Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niezorganizowana

Co przygotowac do jedzenia dla znajomych zaproszonych na obiad

Polecane posty

Gość Niezorganizowana

Chcialabym cos nie skomplikowanego, zeby gotowanie nie zajelo mi kilka dni :P. Jakies sprawdzone dania, salatki, ale zeby to wszystko razem pasowalo i ladnie sie prezentowalo... Najlepiej od A do Z co przygotowac... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co lubia? salatki tartinki grzanki z maslem ziolowym kurczak pieczony salatki np gyros ziemniaczana polmisek wedlin deska serow miesa pieczone schab ze sliwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruanda
Upiecz sobie udziec z indyka, roboty tyle co natarcie go solą i przyprawami, do piekarnika na jakieś 1,5-2 godziny i z głowy. Do tego opiekane ziemniaczki, zielona salata z oliwą... mozna podać żurawinę, albo jakąś konfiturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitalianka
najlepiej zob pizze. proste i każdy lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_aNdziA
hej. Jeśli nie wiesz co zrobić na obiad dla przyjaciół, znajomych lub po prostu dla swojej rodziny, zapraszam na mój blog. Tam są łatwe, szybkie i smaczne przepisy-codziennie dochodzą nowe. Zapraszam,wypróbuj, nie będziesz żałować. http://dziecigeodety.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba poczytalność ci spada
że reklamujesz się na każdym topiku spamerko :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_aNdZia
Słuchaj moja droga, nic mi nie spada. Ja jedynie chce pomóc innym osobom, któe mają problem z gotowaniem, lub po prostu nei mają pomysłu. I nie przesyłam żadnych spamów. http://dziecigeodety.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×