Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość udzielam_wywiadu_rzeki

Facet 28 lat odpowiem na prawie wszystkie pytania

Polecane posty

katharssis W takim razie sprawdź w Saturnie :D Nie no w Wawie MUSI BYĆ! W Wawie jest wszystko - może oprócz morza i gór ;) lat 28 koleżanka Na dobrą sprawę to postawiłaś pewne tezy i sama odpowiedziałaś sobie na nie pytaniami :) Ciekawe jest to, że on może mieć dokładnie taki sam dylemat, jak Ty - też może się zastanawiać, co tak właściwie siedzi Ci w głowie, czy też w sercu. Jeśli u niego rzeczywiście jest coś na rzeczy, to trochę to jego niezdecydowanie i brak inicjatywy kiepsko świadczą o nim jako o mężczyźnie, powinien postawić sprawę na ostrzu noża, zaryzykować, z drugiej strony może obawia się, jak to się potoczy i nie chce niczego zepsuć zbyt wczesnym posunięciem. Gdy następnym razem praktycznie będziecie się stykać ustami, może wychyl szyję do przodu na te dodatkowe pół centymetra i zobaczymy co będzie? :) W razie czego zawsze będzie mogła obrócić akcję w niestosowne zachowanie pod wpływem atmosfery zabawowej/%. Ciężko cokolwiek zawyrokować, jeśli nie będzie żadnej próby zrobienia więcej... Bo równie dobrze on może się po prostu dobrze czuć i bawić w Twoim towarzystwie, czuć pociąg podczas tańca, ponieważ daje się ponieść towarzyszącym mu emocjom, ale tak niczego głębszego może nie czuć. Możesz dać mu jakąś okazję, żeby o Ciebie pozabiegał - skoro nie proponuje Ci spotkać, przerwij kontakt i zobaczymy, czy zmieni płytę ;) Możliwości jest wiele. suzie max Oj przykro mi to słyszeć, co to jest? Pamiętaj że zły wynik badania przynajmniej umożliwia podjęcie walki. Wiele osób odchodzi z wyśmienitymi wynikami. Także oddał złe myśli, nawet jeśli to jakiś rak, to trzeba zawalczyć! No więc jeszcze raz - co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
to jest rak, stadium zero, wcześnie wykryty...mam nadzieję że się wywinę spod łopaty :) z tego wszystkiego zapaomniałam napisać że wczoraj leciał "Bandyta" na tvp kultura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzie 3mam kciuki! dzisiejsza medycyna naprawde staje na wysokosci zadania wiec gleboko wierze, ze bedzie dobrze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzie max No to tylko się ciszyć, że stadium zero :) Bierz go za rogi, będzie dobrze. Nawiasem mówiąc, też myślałem, żeby zrobić jakieś badania, bo coraz więcej tego... ale jakoś nigdy mi po drodze do lekarzy nie było - generalnie chyba mężczyznom trochę trudniej się wybrać :) Jakie badania robiłaś, podzielisz się praktyczną wiedzą? Aaa Bandyta ten film który polecałaś :) Ja nie mogę ogarnąć, mnóstwo filmów czeka na to, żebym je obejrzał, a ja albo nie mam czasu, albo sobie myślę - o ten film świetnie byłoby obejrzeć, ale nie samemu ;) I tak czekam na okazję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panie facecie jak Ci na imie? czasami czuje sie jak gdybym byla z innej bajki:-o tez tak macie? czuje, ze to wszystko co mnie otacza nie pasuje do mnie,ze szukam czegos co jest nieosiagalne. ehh... Suzie ogladalas kiedys Sekret? Albo czytalas? W kazdym razie mowa jest o potedze umyslu i otym, ze dobre mysli przyciagaja dobre wydarzenia. Jedna kobieta miala raka ale zyla w taki sposob jakby go nie bylo. Nie myslala o nim(wiem, latwo powiedziec) i nie wczuwala sie w swoj stan. Efekt byl taki ze wyzdrowiala i cieszy sie teraz swietnym zdrowiem. Nie wiem czy moje slowa Ci pomoga ale chcialam zebys to wiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na imię mi czterysta czterdzieści i cztery ;) heheheh Hmm ja mam czasem wrażenie, że jestem ze wszystkich bajek, ale żadna z nich nie pokrywa się niestety z rzeczywistością. Ale jakoś sobie z tym radzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam CV do domu dziecka bo szukaja opiekunki do 2-latka/ki. pieniadze marne i 9 godz. dziennie, no i w wawie... a ja mieszkam pod. Ale kurde zawsze chcialam tym maluchom pomagac:) odnosnie bajek to ja mam cos ze spiacej krolewny:-p ksiezniczki na ziarnku grochu oraz z krola Juliana xD aha no i z gapcia z 7 krasnoludkow:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
dzięki...ale dość o mnie :) może potem jak będę coś więcej wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu ale uderzam sie o wszystko co mozliwe, potykam, przewracam upuszczam, wylewam itd. masakra:classic_cool: moze to cos z blednikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharssis No 2 latek potrzebuje choćby namiastki matczynej czułości. A to w końcu faza sadystyczno-analna wg Freuda, przy braku właściwej troski... Bajki to wdzięczny temat :D Ja oto jestem Bestią z Pięknej i Bestii, ale również i Bambim :D "nie wiem czemu ale uderzam sie o wszystko co mozliwe, potykam, przewracam upuszczam, wylewam itd. masakra" W pokoju bez klamek znalazłabyś ukojenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salaterka
czesc. odpowiesz na wszystkie pytania? to powiedz mi dlaczego chlopak z ktorym jestem 4,5 roku mowi ze mnie kocha a zapomina o mnie? martwi sie "co on sobie o nie pomysli'? zamiast o mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salatkaOwocowa
tam mialo byc-" co ktos sobie o mie pomysli"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salaterka Na prawie wszystkie ;) Ale na Twoje owszem. Twój chłopak liczy się także ze zdaniem innych, nie możesz od niego wymagać, żeby obchodziła go tylko i wyłącznie Twoja opinia. Nie uważasz, że to trochę egoistyczne? Wydaje mi się też, że branie pod uwagę opinii innych można pogodzić z braniem pod uwagę Twojej opinii. Możesz przytoczyć jakieś konkretne sytuacje? Bo jeśli nie, to jest to trochę jak rozmowa o geografii z wykorzystaniem globusa bez naniesionych map ;) Można sobie pomazać, ale czy to będzie miało odniesienie do rzeczywistości... Poza tym po 4,5 roku miłość ma inne, dojrzalsze oblicze niż po 0,5 roku. Związek nie przesłania całego świata - i nie powinien. Może żądasz od niego dowodów miłości, przywiązania itd. w nieodpowiednich momentach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem tu zaglądam
suzie max Może się spotkamy nad jeziorem Miedwie? Będzie kwiecień i o wszystkim mi opowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
kim jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahoj katharssis Ja się na rowerach za bardzo nie znam, jeżdżę bardzo rekreacyjnie, aczkolwiek składałem z części i w kilku miejscach mam wzmocnienia, bo te 95-6 kg i wzrost robią swoje. No i mam raczej turystyczny rower, nie górski, bo na ścieżki rowerowe wzdłuż plaży i na miasto/lekkie bezdroża taki bardziej się nadaje. A Twój góral bardzo ładny, jeśli nie ważysz tyle co ja, to będzie spoko, może przerzutki Ci siądą jak zawsze bo masz zwykłe Shimano, ale generalnie to do rekreacyjnej jazdy nie trzeba chyba wypasionego sprzętu za 20 tyś. ... Chyba że jesteś hardkorem jak Maja Włoszczowska :) Zmieniłaś pozycję w ciągu dnia, czy 20 godzin ucisku pupy hehehehe Ja dziś miałem aktywny dzień, właśnie się zwlokłem do mieszkania i zaraz siadam do nauki. Trochę się nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w chwili obecnej mam niedowage wiec moze moj rower nie rozklekocze sie za pierwszym razem:-p i szczerze mowiac wybieralam go pod katem wizualnym - jak to prawdziwa baba:-p tak, moja pozycja z siedzacej zmienila sie na lezaca ze strachu coby odlezyn nie miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem tu zaglądam
suzie max Zadałaś mi najtrudniejsze pytanie. Codziennie szukam na nie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z was wszystkich
Prawdę powiedziawszy nie sądziłam, że ten top tak długo będzie aktywny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
witam :) , co słychać? czasem tu zagladam..coś więcej może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem tu zaglądam
przecież wiesz o mnie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
znam Cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ja też nie sądziłem, że będzie 15 stron wątku :D czasem tu zaglądam no już nie bądź tak enigmatyczna, inni mogą wszystkiego nie wiedzieć, a z pewnością chętnie się tego dowiedzą ;) Ale wiosna dzisiaj jest... gdyby nie ta tragedia w Japonii to byłby niczym nie zmącony błogostan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×