Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klaudia20x

35 tc ciązy- problemy z oddawaniem moczu. pomocy!

Polecane posty

witam, mam pewien dziwny problem. jestem w 35 tygodniu ciazy i od kilku dni nie moge prawidlowo zrobic siusiu, mam wrazenie ze cos blokuje mi ujscie poniewaz mocz leci bardzo bardzo malym strumyczkiem, wiem ze dziecko jest juz od 4 tygodniu główka w dół, czy to ona powoduje ze nie moge zrobic siku? nie wiem jak sobie z tym poradzic. czy ktoraś z was rowniez miala taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aj...............
też jestem w 35 tc i maluch jest ułożony nisko, główką w dół. Parcie na pęcherz ogromne, czasami mam wrażenie, że do toalety nie zdążę, a tam 3 krople.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie nie chodze czesto do toalety, chodze przez caly czas normalnie, nie mam parcia na pecherz, ale jak juz ide do tolaety to musze sieo dziec tam 10 min zeby pecherz sie oproznil bo mocz leci malutkim strumyczkiem. normalnie jak idzie sie do toalety to trzeba przec zeby zrobic siku, a ja jak pre to wszytsko sie blokuje jeszcze bardziej i nic nie chce wyleciec, musze byc zupelnie rozluzniona zeby cokolwiek polecialo. nie wiem czym to jest spowodowane i jak sobie z tym poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aj.................
Chyba bez lekarza się nie obejdzie, nie czekaj na większe problemy, zrób badanie ogólne moczu i do gina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze normalnym objawem w ciazy jest czeste oddawanie moczu, na poczatku i pod koniec rowniez bo dziecko naciska na pecherz. ja przez cala ciaze tak nie mialam, teraz rowniez nie chodze czesto do toalety tylko mniej wiecej co 4-5 godzin jak czuje ze mam pelny pecherz. niestety gdy proboje zrobic siku cos mi to uniemozliwia, tak jak bym miala zablokowane ujscie cewki i mocz nie mial jak wyleciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myy
witam ja jestem w 30 tygodniu ciazy i tez mam straszne parcie na pechez ze az boli i nie moge sie zalatwic czy to jest normalne? szczeze mowiac niewiem co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a próbowałaś zrobić siku podczas kąpieli przy strumieniu z ciepłą wodą ? woda odprężą dobrze pij też dużo zrób badanie moczu Ja też inaczej sikam,nie tak jak zwykle,strumień mam mniejszy ale leci intensywniej jakby ktoś wypychał ten mocz,też jestem w 35tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnoszę temat. Co to moze byc ten slaby strumien moczu? Tez od jakiegoś czasu tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem w 38tyg i tez mam słaby strumień przy sikaniu, Ale przez cała ciąże nie miałam bieganiny do WC. Wyniki wszystkie mam Ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×