Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fiona69

uderzenia gorąca

Polecane posty

witam, mam pytanie : czy miała któaś z Was uderzenia gorąca we wczesnej (bardzo wczesnej) ciąży ??? Ja mam takie od kilku dni (a nigdy w życiu wcześniej nie miałam !), nagle robi mi się gorąco i czuję się wprost zlana potem....., astępnie to mija i za jakiś czas znowu. Temperatura od tygodnia 37,2-37,3 myślałam że to idzie przeziębienie, ale byłam u internixty i ..nic mi nie jest. Znaczy nie mam kataru ani kaszlu ani bólu gardła. Okres powinnam dostać wczoraj, ale nie mam. Mam tylko lekko brązowe plamienie. O co chodzi z tymi uderzeniami gorąca ? Z góry dziękuję za odpowiedź, Kaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadna nie miała takich uderzeń gorąca w ciązy ? czy po prostu nikt nie raczy odpowiadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
burza hormonalna - niestety to sie zdarza u kobiet jak hormony szaleja - moze to zle porownanie - ale tak sie zdarza tez przy dojrzewaniu i menopauzie, no i ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dojrzewam, ani nie przekwitam :) Mam 31 lat :) więc skąd te uderzenia okropne od tygodnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krotonek
To pewnie jesteś w ciąży.Też tak miała i zastanawiałam się co się ze mną dziejeCiązy się nie spodziewałam.Ze trzy ,cztery tygodnie to trwało,raz ciepło raz zimno,temperatur 37,2.Progesteron się szybciutko chyba podnosi we wczesnej ciąży to i tmperaturaA co za tym idzie to i ciepło,zimno...A chcesz być w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...ciąża troszkę by mnie zaskoczyła, ale ..... chyba bym się ucieszyła...tak mi się wydaje.... na dzień dzisiejszy trudno mi powiedzieć :) Poczekam jeszcze na @ kilka dni, ajk nie przyjdzie, a ta temperatura i te cholerne uderzenia nie ustąpią to ...trzeba będzie zrobić test..... Dzięki za odpowiedź, bo głownie to mnie dziwią właśnie te nagłe uderzenia gorąca w ciągu dnia (kilka, kilkanaście razy !) co za czort ??? jakoś tak nie kojarzyłam tego do tej pory z ciążą, dlatego zapytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zipvirgin

Ja tak mam ale czekam na @

Mam na razie od 3 dni brązowe plamienia. Myślę, że @  przyjdzie bo szyjka raczej otwarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×