Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotny i bogaty

za ile???

Polecane posty

Gość samotny i bogaty

za ile poszlybyscie do lozka z przystojnym, samotnym i bogatym 30-letnim gosciem, ktory szuka tylko przyjemnosci i nie obchodza go zadne zwiazki czy zaangazowanie emocjonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjgfdghghnjujm
a ty taki lapsik ze nie umiesz sobie sam poderwac tylko za kase haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiaaa-aaa-aaa-aaa
A co ma stan portfela do lozka? Jak szukasz dziwki to cennik znajdziesz dzwoniac do agencji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny i bogaty
wole zaplacic i miec swiety spokoj, ale nie lubie prostytutek, a w podrywaniu zawsze trzeba udawac zaangazowanie, wiec odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że gówno wiesz o podrywaniu :-) Gdybyś rzeczywiście był przystojny i bogaty, to wiedziałbyś jak dymać bez zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny i bogaty
@Androgen a ja mysle, ze jestes napinaczem internetowym a w realu szarym, sfrustrowanym frrajerkiem, a teraz juz mozesz w podskokach stad 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny i bogaty
@Summer19 jak mialem 19 lat to tez bylem naiwnym romantykiem i szermowalem ladnymi haslami i teoriami, o ktorych nie mialem zielonego pojecia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, ja mam 19 lat, a wypracowałam sobie już system wartości, którymi będę się kierować all życie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hedonistów jest sporo, nawet wśród kobiet. Ale trzeba mieć choć trochę rozumu by takie rzeczy wiedzieć. A teraz wracam do frustrowania się i mojego szarego, biednego życia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny i bogaty
@iza dawaj zdjecie figury na jooshey@hotmail.com wszystkie inne zainteresowane rowniez zaprazszam a tym czasem musze wyjsc, wroce i podbije temat wieczorem, ciao!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiaaa-aaa-aaa-aaa
Skoro chcesz placic za seks to masz dwie opcje: - placisz prostytutce i oboje wiecie, ze transakkcja obopolna i bez zobowiazan - znajdujesz dzieczyne, ktora Cie czaruje, ze jestes miloscia jej zycia, bo wlasnie kupiles jej szpilki Manolo na Hawajach I tak placisz...moze po prostu warto znalezc normalna partnerke. Zwiazek nie boli.....zwlaszcza udany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tłumaczenie mu takich rzeczy nic nie da. Przecież to nastolatek onanista, będzie walił konia przy tych fotkach i tyle :-) Gdyby rzeczywiście było tak jak pisze, to nie szukałby kobiet na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooooooo boszeeeeee
idź na pierwsze lepsze dysco tam za drinka to dziewczyny zrobią co będziesz chciał:D po chuj jeszcze na te szmaty tyle kasy wydawać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny i bogaty
ok, wrociłem. dzieki za maile, zaraz na nie odpowiem, a wszystkim zyjacym w wirtualu i tworzacym pssudoodkrywcze historyjki o mnie powiem, ze wlasnie zakonczylem zwiazek, w ktory bylem bardzo mocno zaangazowany i nie chce zadnych zwiazkow, oczekiwan, wspoldzielenia i tego calego balaganu, a chce miec kilka dziewczyn, do ktorych moge zadzwonic i zaprosic na noc, zabrac na kolacje, wyjechac na wakacje czy pojsc na wesele i zwyczajnie im sie odwdzieczyc finansowo za to. zadna filozofia. aha, jeszcze odnosnie pytan z maili: jestem z wawy, ale mam takze mieszkanie w gdansku i mam takze samochod. ktos jeszcze chetny? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny i bogaty
jeszcze jedno - przedzial wiekowy interesujacy dla mnie to 22/23 do 30 lat, przepraszam wszystkie inne panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×