Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asia0303

DUŻE BIUSTY - GDZIE KUPUJECIE STANIKI?

Polecane posty

Gość asia0303

czesc, proszę o namiary, gdzie można kupic duże staniki (dobrze dobrane) , (nie chodzi mi o Triumpha)... jeżli macie namiary do sklepów internetowych, to bardzo proszę...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia0303
a jakaś kompleksowa oferta? z duzym wyborem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam www.intymna.com, tam są zawszem fajne ładne staniki, ceny niewygurowane, a rozmiary dośtepne. Najlepiej wyszyukac przez szukanie zaawansowane po rozmiarze i wyskoczą wszytskie. Ja bardzo czesto tam kupuję. A wiem że teraz firma GORTEKS będzie miałą ładne staniki w rozmiarach nawet do H.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam sklep liparie ze świetną obsługą, która pomaga dobrać i odpowiednio ułożyć biust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaaaahahhh
na tym abc to całe gie macie, widziałaś ty kiedyś naprawdę dobry sklep? wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszi
Ja się od jakiegoś czasu czaję na lacotte.pl i wyłapuje promocje XD - poza tym jak jestem w Warszawie wpadam do ich sklepu w Arkadii i przymierzam ile wlezie, takie połączenie opcji praktycznej z wygodnąXD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha1
Moja mama ma bardzo duży biust i kupuje staniki w lidlu raz na jakiś czas maja bardzo dobre oferty na duże rozmiary bielizny, jest bardzo z nich zadowolona dlatego polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybierz zdrową dietę i ruch
polecam stanikowa mapa, balkonetka.pl , lobby biuściastych , biuściasty blog itp. poradzę ci tylko tyle żebyś w triumfie i felinie nie kupowała bo raz szkoda kasy , dwa badziew , trzy gówniana rozmiarówka a b c d i obwody od 75 w górę , cztery fasony jak dla starych bab i brzydkie kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zocha1
twoja mama nie ma pojęcia o dobieraniu biustonoszy , w lidlu sa miseczki A B C i obwody 80 - 90 , nie bierz z niej przykładu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary2312
:) może juz się powtarzam, ale już zawsze będę chwalić bieliznę sklepu internetowego Avlo.pl ze względu na to, że mają dużo tego w swoim asortymecie no i rozmiary dla pań o tych najmniejszych biustach jak i największych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosto z piekarnika
przede wszystkim nie spamujcie , te co szukają dobrych staników niech unikają takich z bazarków ,z lidla, tesco, takich producentów jak vena, linaise , triumf,ava, kris line, samanta ,biggi,gaja, kostar,konrad,naturana, atlantic, young attitiude , anfen, alles, H&M i inne sieciówki jak już chcecie to poszukajcie staników panache, freya, bravissimo, poczciwego M&S i Georga, ewy michalak, ewy bień, ponoć niplex jest calkiem w porządku polecam stanikowa mapę i serwis balkonetka.pl oraz lobby biuściastych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaaaaaaaaaaaaaaam
mary2312, tak powtarzasz się, SPAMERKO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestańcie spamować
tylko śmiecicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
moniczka, a co ja niby robię, jak paczka ze stanikami przychodzi? No nie zgadniesz... MIERZĘ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trunia27
Ja mam cudowny sklep na ul. Świętokrzyskiej w Warszawie /róg ul. Jasnej/. Wspaniała atmosfera, bardzo miła właścicielka P. Ania. Duży wybór biustonoszy. Różne firmy, rozmiary. Jeżeli czegoś nie ma można zamówić. Przede wszystkim bardzo profesjonalnie dobiera rozmiar. Od kilku lat tylko tam kupuję. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×