylicie zupełnie pojęcia
Autorko, myslałam że osoby które Ci odpowiedziały mylą te olejki, a nie Ty. Nie mam niestety na tyle wiedzy o olejkach aby Ci jednoznacznie odpowiedzieć. Ale skoro Twoja skóra wygląda po nocy ładnie to chyba wystarczą. Poszukaj na wizażu tematów o olejkach na biochemii urody, tam są ekspertki od takich spraw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy
był okres kiedy też piłam olejek pichtowy i wróce do tego :) Stosując olejek herbaciany na twarz jakoś nie uległam poparzeniu.Mieszam 2 kropelki w porcjii kremu ,którą mam nałozyć na twarz.Czasem też tużywam olejek rycynowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylicie zupełnie pojęcia
zależy - od nierozcieńczonego mozna się poparzyć. Wymieszana niewielka porcja z kremem jest juz bezpieczna - pisałam o tym. A jakie miałaś efekty po piciu pichtowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BambarambaPL
A mnie zaskoczyła Pani w aptece. Poprosiłam jednego z domowników aby przy okazji kupił mi olejek pichtowy. Dostałam olejek herbaciany choć na rachunku jest olejek pichtowy;) Generalnie było małe zamieszanie i ostatecznie podobno dała coś i podobnym działaniu. Pichtowy kiedyś testowałam. I teraz nie wiem jak zadziałać z herbacianym. Czy działają tak samo? Bo podobnie to wiem jednak chodzi mi o skuteczność. Czy ktoś stosował to i to i jak porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuję lniany budwigowy-na twarz i tylko na noc ostatnimi czasy. Jestem zadowolona, pasuje też do włosów i pielegnacji całego ciała. Na wielkie wyjscie uwielbiam kompozycję olejków Nuxe, pachna obłędnie i nadają piękny koloryt skórze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe ***
uczulają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na noc nakladam olejek wilofunkcyjny annabelle, a na dzien krem nawilzajacy z bielendy, cere mam nawilzoną, bez przesuszen dzieki temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkana
Gdzie kupię ten olejek z Annabelle Minerals?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkanna
Mozna zamówic przez internet - najprostsze wyjście. A jesli chodzi o annabelle to polecam tez puder i podkład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgossska88
Olejek Stay Pure szczególnie polecam. Ma bardzo fajne działanie dla mojej cery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuje co drugi dzien olejek z nasion konopi a na dzien krem zielona herbata z bielendy, ten zestaw jeszcze mnie nie zawiódł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia_fikkk
Stay Pure z Annabelle Minerals to moje niedawne odkrycie, ale lubie go bardzo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusska88
A gdzie można kupic ten olejek?? Tylko zamówić przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnknana
Ja zamawiałam Stay Pure przez ich e sklep i bardzo szybko był u mnie, a teraz bez niego to sobie normalnie nie wyobrażam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat jeżeli chodzi o olejki czy generalnie kosmetyki do pielęgnacji ciała, to ja również polecam zamawiać je w sklepach internetowych z racji niższej ceny i szerokiego wyboru, zobaczcie na www.Sabell.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez z neta zamawiam, do wlosow olejek z czarnuszki do twarzy olejek wielofunkcyjny z annabelle, wychodzi mnie nie drogo, na szczescie olejków wystarczy kropelka lub dwie, bo sa wydajne bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingulla89
Stay Pure z Annabelle Minerals jest najlepszy! Moje odkrycie ostatnich miesięcy dzięki niemu mam zdrową, zadbaną cerę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yulca
A dla mnie olejki do twarzy są nie bardzo, może za tłuste? Za to do ciała używam i jest ok, bielendy witaminowy olejek pod prysznic z mikrokapsułkami mi pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz:) ja jestem fanką olejków, tez mam annabelle do buzi stay calm, a do włosów olejek z czarnuszki jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, ze olejkami śmiało można zastąpić krem, będą nawet lepsze bo bardziej naturalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, dla mnie olejki są nawet lepsze od kremów bo lżejsze i wygodniejsze w użyciu. Co prawda do twarzy aktualnie teraz żadnego nie używam, ale mam bardzo dobry olejek do ciała z Bielendy z sensual oils z zieloną herbatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×