Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiaosa

zdrowe odzywianie od jutra! dwa tygodnie jak najwiecej kg!

Polecane posty

hej! zaczynam od jutra "zdrowa diete" niestety bez cwiczen bo nie mam na to czasu:( kto ze mna? zero makaronu, ziemniakow i chleba i oczywiscie bez slodychy i chrupek, miesko raz dziennie ale na pewno nie smazone(gotowane,duszone-najlepiej kurczak albo indyk), roznego rodzaju warzywka i owoce. ale chce to wszystko w 3 posilkach dziennie tylko, za to do syta;) a moze ktos z was ma jakis jadlospis ktory by pasowal mniej wiecej do tego mojego planu?? dziekuje z gory:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja się przyłączam. Od dzisiaj zaczynam się odchudzać. Mam zamiar schudnąć 5 kg. Najbardziej przeraża mnie mój brzuch. Jestem pół roku po CC i boję się intensywnie ćwiczyć mięśnie brzucha. Szukam rad dotyczących jak sprawić żeby brzuch był bardziej płaski i jędrny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem juz 16 miesiecy po cieciu cesarskim(bo nie wiem czy dobrze zrozumialam ze CC to wlasnie znaczy;)) i musze powiedziec ze moj brzuch dalej jest wiszacy ale juz sie nie boje sklonow robic itp... schudlam wlasnie 4 kg na czekoladowej(takie tam jogurty z czekolada, salatki owocowe itp) ale co do tego brzucha to zaraz po porodzie nic prawie nie jadlam, tylko wmuszalam w siebie zemy miec czym karmic synka i brzuch naprawde sie splaszczyl, byl prawie idealny, ale pozniej zlapalam apetyt i teraz sie odchudzac musze:( ja dzisiaj juz zapiekanke zjadlam:( wiec zaczynam od jutra, mysle ze na sniadanie zjem platki kukurydziane na mleko 0%(bo akurat mam to w domu), na obiad zjem troche pomidorowki od synka a na kolacje jedno jajko ale najpozniej o 17:30. a Ty co bedziesz jesc? jakies dwa tyg bede sobie sama wymyslac jadlospis, pozniej mam zamiar 3 dni sprobowac diete maslankowa, duzo tu o niej pisza. a potem kopenhaska i do lata bedziemy piekne i szczuple!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, chodziło mi o cesarkę :) Ciągle odczuwam dyskomfort gdy mocno napinam brzuch. Lekarz powiedział, że to normalne, że może pobolewać itd. Ja eliminuje całkowicie z jadłospisu słodycze i fast-food'y. Na śniadanie będę jeść zawsze coś pożywnego ale w małych ilościach (np. dziś to były dwa jajka na twardo) później zjadłam jabłko. Pije zieloną herbatę i nie czuję narazie głodu. Obiad o 17 (zawsze) obiad normalny ale mniejsze porcje (ziemniaki,mięso) później już nic. Chcę zaopatrzeć się w krem ujędrniający. Podobno Garnier jest dobry? Poza tym spacerki z wózkiem. (ok. 1h dziennie) no i seks z mężem;) Może pomału, pomału brzuch będzie stawał się bardziej płaski i jędrniejszy. Do lata jeszcze kupa czasu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba najlepsze wyjscie, mniej jesc. ale ja juz tak mam, ze jesli bede jest to co zawsze(oczywiscie bez slodyczy itp) to skonczy sie na tym ze porcje wroca do rozmiarow jak dla konia a ja bede dalej tyc. dla mnie tylko trzymanie sie czegos wyznaczonego jest wyjsciem:( jak mamy walczyc razem z kilogramami to napisz ile masz wzrostu itp to sie porownam do Ciebie;) a tak w ogole to mialas takie cos ze nie czulas brzucha po cesarce? ja przez pare ladnych miesiecy moglam sie szczypac, gryzc i nie mialam czucia;D juz mi to przeszlo na szczescie. tylko zostaly okropne rozstepy;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak miałam, że mogłam się szczypać i nic nie czułam :) teraz już jest ok. Będę tu zaglądać codzienne od poniedziałku do piątku :) Razem damy radę trochę zrzucić :) Co do moich proporcji. Mam 168cm i ważę 59kg także jeszcze 4kg i będę miała upragnioną wagę 55kg. Najbardziej chodzi mi o ten brzuch. Wyglądam jakbym była w ciąży:) a kiedy usiądę to aż się "wylewa" (przepraszam za określenie) ale taka prawda. Wiem, że muszę zacząć ćwiczyć bo sam nie stanie się płaski. Nawet mi ne chodzi o to, żeby był płaski jak u modelki, ale nie chce już nosić szerokich bluzek żeby go ukrywać :P Przez niego nie czuję się atrakcyjnie. Powiedz mi jak z Twoimi piersiami po porodzie i karmieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam piersi jak murzynka;D i chyba nie wroca juz do normy... ale trudno, od czego sa staniki;) chyba kazda dziewczyna po karmieniu ma takie bo ja rodzilam majac 18 lat, a znajoma znajomej miala 15 i i tak ma piersi "do kolan", ale moze to za pare lat troche przejdzie. na pewno sie zmniejszyly po odzwyczajeniu dziecka od karmienia, ale jedrne nie sa i chyba nie beda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja karmilam ponad rok... dlugo strasznie ale nie umialam synka odzwyczaic:P mam 164cm i przy tej wadze wygladam strasznie!:( za mloda jestem zeby taka sie ludziom pokazywac! na wiosenne spacerki bede juz chodzic w sukienkach!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak stwierdziłam,że jestem za młoda żeby już mieć kompleksy. Trzeba pozbyć się tłuszczyku i to jak najszybciej! Moją największa zmorą jest podjadanie (t.j jakiś batonik, cukiereczek, ciasteczko) ale teraz już z tym koniec :) Jak będziemy przestrzegać zasad to schudniemy, zobaczysz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuje(praca "siedzaca"), studiuje zaocznie ale na tyg tez musze sie uczyc i sama wychowuje synia. gotowanie,sprzatanie itd, czasem nie mam czasu pomyslec, nie mowiac o cwiczeniach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o w zyciu, szkoda mi kasy na takie rzeczy,sama wiem co powinnam jesc, teraz tylko trzeba sie zmobilizowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zdrowa dieta" jest tak napisana dlatego, ze to nie zadne konkretne jadlospisy od jakis lekarzy, tylko wlasne przemyslenia o jedzeniu, czyli jak jesc zdrowo wg mnie-warzywa,owoce itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, co tam dzisiaj na sniadanko? ja zjadlam jedno jajeczko samo:) na obiad troszke pomodorowki a na kolacje albo jogurt albo platki kukurydziane z mlekiem 0% zjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×