Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ewrggggggggggg

Ktoś ma astmę oskrzelową?

Polecane posty

Gość Kasienka_2345
Ok, dzięki. Poradzę się jeszcze lekarza, ale to ze względu na karmienie piersią. Choć pewnie zestaw witamin raczej dziecku nie zaszkodzi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma co kombinowac, w ciazy trzeba sie lekarza pytac o wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka_2345
Nie jestem w ciąży, tylko karmię dziecko piersią ;) z resztą zbliżam się już do końca tego okresu, więc adcort na pewno zacznę stosować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze warto, szczegolnie jesli sie ma znaczne niedogodnosc*****sterydach, kuracja adcort jest niedroga, a skuteczna, wiec przyniesie same korzysci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka_2345
a ile mniej więcej kosztuje opakowanie adcortu w aptekach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>a ile mniej więcej kosztuje opakowanie adcortu w aptekach? >>> adcort to nie drogi srodek, miesieczna kuracja to koszt okolo 30-40zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adcort to dobry srodek, mnie pomogl, mialam czeste infekcje jamy ustnej, zapalenia i plesniawki, a po kilku tygodniach te niedogodnosci ustapily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe0
ja talze polecam adcort, niedrogi srodek, a skuteczny, znacznie poprawia komfort leczenia astmy sterydami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka_2345
Faktycznie, całkiem niedrogi. Jeśli faktycznie ma takie dobre efekty to warto zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam, a dowiedziałam się dzięki www.alergolog.lublin.pl i ciesze sie, ze poszlam na wizytę, bo do dzisiaj nie wiedziałabym co mi jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie występował duszący kaszel, z którym nie mogłem sobie poradzić. Lekarze rozkładali ręce dając mi co nowe leki, ale ostatecznie zdecydowałem się na alternatywną metodę leczenia korzystając z oferty gabinetu medycyny naturalnej. Rozpoczęcie leczenia z http://www.activummed.com/metody-terapii i objawy zaczeły ustępować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam niestety astmę oskrzelową. teraz jak chodzę do dobrej alergolog dr. Stelmasiak www.alergolog.lublin.pl jest bez porównania lepiej ale kiedyś to był prawdziwy dramat :/. u mnie to cholerstwo pojawiło się jak byłam mała a potem wyciszyło na kilka lat i nastąpił nawrót. najgorsze było to że nigdy nie wiedziałam kiedy nastąpi atak a bywały one naprawdę silne. teraz ich nie mam, uprawiam jogging i staram się żyć normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia_25
Witam, moze to już było tutaj ale nieważne . Potrzebuje zrozumieć na czym polega moja choroba jedyne co wiem to wiem, ze astma oskrzelowa bedzie ze mną już zawsze. Piszę tutaj, bo jestem załamana. Chce pogadać z kimś kto przeżywa to co ja .Stwierdzono u mnie astme oskrzelową w grudniu zr. Mam proszki wziewne 2xdziennie salmex 500 i astmodil 10 mg. Proszki wdycham bywa różnie raz lepiej sie oddycha raz średnio, astmodil biore różnie.. jak chce sie piwa napić no to zniego rezygnuje ciężko mi zrezygnować z przyzwyczajeń... 2,3 piwka co wieczór norma... czy dlatego ,że ten astmodil zażywam jak sie mi chce mój stan sie pogarsza? jak to jest z wami proszę dajcie jakiś cień nadziei ,ze te duszności i uczucie jakby plecaka z kamieniami na barkach kiedyś miną... czy zycie może być normalne jeszcze kiedyś? :-( Zawsze miałam tyle siły w sobie a teraz... eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomkitt
Sporo jest teraz takich rodzinnych inhalatorów w sprzedaży i właśnie jeden z nich kupowaliśmy z mężem. Model nazywa się Pro Sanity. Polska marka, 5 lat gwarancji, cicha praca – tyle jeśli chodzi o takie bardziej techniczne sprawy. Co do praktyki to łatwo się rozkłada, łatwo się oddycha, generalnie cała obsługa jest dziecinnie prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobiasz111
Można za rozsądne pieniądze już trochę inhalatorów w sprzedaży znaleźć. Ja mam zaufanie do produktów od Sanity, to polska firma. Kupiliśmy niedawno model Alergia Stop. Super sprzęt – lekki, mobilny, a jednak kompresor ma mocny, także inhalacja nie ciągnie się za długo. Dobre jak dzieci mają używać, bo dla malucha długa inhalacja to zazwyczaj równa się udręka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy poważniejszych choroba to nada się inhalator Sanity Simple. Można stosować nawet jak lek ma dotrzeć na sam dół oddechowych. W wielu aparatach wielkość cząsteczki jest za duża przez co zostaje na górze i w stanach po zapaleniu płuc to trudno wtedy jakąkolwiek terapię przeprowadzać. Poza tym samo podłączenie aparatu, przechowywanie, czyszczenie wszystko jest dość proste i mało czasochłonne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinax
Przy różnych terapiach można nasz aparat Pro stosować, wszechstronny model, sprawdzi się przy katarze jak i przy astmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagarr
Szybko ale też dokładnie inhaluje nasz Baby, on jest stworzony z myślą o dzieciach ale dorosły też tutaj będzie czuł efekt po inhalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo fachowej wiedzy na temat inhalacji można znaleźć na inhalacja.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygodnie inchaluje Baby Sanity, dobry aparat pod kątem dziecka, faktycznie jest dostosowany, bezpieczny i cichszy niż inchalatory dla dorosłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz synek który jest jeszcze niemowlakiem ma robione inhalacje przez Baby, bardzo cichy model, mobilny można go sobie szybko spakować i przenieść jeśli akurat gdzieś wyjeżdżamy a chcemy mieć urządzenie przy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inhalator Alergia Stop bardzo dobrze mi działa, łątwo można się połapać przy podłączeniu, wdechu itp. Lekki, wygodny, poręczny model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam dobre doświadczenia ze stronką http://rankinginhalatorow.pl/. Można powiedzieć że głównie na opiniach z tego rankingu się opierałam kupując inhalator i nie żałuję. Wszystko działa dobrze inhalacja jest szybka nie męczy nic nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowaliśmy inhalator parę tygodni temu przez stronę novamed.pl/novama-familino-pro-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja. Sprawdza się, mogę polecić dla dorosłego i tak samo dla dziecka. Wygodna maseczka, dluga rurka, można się wygodnie rozstawić z całym urządzeniem w domu. Inhaluje precyzyjnie, można stosować przy stanach zapalnych górnych i dolnych dróg oddechowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

U nas w domu mamy prosty inhalator Simple. Działa dobrze nie blokuje się mgiełka leci wygodnym dla wdechu tempem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc

Ja kupowałam dla siebie i ogólnie dla rodzinki włoski Familino i chwalimy sobie. Fajna rzeczą są dopasowane maseczki z miękkimi obwódkami przez co ładnie przylegają do twarzy, nie dociskają na siłę tak żeby cokolwiek bolało. Maseczki są tak zrobione żeby aerozol nie poleciał do oczu, są krótko mówiąc bardzo bezpieczne zwłaszcza w kontekście używania przez dzieci.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was stosuje może przy astmie Tlenoterapię? Z tego co czytam na stronie tlenwdomu.pl to podawanie tlenu przy pomocy koncentratora w astmie jest zalecane przez wielu lekarzy. Przy nasilonych dusznościach często mam inne objawy jak zmęczenie, bezsenność. Czytam, że tlenoterapia może okazać się tu pomocna. No i pytanie czy macie może jakiś koncentrator tlenu i możecie jakiś polecić? Czy opłaca się bardziej kupić własny czy wypożyczyć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaśminka

Ja nie, ale moja mama kiedy miała raka płuc to mieliśmy koncentrator i z niego korzystaliśmy. Ale mieliśmy z hospicjum taki duży ciężki i głośny sprzęt. O tlenoterapii czytałam w tym czasie i faktycznie natlenianie organizmu ma wiele skutków pozytywnych dla organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy płaciłaś za wypożyczenie? Jeśli tak to ile to może kosztować? Sprawdzam na oterapia.pl i koszt to maksymalnie 3 tysiące, ale sprzęt jest nasz na wiele lat. I tu pytanie, czy lepiej wypożyczać czy kupić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×