Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
katija

kuchnia azjatycka - co gotujecie?

Polecane posty

Gość delti dot jest ok
oczywiscie tych produktow i przypraw jest duzo wiecej niz wypisalam. dalam tylko kilka przykladow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delti dot jest ok
oleje do woka i oleje arachidowe tez mozna bez problemu dostac wlasnie w lidlu albo innym markecie. w almie i piotrze i pawle tez spoto fajnych produktow mozna znalezc w regularnej ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delti dot jest ok
sporo*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitalianka
a eksperymentował ktoś z kuchnią koreańska? ja jak narazie tylko kimchi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwielbam samose
I Spring roll's z kuchni hinduskiej. Corma tez robię z kokosem kurczakiem i ryzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spring rolls to kuchnia wietnamska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwoli ścisłości.
They are commonly eaten in many Asian countries, most notably China, Vietnam, Singapore, Indonesia and Philippines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frytaska
poproszę bardziej zaawansowanych o przepis na kurczaka w sosie teriyaki - jadłam u znajomych i bardzo mi smakowało chciałam sama zrobić a i gdzie kupić ten sos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam cały zestaw produktów w sklepiku http://www.facebook.com/Swiatnatalerzu?sk=app_150410694992908 bardzo się opłaca :D a tu przepis ❤️ Kurczak w sosie Teriyaki Porcja dla 2 osób Czas przygotowania: 15 minut Potrzebne składniki: * 1 saszetka Sosu Teriyaki Blue Dragon * 2 łyżki oleju roślinnego filet z kurczaka, pokrojony w kostkę * czerwonej papryki, pokrojonej w paski * zielonej papryki, pokrojonej w paski * 4 średniej wielkości pieczarki * 1 cebula pokrojona w piórka Sposób przygotowania: 1. Na rozgrzanym oleju podsmaż mięso z kurczaka - 5 minut. Następnie dodaj paprykę, pieczarki i cebulę. Smaż na wolnym ogniu 10 minut. 2. Dodaj sos Teriyaki, wymieszaj dokładnie i smaż wszystko jeszcze przez chwilę. Podawaj gorące z ryżem. Smacznego! ❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynki w puszce
ja uwielbiam sajgonki ale za cholerę nie umiem zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frytaska
zdążyłam raz zamówić i już nie ma tego sklepu na facebooku przenieśli go na stronę http://swiatnatalerzu.com/ dla mnie nawet lepiej jakoś tak wole sklepy internetowe na stronach facebook to facebook :) teraz chcę zamówić cały zestaw i będę eksperymentować na moim Panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karimek
Ostatnio siedze w tym temacie i przyznam ze wciagnal mnie po calosci :) Jeszcze niedawno jadłem tylko orientalne potrawy w barach czy restauracjach. Od czasu kiedy kupilem sobie woka zaczynam eksperymentowac z kuchnia orientalna. Drogie Panie jesli tez was to kreci to polecam serwis z krtórego korzystam od jakiegos czasu : www.chinskieprzepisy.pl fajnie zrobiony, jeszcze w budowie ale sie rozwija. Maja nawazniejsze przepisy kuchni chinskiej tajskiej wietnamskiej i japonskiej. Koreanska i Indyjska niestety jeszcze w budowie jednak juz niebawem mysle ze cos tam sie pojawi :) Do działa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namarna
Ja najbardziej przepadam za sushi - kiedyś tam spróbowałam przygotować je sobie w domu ale totalnie mi nie wyszło, tak więc ograniczam się do wizyt w restauracji ;) Mogę Wam polecić świetne miejsce w Warszawie, które niedawno odkryłam a konkretnie Besuto: http://www.besuto.pl/ na Nowym Świecie. Baaaardzo smaczne sushi - świeże i niedrogie jak na Nowy Świat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam kurczaka Gong-Bao ! To moje ulubione danie z kuchni azjatyckiej (a jadłam niemal wszystko). Często przyrządzam je mojemu lubemu. Wszelkie produkty kupuję tu: https://www.e-piotripawel.pl Zawsze najwyższej jakości i zawsze wychodzi idealnie ;) Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ariadna, przestań k*****a spamować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma Gastro-Centrum jest dystrybutorem najlepszych urządzeń gastronomicznych, które dzięki swojej niezawodności, solidności wykonania, użytych najlepszych materiałów, połączonych z przystępną ceną, znalazły uznanie na naszym rynku. Nasza firma wyposaża cukiernie, lodziarnie, piekarnie w profesjonalne, włoskie urządzenia gastronomiczne. Atrybutem firmy są nie tylko atrakcyjne ceny, ale także wysoka jakość oferowanego towaru. Dysponujemy szerokim asortymentem, który umożliwia kompleksowe wyposażenie wszelkiego typu lokali gastronomicznych. www.gastro-centrum.pl kontakt@gastro-centrum.pl Adres sklepu i magazynu głównego: 76-200 Słupsk, ul.Poniatowskiego 46 A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataPalka
Ja uwielbiam sushi jednak nie lubię go przygotowywać w domu-próbowałam dwa czy trzy razy i no nie wyszło mi;/Zniechęciłam się i teraz gdy tylko najdzie mnie ochota na futomaki czy california maki to biegne do sushi wesoła!U nich zawsze mogę liczyć na smaczne i świeże sushi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odkąd zaczęłam jadać w Pańskiej 85 staram się odwzorować ich kaczkę po pekińsku, która jest cudem nad cudami, niestety bez oszałamiających efektów - być może dlatego, że kuchnia fusion to dla mnie czarna magia :( W każdym razie zawsze jest jakieś wyjście i mogę udać się tam po raz n-ty na obiad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli chodzi o kuchnię azjatycką to ja wolę wybrać się do restauracji gdzie pracują osoby znające się na tym. Ja chodzę do www.chinaming.pl w Szczecinie. Podają tam świetne dania pochodzące z kuchni chińskiej i wietnamskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×