Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izzkkkaa

kotlety mielone porada

Polecane posty

Gość izzkkkaa

czy mrozi sie ugotowane czy surowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotlety mielone się smaży
a nie gotuje. Gotuje się pulpety :) Więc mrozi się usmażone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrozi się surowe.Ja tak zawsze robię.Bo jak usmażone to co potem z nimi zrobisz? ja wyjmuję normalnie surowe, obtoczone w bułce i na patelnie, są jak świeże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio kupiłam mielone
chciałam zrobić spaghetti podsmazałam mięso na patelni teflonowej wiec nie dodawałm oleju, jak niby jest w przepisach Po "wytopieniu się" miesa wylałam z niego 13 łyżek (dużych - do zupy) tłuszczu :o miesa oczywiście została połowa (paczka zawierała 600 gram) Gdybym zrobiła kotlety zeżarłabym ten tluszcz nie wiedząc ze tyle sie go znajduje w srodku... Odtąd mięso kupuję "w kawałku" i kaze sobie zmielić w sklepie... Nie kupujcie paczkowanego, bo to sam tłuszcz!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje.Ja tzn, mama kupiłą mi mielone, bo nie miałam jak wyjść z domu i było obżydliwe.Jak z podrobów, jakieś żyłki,chrząstki fee.Po usmażeniu były takie wielkie grudy, kawałki nie przypominało to mielonego.Od tego czasu kupuję w sklepie,gdzie wybieram sobie łopatkę i babka na moich oczach mieli to mięso, teraz wiek co jem. Nie wiem co oni dają do tych paczek a nwet do takiego normalnego na wagę, chyba same resztki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem to mielone, zamiast mieć czerwony kolor jak mięso jest w większości białe, to sam tłuszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzkkkaa
no tak smaży się :) czyli wszystko jedno czy surowe czy smażone mrozi się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuję głównie na allegro
jest jeszcze pozytywna sprawa jasnego miesa po usmażeniu - może byc po prostu z młodego wieprzka:-) ale to raczej rzadkość w paczkach garmażeryjnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×