Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gigusia28

Dobra smaczna ZUPA - jak ugotowac???

Polecane posty

Gość gigusia28

Poradzcie jestem nowiutka gospodynia , a moi panstwo bardzo lubia ZUPY i tylko tuyle chca , nie jakies wydziwiaste tylko normalne smaczne i syte zeby byly bo oni sie caly czas odchudzaja i zdrowie dla nich wazne , ja dawalam zasmazki a ona mowi NIE !!! A jak wy gotujecie ZYPY na codzien ????????????????????? LICZE NA WAS !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gotuje bez zasmazek, bez smietany, ewentualnie z jogurtem albo kasza manna dla zageszczenia. zupa to proste danie bo nie wazne, ze wrzucisz i tak Ci wyjdzie - mozna zaszalec. a jeki zupy oni lubia? krem czy zwykle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najbardziej lubie cebulowa rosol i pomidorowa :) gotuje na miesie i warzywach zadnych kostek ;) a zasmazki sosy podbijanie smietana dlaczego nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię najbardziej
jarzynową (gotuję na samych jarzynach, zabielam śmietaną) krupnik (najlepszy jest na udkach z kurczaka lub na schabie) ogórkową (tylko z ryżem, gotuję na żeberkach, zabielam śmietaną) rosół (dużo włoszczyzny i mięsa z kurczaka) pomidorową (różnie, na kościach, na mięsie z kurczaka, i nie na koncentracie tylko na pomidorach świeżych lub z puszki, zabielam śmietaną) pieczarkową (gotuję tylko z marchewką i pietruszką, bez mięsa, pod koniec gotowania dodaję łyżkę masła żeby zupa była bardziej treściwa, tą również zabielam śmietaną) Tak poza tym uwielbiam zupę krem pomidorową i pieczarkową Przede wszystkim w dobrej zupie ma być dużo jarzyn a nie kostek rosołowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
pyszna i gesta jest z soczewicy , grochu ,fasoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a ja lubię najbardziej
krupnik powinien byc na wędzonce a nie na drobiu a rosół najlepszy jest mieszany- drób+ wołowina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby supa byla dobra i smaczna warto na poczatku lekko przysmazyc cebule z czosnkiem na oliwie na dnie garnka. potem dodac warzywa i jak najmniej wody, zeby smak byl intensywny. albo wywar, jezeli akurat mamy (np. pozostaly rosol). nie zalowac soli, pieprzu i ziol :) nie radze zageszczac zupy maka (chyba, ze ktos bardzo lubi), ew. troche zasmazki. ani tez wrzucac serkow topionych, bo, choc popularne w dziedzinie zageszczania, sa produktem chemicznym, a tych lubimy unikac (chyba, ze ktos nie lubi ;) ) ale gesty jogurt, smietana kwasna lub slodka do dosmaczenia/zageszczenia - jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie masz pomyslu to zawsze mozna isc na dobra zupe, albo wziac na wynos ja czesto jem w www.salon-kulinarny.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja mama na szczęście umie gotować, i ja też umiem, i góóówna typu kostki czy wegeta do naszych kuchni wstępu nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uwielbiam zupy kremy na bazie warzyw bez żadnego wywaru czy mięsa tylko same warzywa i przyprawy. Pyszna jest dyniowa na która sypie przyprazone pestki dyni i dodaje łyżkę jogurtu. Mniam. Do tego gorąca bagietka ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×