Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaarek

Szukam chętnej kobiety na dziś

Polecane posty

Gość aaaaaaarek

są jakieś chętne na sex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ortywewrty
co oferujesz? pomyslimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaarek
proponuje lizanie twej cipki ostre jebanie i hardcorowy anal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek6565
jakieś matoły podszywają się pod mojego nicka, prawdopodobnie są wychowani przez redtube jeśli jesteś zainteresowana to dam Ci maila, wszystkie typowo chamskie wypowiedzi są nie odemnie tylko od ciemnej masy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek6565
tak stary, ktoś musi zamiatać chodniki albo siedzieć w WC publicznym, oceniając twój poziom wypowiedzi widzę że jesteś najlepszym kandydatem na to stanowisko. Ciesz się że ci tatuś opłaca internet, skończysz gimnazjum i trzeba będzie pracować, wtedy trafisz na takiego jak ja i się pośmiejemy razem - ty z tego że masz robotę a ja że jesteś tak głupi żeby robić za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek6565
Ja siedzę bo ja nie muszę pracować łopatą. Znasz takie słowo "pracować"? Bo napisałeś same bluzgi, widać że masz bardzo ubogi poziom słownictwa. Z pracą też pewnie masz niewiele wspólnego. Tak swoją drogą olewam to ale najgorszy jest fakt że za parę lat będę bombardowany prośbami o przekazanie 1% podatku na ubogie rodziny, np na Twoją - jeśli w ogóle się rozmnożysz, bo możliwe że i do tego nie jesteś zdolny. Tak jak teraz ludzie przekazują 1% na pomoc twoją rodzinę, czyli Ciebie np. Aczkolwiek jest to dobra inwestycja bo ktoś musi robić. Od starożytności jest tak, wiesz co to znaczy starożytność?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek6565
Oooo widzę że skończyły Ci się argumenty, nawet nie poprzeklinasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkadiooooooo
Oj biedaku, to są bardzo proste słowa, nawet z czymś takim sobie nie radzisz, bardzo ciężki przypadek. Mnóstwo książek i artykułów powstało na ten temat. Teraz to nawet mi Cię szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkadiooooooo
a proszę;) to nawet nie jest cięta riposta. Ale miło mi bardzo;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkadiooooooo
robie lody z połykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×