Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niebieskaaaa

pieczona wieprzowina

Polecane posty

mam 1,5 kg wieprzowiny. mam zamiar na noc je zamarynowac i upiec jutro na obiad. powiedzcie czy lepiej upiec w rękawie czy bez. i czy z 2 godz na 200st będzie dobrze. boje się,żeby suche nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
ja władam taki kloc do brytfany daję tłuszczu ,przyprawy trochę wody zamykam iw piekarniku na ok 2godz,temp 200-220 C zawsze wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie oduczylam piec w brytfannch bez rekawa, dobra rada... wrzuc do rekawa wszystkie przyprawy, zawin, zrob na gorze dwie male dziurki w woreczku... 1,5 kg wieprzowiny powinno sie piec w 180-190C 1,5 godziny plus 0.5. czyli tak jak pisalas... 2 h i bedzie smaczna i soczysta. a jak wyjmiesz z rekawa zostaw na 10 min niech odpocznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieprzowina... powiedziałabym, że to doś ogólnikowo powiedziane, bo np. schab jest krańcowo inny od karkówki i robi sie go inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kazdy z tych kawalkow wkladam do rekawa! obojetne czy schab czy karkowka. w zasada do wieprzowiny prosta 30 min na kazde pol kilo plus 30 min dodatkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka, ja tak na moment... zalozylam przez przypadek 2 takie same tematy z uwagi na to, ze pierwszy byc moze nie zaskoczył, a teraz są 2 takie same... moge prosic o pomoc i zapytac czy da sie je jakos usunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez paniki bez
malunia, bez paniki, tu nikt za to cie nie skrzyczy :D i nawet paluszkiem nie pogrozi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×