Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kura domowa:)

sprzatanie w domu

Polecane posty

Gość kura domowa:)

ile razy w tyg myjecie podłoge? scieracie kurze itd.. bo ja niestety robie to codzien nawet kilka razy mam 3 pieski i kominek od ktorego sie kurzy moze maacie jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz na tydzień mam ciekawsze zajęcia niż codzienne sprzątanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
jak się ma pieski i kominek to trzeba sprzątać codziennie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka razy dziennie myć podłogę? Współczuję. Kurze ścieram jakoś 2x na tydzień, podłogi myję jakoś też tak, max. 3x na tydzień. Mam psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko kochana hahaha
raz na tydzien? wspolczuje siedziec w takim gnoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gnój - in. Obornik nawóz naturalny składający się z przefermentowanego kału, moczu zwierząt i ściółki. Zawiera on wszystkie składniki odżywcze potrzebne do rozwoju roślin oraz poprawia właściwości fizyczne gleby. Obecnie w dużych gospodarstwach rolnych częściej stosowany jest nawóz pochodzący z bezściółkowego chowu zwierząt gospodarskich gnojowica. Co to niby ma wspólnego z domem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura domowa:)
wlasnie zima jest najgorsza jak sie pali w kominku bo za kazdym razem jak sie go otworzy to niestety sie kurzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura domowa:)
zawodowo poki co nie pracuje bo jeszcze nic nie znalazlam niestety... wiec mam czas na sprzatanie i przyznam sie szczerez ze to chyba pewnego rodzju rozrywka bo idzie zwariowac w 4 scianach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwariować to można od... ciagłego sprzątania. Kominek można czyścić w miarę często - mniej się nakurzy. Psy - wyczesywać - mniej sierści rozniosą. i... wrzucić na luz. jak przez godzinę nie będzie sprzątnięte, to "gnój" się nie zrobi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą sprzątanie to nie umycie podłogi i wytarcie kurzy, ale także odkurzanie, pranie, prasowanie. Więc robienie tego kilka razy w tygodniu i zarazem pracując to już przesada.Trzeba być jakimś masochistą, żeby samemu się skazywać na takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkurzam i myję podłogi średnio 2 razy w tygodniu. W kuchni częściej bo wiadomo bardziej się brudzi. Kurze podobnie raz-dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorientowana co i jak
Kurze scieram raz w tygodniu z polek jedynie stol i stolik codzienie odkurzam raz czasem dwa w tygodniu a podlogi myje zazwyczaj co sobote w kuchni czasem czesciej. Nie bede marnowac zycia na sprzatanie wole ten czas poswiecic swoim hobby urodzie i zdrowiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja różnie, raz w tygodniu
mimo, że mam 2 pieski ale yorki więc nie gubią włosa ale jak mnie najdzie ochota to w tygodniu też robię generalne porządki, mycie podłóg, odkurzanie itd. Najgorzej jest z kuchnią bo tam mam wieczny syf :o Mimo, że mam zmywarkę to nieraz nie chce mi się wyciągnąć z niej czystych garnków i włożyc brudne i tak nieraz stoją w zlewie brudne gary przez 2-3 dni :o Dzisiaj wszystko lśni bo akurat mnie wzięło na sprzątanie ;) Obiad ugotowany, wszędzie czyściutko i jakoś lepiej mi się teraz w łózku lezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura domowa:)
ja tez mam yorki:) i niestety problem z tym ze rano jak wstaje to czasem nabrudzone jest i dlatego zaczynam dzien od mycia podłóg;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura domowa:)
a piachu i blota tez naniosa niestety pieski ale coz takie uroki posiadania zwierzat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja różnie, raz w tygodniu
Ja za każdym razem jak psiaki po ogrodzie biegają myje im łapy jak jest błoto bo od razu na łóżko wskakują wiec nie mam wyjścia :) Ale ogólnie to leniem jestem i nieraz nie chce mi się sprzątać. Czasami jak już muszę to zabieram się za porządki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura domowa:)
rozumiem cie doskonale:D lubie miec porzadek i nie jestem brudasem ale tez mi sie czesto nie chce. dawniej bym tego wszystkiego nie robila tyle razy na dzien ale moj maz nietety jest wymagajacy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzę sprzątania!!!!!!!!!
do nas przychodzi Pani do pomocy 1 raz w tyg - wtedy myje podloge. Mamy 2 psy i 2 koty...i 3 dzieci, syfią faktycznie strasznie...ale ja sama nie dalabym rady. Jestesmy z mężem zalatani i do tego chata 350 m2....ktorej mamy dos a nikt jej od 3 lat nie chce kupić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura domowa:)
wiesz ja na przyklad nauczylam od malego wiec teraz ciezko oduczyc a zreszta yorki to wybredne bestie i lubia wygodne zycie....wiele osob spi z psem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dżeki rasela i w życiu bym nie pozwoliła na takie rozbestwienie się psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura domowa:)
na jedno to masz troche racji bo czesciej musze zmieniac posciel nie mowiac o tym ze koc na kanapie piore raz na 2 tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój pies wie że nie ma prawa wstępu w ogóle do mojej sypialni a co dopiero wleźć do łóżka.Ja sama bym czuła się nie komfortowo spiąć w pościeli po psie, to równie dobrze mogłabym spać razem z nim w jego spanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura domowa:)
zaoszczedzilo by mi to troche prania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yorki szczają po kątach
to myć trzeba, bi panele sie rozlezą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura domowa:)
co prawda to prawda moje panele juz przez to nie sa jak nowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolzatoja
a ja mam ciągłą fazę na sprzątanie łazienki wszystko podłogę sedes dusz wszystko myję jawelem żeby pozbyc się zarazków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura domowa:)
i tak codzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolzatoja
co drugi dzien bo nie nawidze jak lazienka jest brudna wkoncu czlowiek sie tam myje i trzeba dbac o higiene a jawel jak nic innego zabija te zarazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×