Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonooka.;)

15kg do lata!! - kto ze mną? : )

Polecane posty

Od kilku dni sobie troszke dietkuje, ale powoli brak mi motywacji, wiec chcialam jej tu poszukać ;) mam nadzieje ze znajdzie sie kilka chętnych osob do wspolnego odchudzania ;) Do lata chcialabym zrzucić te 15kg bo juz nie moge patrzeć w lustro. Jak narazie mam 70kg przy wzroście 168cm wiec jest tragedia. ;) ale zamierzam cos z tym zrobic i mam nadzieje, ze znajda sie osoby z którymi nawzajem bedziemy sie wspierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce sie trzymać zadnej diety, bo to nie dla mnie :P dlatego stawiam na MŻ ;) chce tez ograniczyc niektóre produkty: jasne pieczywo, slodycze, makarony, ciepłe, gazowane napoje itp. ;) mam nadzieje ze moje męki nie pójdą na marne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie potrafie utrzymac zadnej diety , tez chce sie pozbyc tak z 5-6 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo marzę o takiej wadze ;) wiec mam nadzieje ze sie przyłączysz do wspolnego gubienia kilogramów ;) i mam nadzieje ze nie tylko Ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chceschudnac30kg
ja si edo ciebie przylacze chce schudnac 30 ale juz 15 mnie zadowoli .waze 76kg przy wzrosice 160 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 kilo? nie za dużo? ja kiedys ważyłam 48 i wygladałam okropnie,a myslałam ze pieknie.teraz z perspektywy czasu jak ogladam zdjecie to widze ze byłam za chuda...ale wydawało mi sie ze wygladam super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chceschudnac30kg
ja dobrze wygladalam ale przez ciaze przytylam tyle i nie moge sie tego pozbyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz to zalezy kto ma jaką budowe ciała, wiec powiedzcie co robicie i co jecie zeby schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chceschudnac30kg
a wy jakie macie cele ile chcecie wazyc . i ile macie lat bo ja mam 19 i dla mnie to przytycie to byl koszmar ale takie uroki sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chceschudnac30kg
ja ćwiczenia (jeszcze nie wiem jakie dokładnie ) i pas wibrujący oraz ograniczenie kalorii do 1000 czasami 1200 i zobaczymy ile da się zrzucić mam nadzieje ze duzo . juz raz sie tak odchudzalam i schudlam 15 kg w 3 miesiace kilogramy wogole nie wzrosly po powrocie pomalu do jedenia normalnego no i oczywiscie nie codizennie przestrzegalam tej diety ale teraz zamierzam przestrzegac bo wiecej kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce wazys 52-53 kg. wtedy najlepiej sie czuje i wygladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_ulka
powodzenia dziewczyny dacie radę !!!!! ja też jestem w trakcie zmiany nawyków i uczę się zdrowego odżywiania. Od 24 stycznia schudłam 2kg może nie dużo ale najtrudniej jest zacząć. POWODZENIA TRZYMAM KCIUKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie najgorsze są popołudnia i wieczory,zauwazyłam ze podjadam jak sie nudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chceschudnac30kg
kilka pierwszych dni zawsze jest najgorsze a potem juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz cwicze codziennie od dwóch tygodni i powiem szczerze, ze sie świetnie czuje bo mam świadomość ze cos robie a nie siedze przed telewizorem i sie obrzeram :D ja wieczorem mam najgorzej -.- ciężko jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chceschudnac30kg
mi jest najgorzej jak maz przyniesie cos slodkiego albo cos co uwielbiam i wtedy to lezy i mnie kusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczescie męża nie mam :D:D ale brat czasem mi na zlosc robi :o zawsze jak jestem na diecie to mi podsuwa pod nos jakies slodkosci :D normalnie masakra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze weekendy kiedy mój facet jest w domku,i gotuje pysznosci...i jak tu nie jesc? ja od wczoraj skacze na skakance,nawet mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chceschudnac30kg
mnie naszczescie w weekendy nie ma w domu wiec jest jeden plus zeby nic nie zjesc co nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez na skakance skacze ;) tak na rozgrzewkę a pozniej rozne Cwiczenia robie :D zobaczymy jakie beda rezultaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chceschudnac30kg
ja na wage wejde dopiero 1marca zeby nie zrezygnowac jak zobacze male rezutlaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chceschudnac30kg
jak po tych 6 dniach schudne chociaz 2 kg to sie nie poddam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jecie,ile kcal dziennie,bierzecie jakies wspomagacze,suplementy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chceschudnac30kg
1000 kcal . jem wszystko oprocz slodyczy i tlustych rzeczy . nie biore zadnych wspomagaczy bo i tak nie dzialaja moim wspomagazem jest to ze przed posilkem wypijam 2 szklanki wody i jak zaczne jesc to zjem malo bo juz mam napelniony zoladek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×