Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
katija

kuchnia azjatycka - co gotujecie?

Polecane posty

Go艣膰 delti dot jest ok
oczywiscie tych produktow i przypraw jest duzo wiecej niz wypisalam. dalam tylko kilka przykladow.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 delti dot jest ok
oleje do woka i oleje arachidowe tez mozna bez problemu dostac wlasnie w lidlu albo innym markecie. w almie i piotrze i pawle tez spoto fajnych produktow mozna znalezc w regularnej ofercie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 delti dot jest ok
sporo*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 vitalianka
a eksperymentowa艂 kto艣 z kuchni膮 korea艅ska? ja jak narazie tylko kimchi.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Uwielbam samose
I Spring roll's z kuchni hinduskiej. Corma tez robi臋 z kokosem kurczakiem i ryzem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
spring rolls to kuchnia wietnamska ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gwoli 艣cis艂o艣ci.
They are commonly eaten in many Asian countries, most notably China, Vietnam, Singapore, Indonesia and Philippines.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 frytaska
poprosz臋 bardziej zaawansowanych o przepis na kurczaka w sosie teriyaki - jad艂am u znajomych i bardzo mi smakowa艂o chcia艂am sama zrobi膰 a i gdzie kupi膰 ten sos???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja kupi艂am ca艂y zestaw produkt贸w w sklepiku http://www.facebook.com/Swiatnatalerzu?sk=app_150410694992908 bardzo si臋 op艂aca :D a tu przepis 鉂わ笍 Kurczak w sosie Teriyaki Porcja dla 2 os贸b Czas przygotowania: 15 minut Potrzebne sk艂adniki: * 1 saszetka Sosu Teriyaki Blue Dragon * 2 艂y偶ki oleju ro艣linnego filet z kurczaka, pokrojony w kostk臋 * czerwonej papryki, pokrojonej w paski * zielonej papryki, pokrojonej w paski * 4 艣redniej wielko艣ci pieczarki * 1 cebula pokrojona w pi贸rka Spos贸b przygotowania: 1. Na rozgrzanym oleju podsma偶 mi臋so z kurczaka - 5 minut. Nast臋pnie dodaj papryk臋, pieczarki i cebul臋. Sma偶 na wolnym ogniu 10 minut. 2. Dodaj sos Teriyaki, wymieszaj dok艂adnie i sma偶 wszystko jeszcze przez chwil臋. Podawaj gor膮ce z ry偶em. Smacznego! 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 landrynki w puszce
ja uwielbiam sajgonki ale za choler臋 nie umiem zrobi膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 frytaska
zd膮偶y艂am raz zam贸wi膰 i ju偶 nie ma tego sklepu na facebooku przenie艣li go na stron臋 http://swiatnatalerzu.com/ dla mnie nawet lepiej jako艣 tak wole sklepy internetowe na stronach facebook to facebook :) teraz chc臋 zam贸wi膰 ca艂y zestaw i b臋d臋 eksperymentowa膰 na moim Panie :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Karimek
Ostatnio siedze w tym temacie i przyznam ze wciagnal mnie po calosci :) Jeszcze niedawno jad艂em tylko orientalne potrawy w barach czy restauracjach. Od czasu kiedy kupilem sobie woka zaczynam eksperymentowac z kuchnia orientalna. Drogie Panie jesli tez was to kreci to polecam serwis z krt贸rego korzystam od jakiegos czasu : www.chinskieprzepisy.pl fajnie zrobiony, jeszcze w budowie ale sie rozwija. Maja nawazniejsze przepisy kuchni chinskiej tajskiej wietnamskiej i japonskiej. Koreanska i Indyjska niestety jeszcze w budowie jednak juz niebawem mysle ze cos tam sie pojawi :) Do dzia艂a !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 namarna
Ja najbardziej przepadam za sushi - kiedy艣 tam spr贸bowa艂am przygotowa膰 je sobie w domu ale totalnie mi nie wysz艂o, tak wi臋c ograniczam si臋 do wizyt w restauracji ;) Mog臋 Wam poleci膰 艣wietne miejsce w Warszawie, kt贸re niedawno odkry艂am a konkretnie Besuto: http://www.besuto.pl/ na Nowym 艢wiecie. Baaaardzo smaczne sushi - 艣wie偶e i niedrogie jak na Nowy 艢wiat ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Uwielbiam kurczaka Gong-Bao ! To moje ulubione danie z kuchni azjatyckiej (a jad艂am niemal wszystko). Cz臋sto przyrz膮dzam je mojemu lubemu. Wszelkie produkty kupuj臋 tu: https://www.e-piotripawel.pl Zawsze najwy偶szej jako艣ci i zawsze wychodzi idealnie ;) Polecam !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
ariadna, przesta艅 k*****a spamowa膰!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Firma Gastro-Centrum jest dystrybutorem najlepszych urz膮dze艅 gastronomicznych, kt贸re dzi臋ki swojej niezawodno艣ci, solidno艣ci wykonania, u偶ytych najlepszych materia艂贸w, po艂膮czonych z przyst臋pn膮 cen膮, znalaz艂y uznanie na naszym rynku. Nasza firma wyposa偶a cukiernie, lodziarnie, piekarnie w profesjonalne, w艂oskie urz膮dzenia gastronomiczne. Atrybutem firmy s膮 nie tylko atrakcyjne ceny, ale tak偶e wysoka jako艣膰 oferowanego towaru. Dysponujemy szerokim asortymentem, kt贸ry umo偶liwia kompleksowe wyposa偶enie wszelkiego typu lokali gastronomicznych. www.gastro-centrum.pl kontakt@gastro-centrum.pl Adres sklepu i magazynu g艂贸wnego: 76-200 S艂upsk, ul.Poniatowskiego 46 A

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 AgataPalka
Ja uwielbiam sushi jednak nie lubi臋 go przygotowywa膰 w domu-pr贸bowa艂am dwa czy trzy razy i no nie wysz艂o mi;/Zniech臋ci艂am si臋 i teraz gdy tylko najdzie mnie ochota na futomaki czy california maki to biegne do sushi weso艂a!U nich zawsze mog臋 liczy膰 na smaczne i 艣wie偶e sushi!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja odk膮d zacz臋艂am jada膰 w Pa艅skiej 85 staram si臋 odwzorowa膰 ich kaczk臋 po peki艅sku, kt贸ra jest cudem nad cudami, niestety bez osza艂amiaj膮cych efekt贸w - by膰 mo偶e dlatego, 偶e kuchnia fusion to dla mnie czarna magia :( W ka偶dym razie zawsze jest jakie艣 wyj艣cie i mog臋 uda膰 si臋 tam po raz n-ty na obiad :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Je偶eli chodzi o kuchni臋 azjatyck膮 to ja wol臋 wybra膰 si臋 do restauracji gdzie pracuj膮 osoby znaj膮ce si臋 na tym. Ja chodz臋 do www.chinaming.pl w Szczecinie. Podaj膮 tam 艣wietne dania pochodz膮ce z kuchni chi艅skiej i wietnamskiej.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×