Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama prawie już 3 latak

Śmierdzące ręczniki po wypraniu.Kto poradzi coś?

Polecane posty

Gość spróbuj sypać mniej proszku
zauważyłam, że od kiedy jestem zmuszona używać proszku sypkiego - wcześniej używałam w tabletkach - nie mam wyczucia ile sypać, bo wcześniej nie miałam tego problemu. Czasami pranie źle pachnie właśnie tak jak opisane w pierwszym poście. Myślę, ze to z powodu tego, że za dużo mi się czasami sypnie proszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up ip uppppppppppppp
ale baby jestescie niekulturalne... zamiast wypowiadać się w temacie tylko "pokazujecie", że ktoś robi źle, a wy idealnie. wstyd. Powodów smrodu z pralki może być wiele. Poziomkowy sadzie - babo nie z prl-u - skoro pranie śmierdzi PO wyjęciu z pralki, to nie jest kwestia suszenia na kaloryferze tudzież suszarce. Rusz łepetyną, babo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyłek podcieram papierem toaletowym, a ręcznikiem wycieram się po UMYCIU czyli po CZYSTYM tyłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama prawie 3 latka
Dzięki bardzo za wszystkie rady. Wlałam pół litra octu i puściłam na 90 stopni i pralka jak nówka.Ręczniki nie śmierdzą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm, stare baby z PRL-u po wygotowaniu ręczników nie miały problemów z zapachem wyżej wymienionych. Przede wszystkim w te ręczniki można się było wytrzeć do sucha!!! Nie to co teraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Aleksandra Wiktoria

Brzydko pachnące ręczniki (te cieniutkie szybkoschnące) wyprałam w 60' z dodatkiem kapsułki/kostki do zmywarki. Zrobiłam to spontanicznie, ale z myślą o tym, by oczyścić pralkę. Efekt mnie zaskoczył, bo raz na zawsze pozbyłam się brzydkiego zapachu z tych ręczników. Jest wrażenie, że zostały zdezynfekowane i przy kolejnych, normalnych praniach efekt się nadal utrzymuje. Eksperyment warty powtarzania, a był ostatnią deską ratunku przed wyrzuceniem tych ręczników. Polecam :) przetestowałam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×