Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonooka.;)

15kg do lata!! - kto ze mną? : )

Polecane posty

ja w miare pilnuje tego co jem ;) tak jak mowilam wczesniej ograniczam slodycze, tłuste i maczne produkty, ziemniaków nie jem wogole ;) za to jem duzo jajek, białych, chudych serów, owoców i warzyw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jem duzo nabiałunie jem chleba,makaronu,ziemniaków... ale ta moja słabośc do słodyczy gubi mnie czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chceschudnac30kg
musisz miec silna wole spojrz w lutro i powiedz sobie chce wazyc .... nie moge ruszyc tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak mi silnej woli,papierosków tez nie moge ,a raczej sie boje ze jak przestane palic to utyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chceschudnac30kg
jak tak bedziesz mowic to jutro juz bedziesz sie objadac wszystkim co zakazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie! ;) wszystko zaczyna sie w glowie. Kiedys gdzies czytalam ze dziewczyny wieszaly sobie na lodówce zdjecie jakiejs szczupłej dziewczyny i to je motywowało by sie nie objadac ;) ale u mnie to nie przejdzie, bo nie mieszkam sama i sie beda śmiać ze mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszeschudnac30kg
wiesz zawsze mozesz miec np jakas rzecz w rozmiarze mniejszym niz nosisz i sie tym motywowac nawet jakies tanie spodnie bo po co wydawac 300 zl na motywacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszeschudnac30kg,
1 DZIEN ZA MNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszeschudnac30kg.
jestem 2 dzien na diecie i pomalu wysiadam ale musze dac rade 1 trzy dni sa najgorsze wiec jeszcze jeden i bedzie dobrze ,kusi mnie zeby wejsc na wage i zobaczyc czy chociaz cos spadlo ale nie chce ryzykowac zakamaniem:)a wam jak idzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cestfacile
witam, 165 cm, 29 lat, 15 kilo do zrzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Jeśli można to z chęcią się do Was przyłącze.Od jutra ruszam z dietą Adriana Lukoszka.Powiedziałam sobie dość i wierzę,że mi się uda.Chcę ważyć,tak jak kiedyś,68 kg.Wyglądałam wtedy super,niestety ciąża robi swoje.Powiedziałam już mężowi,że ma mi nic słodkiego nie kupować,jeżeli już to jakiś owoc albo maślaneczkę.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszeschudnac30kg.
evonne a ile przytylas w ciazy bo ja tez po ciazy wlasnie walcze z kg mam 30 kg do stracenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszeschudnac30kg.
ja juz mam 3 dzien tak mnie kusi zeby wejsc na wage i chyba to zrobie .ale jak stosuje diete to czuje sie owiele lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszeschudnac30kg.
no i zwazylam sie i spadlo przez 3 dni 2 kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evonne...
Hej.Dzisiaj pierwszy dzień odchudzania.Wypiłam tą wodę z octem jabłkowym na czczo i powiem szczerze,że jest obrzydliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evonne...
Podczas ciąży przytyłam 26 kg a do porodu ważyłam 112kg.O zgrozo!Od tamtej pory się nie ważyłam.Wzrostu mam 175cm,także do moich dawnych 68 kg brakuje i to dużo.Niezła sumka do zrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszeschudnac30kg.
ja przytylam z 45 do 78 ale chce zejsc chociaz do 50 to juz mnie zadowoli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak nie schudniecie grube pasztety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titatita
Hej :) Przylaczam sie do Was :) no ja niestety nie jestem w stanie powiedziec ile waze dokladnie bo bateria mi w wadze padla ostatnio a do sklepu mi nie po drodze ;) ale ostatnio to bylo jakies 79kg przy 175cm, nie wygladam zle, nie narzekam wielce na swoje cialo bo w sumie lubie moje ksztaly poza jedna czescia... brzuszkiem! jest kochany bo jest moj no ale moglby byc mniejszy :P jakies 2lata temu gdy rostalam sie z chlopakiem schudlam z 84 do 72kg czyli 12kg i to zaledwie w 1.5mca no ale coz nieszczesliwa milosc czesto daje taki skutki :) jak widac wrocilo mi sie jakies 7kg. chce schuść jakies no 10kg no ale moze i przy 5kg bede zadowolona z brzusia :) a jak chce to zrobic ? no coz... od poniedzialku zaczne bo w ndz urodziny babci;/ mysle o diecie south beach ale watpie ze wytrzymam na pierwszej fazie;/ no i do tego silownia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×