Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdas500

ciaza

Polecane posty

Gość magdas500

Witajcie dziewczyny a co mam zrobić jak pale papierosy ciężko mi rzucić te świństwo czy możne się urodzić dzieko nie rozwinięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rzuciłam palenie jak tylko dowiedziałam się o ciąży (po teście) ważniejsze jest dla mnie zdrowie dziecka a nie durny nałóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bruna_o
pieprznięta jesteś, jak można automatycznie nie rzucić jak się jest w ciąży... TAK, może się urodzić niedorozwinięte!!! http://palenie.esculap.pl/ciaza.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy... lepiej nie ryzykować. Moja siostra jak zaszła w ciąże to paliła. Na pierwszej wizycie rozmawiała z lekarzem to powiedział jej, żeby postarała się najpierw ograniczyć a potem rzucić ( ona pioruńsko nerwuśna jest- jak ja ;P) bo to będzie lepsze dla dziecka niż odstawienie papierosów od razu i spore nerwy u matki ;) Tyle, że świadomość ciąży dała jej takiego kopa, że po wyjściu od lekarza zapaliła ostatniego papierosa i rzuciła bez problemu :) Palenie ogólnie jest szkodliwe. Jednemu dziecku zaszkodzi, drugiemu nie, trzeciemu wyjdzie to dopiero po latach... lepiej nie ryzykować i rzucić w cholerę na okres ciąży ;) Możesz spróbować się przerzucić na e-papierosa ( co prawda nikotyna jest, ale p[rzynajmniej nie ma substancji smolistych i innej chemii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to na końcu języka
większym ułomem od Ciebie i tak nie będzie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bruna_o
jak rzucić? powiedzieć sobie: jak zapalę, moje dziecko będzie się dusić, wtedy łamiesz fajka i wywalasz. Najlepiej pogadaj z lekarzem czy możesz np. rzucić z Niquitinem albo z ziołowymi papierosami (nie wiem czy w Polsce są, chyba powinny być w sklepach zielarskich, z naturalną żywnością itd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdas500
dziękuje za rady i będę się starać dziś nie paliłam wiec murze sobie zdawać sprawę ze jest to głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e papierosa nie należy palić w ciąży. ja nie mam silnej woli... wiele razy rzucałam palenie bezzskutecznie. ale ciąża to dla mnie była wielka motywacja szczerze dziwie się kobietom które palą mimo ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×