Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość porcelanaaaaa

Szukam porcelany na 12 osób obiad+kawa

Polecane posty

Gość porcelanaaaaa

co polecacie??? Gdzie szukać? Co jest modne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wkurzaj mnie nawet
Ja szukam klasycznej elegancji - biała porcelana ze srebrnym paseczkiem, znalazłam i się załamałam. już nawet nie pamiętam czy na 6 czy na 12 osób, w każdym razie obiadowy + kawowy kosztuje ok. 10 tysięcy złotych, ale jest tak piękny, że już nie chcę innego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porcelanaaaaa
a ja skacze po allegro i też już nie wiem co chcę a ceny :O masakra ale zobacz www.pieknowdomu.pl tylko te co mnie sie podobają - brak na stanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porcelanaaaaa
może szukasz tej z Chodzieży - jest na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaaaaaaaaaaaaaa
zawsze modna bedzie klasyka, dlatego proponuje porcelane w kolorze bieli z paskiem srebra lub zlota itp. Taki zestaw zawsze bedzie sie pieknie prezentować:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wkurzaj mnie nawet
Raczej nie z Chodzieży, bo widziałam ją w zagramanicznym sklepie, a Chodzież chyba nie osiąga takich cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może coś z Lubiany? dostałam taki serwis na 12 osób na prezent ślubny,to było dobrych kilka lat temu,nie pamiętam nazwy serwisu, ale jest piękny i klasyczny ostatnio szukałam czegoś z ich firmy na allegro i nie mogłam znaleźć żadnej klasyki, same jakieś takie nowoczesne :O ale może na ich firmowej stronie coś by było? warto poszukać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×