Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julliaanna

ciąża

Polecane posty

Gość julliaanna

Przez rok bralam tabletki antykoncepcyjne. Odstawilam przez problemy zdrowotne i postanowilam zaufac prezerwatywie. Ogolnie jestem przeczulona na temat niechcianej ciazy i zawsze sie zabezpieczam. Raz, jedyny raz zrobilam to bez gumki. Moj chlopak wyjal czlonka przed wytryskiem, jeszcze minelo z 10 sekund zanim wyleciala sperma. Jest duze prawdopodobienstwo? Nie wiem czy byly dni plodne, bo mam teraz nieregularnie przez odstawienie tabletek. Jednak wyliczylam, ze to 19 dzien cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polikugh
male prawdopodobienstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehe
to rzeczywiście jesteś przeczulona na punkcie nieplanowanej ciąży... stosunek przerywany to jednak z najlepszych metod antykoncepcji... w latach 20. u mnie 10 sekund przed wytryskiem zazwyczaj jest preejakulat, który może prowadzić do zapłodnienia... ryzyko jest jednak chyba znacznie mniejsze niż przy wytrysku wewnątrz pochwy, ale jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyhuil
zrob test za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za wcześnie na test
ale można wziąć tabletkę "po" o ile zbliżenie odbyło się do 72 h. i po zmartwieniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julliaanna
Myslalam o tabletce 'po', ale bede miala do niej dostep dopiero jutro rano. To bedzie juz ok 40 godzin po stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×