Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Matyldaa26

Wywoływanie zdjęć

Polecane posty

Gość sanbekr
w sieci zdecydowanie polecam laboratorium fotografii lab31.pl, mega fajna jakość z opcją wybrania papieru dla odbitek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś z Krakowa, jesteś studentem i interesowałoby Cię wywołanie zdjęć w różnych formatach to powinieneś zainteresować się ofertą http://www.studio906.pl , gdyż jako student można liczyć tam na porządny rabat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagonda
Jeśli chcesz je mieć dość szybko to na pewno dobrą opcją jest wrzucić je na lab31.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwo007
tak z mojego doświadczenia zawsze przez neta jest taniej. na https://www.foto4u.pl/ płaciłam 0,25gr za ten średni format 10x15. To wydaje mi się że nie dużo, bo jak szukałam po innych mejscach to było drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wywołać zdjęcia lub naprawić stare fotografie można w zakładzie fotograficznym www.kokocolor.pl Są profesjonalną firmą, której można zaufać. Swoją siedzibę mają w Świebodzinie ale swoją ofertę kierują do klientów z całego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Empik Foto wywołujcie. Ciągle pojawiają się jakieś promocje - w tym momencie macie tam 50 proc. rabatu na odbitki 10x15. Ogólnie - odbitki stacjonarnie nie są opłacalne, wychodzi o wiele drożej. Online wywoływaliście ten rozmiar za kilkanaście groszy od sztuki. Zresztą - online załatwia się to bardzo wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POLECAM Fotogle pl!!!! Zamówienie opłacone w dniu 20.11.2017, kurier dostarczył zdjęcia w dniu 28.11.2017 - to nie był problem jak się okazało. Paczka spakowana w sposób niedopuszczalny, zdjęcia powyginane, dosłownie wrzucone do środka a całość oklejona kilkukrotnie taśmą! Ale to tez nie byłby na tyle duży problem żeby ostrzegać przed tą firmą. Okazało się ze w środku znajdują się zdjęcia kogoś innego!!!!!!! Zakładam ze moje trafiły do obcych ludzi!!!! Po interwencji obiecano mi szybką realizacje zamówienia i odbiór tego, które blędnie do mnie trafiło. Odebrali szybko ale moje zdjęcia trafiły do mnie dziś, tj. 15.12.2017 czyli po prawie miesiącu!!! Spakowana (wrzucone do koperty) kilka zdjęć jest pogiętych! Nie korzystajcie z usług tej firmy! Pewniejsze i jak się okazuje tańsze jest skorzystanie z usług pewnej dużej księgarni gdzie przy wydruku 300 zdjęć otrzymuje się bardzo dobrą cenę. fotogle oferuje złudną "niską cenę" ponieważ jak doliczmy koszt opłaty początkowej i przesyłki to nie wygląda to już tak korzystnie jak na początku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed świętami płaciłam w Empik Foto poniżej 20 groszy za odbitkę, ale zamawiałam od razu dużą liczbę fotek - tak się najbardziej opłaca. W mniejszych salonach foto biorą dużo większą kasę. Płaciłam już kiedyś nawet 60 groszy - nowa o formacie 10x15. Od kiedy ogarniam to przez Empik Foto, to kręcimy się wkoło sumy 20 groszy per odbitka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elenka_8
ja wywołuje zdjęcia na stronie https://www.foto4u.pl/ i nigdy nie miałam żadnych kłopotów z zamówieniem, zdjęcia przychodzą w szybkim czasie i są dobrze zabezpieczone, także w trakcie wysyłki nic się z nimi nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wywołuję zawsze zdjęcia online. Korzystam z fotoprint.pl ponieważ zawsze robią piękne i dokładne zdjęcia, a przy większej ilości wywoływanych zdjęć zawsze naliczają jakiś rabat i się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenalewandowska01
Wymyśliłam, że na Dzień Ojca zrobię tacie album ze wspólnymi zdjęciami. Wywołałam zdjęcia przez https://www.fotoprint.pl/ i już na drugi dzień były u mnie w domu - rewelka! Więc teoretycznie nie musiałam się tak spieszyć z prezentem, ale nie wiedziałam, że tak szybko do mnie dotrą. W każdym razie prezent gotowy i nie mogę się doczekać aż wręczę go tacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Najlepszą opcją jest zamawianie zdjęć własnie przez internet. Nie musimy marnować czasu na chodzenie i czekanie w kolejce do fotografa na wywołanie naszych fotografii. Ostatnio znalazłam ciekawy artykuł jednej z użytkowniczek bloga na ten temat http://www.galicja-konie.pl/fotografia-i-film /wywolywanie-zdjec-przez-internet/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez Empik Foto - za każdym razem tak to załatwiamy już od dawna. Mają bardzo tanie odbitki, fajne warunki - jeszcze się nie zdarzyło, żeby coś było nie tak. Poza tym - w sieci wygodnie się szuka, stawki są dobre i tak to powinno wyglądać. A jakie są wasze doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karburatorek

Foto4u? ZDECYDOWANIE ODRADZAM!

 Pierwsze zamówienie poszło w miarę gładko (listopad - odbitki). Niestety drugie (znowu odbitki i dwa obrazy na płótnie) złożone przed świętami Bożego Narodzenia 2018 dalej jest "w lesie". Firma nie odpowiada na ponaglenia (sorry - odpowiedzieli na jednego maila: jak wpłacić pieniądze) i na razie nie wiem, czy w ogóle paczkę dostanę. Chciałem Mamie zrobić prezent - najpierw miał być na święta, teraz na Dzień Babci, a nie wiem, czy dotrze na Wielkanoc (o ile w ogóle dotrze). Ale oferty przychodzą - kolejny raz dostałem: "FotoKalendarze 2019 na Dzień Babci i Dzień Dziadka! Ostatnia szansa by zdążyć!"
Rzeczywiście - firma bardzo niesolidna. O moich domysłach nie będę pisać, ale bardzo bym nie chciał, żeby się sprawdziły 😕
W każdym razie to był chyba mój ostatni kontakt z tą firmą - szkoda moich nerwów!

Poczytajcie sobie zresztą opinie na portalach "klientowskich": do połowy zeszłego roku było jeszcze z tą "firmą" dobrze, ale to, co dzieje się później to jakiś horror! Zamówienia giną, nie docierają do odbiorcy, fatalna jakość usługi, zamówienia zmieniane samowolnie przez wykonawcę usługi, brak kontaktu w sprawie reklamacji - jakiś koszmar.
Pozdrawiam - Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja ostatnio tanioszkowo zrobiłem drukowanie zdjęć z wakacji w Empik Foto bo za 19 groszy za sztukę a jakość naprawdę dobra. Nawet na allegro było drożej. Dostawa do salonu, więc za darmo. Staram się co jakiś czas wywoływać  i robić druk odbitek, bo inaczej później się nazbiera niewiadomo ile będzie większy kłopot, a albumy uwielbiam robić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×