Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość męskasylwetka22

proszę o ocene męskiego ciała foto

Polecane posty

Gość męskasylwetka22
nie jestem jednym napompowanym miesniem...jakby ktos nie wiedzial ludzkie cialo sklada sie z wiecej niz jednego miesnia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwierć
princess kliknij na zdjęcie to będzie większe :D wiem jestem genialna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellllllllllllooo
wstawiasz zdjęcie dostajesz krytykę i ci nie pasuje, wygladasz jak jeden wielki miesien i koniec kropka, tobie tez sie podobaja wszystkie typy kobiet? bo mnie tak napakowani goście raczej kojarza sie z ochrona niz partnerem życiowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwierć
a ja bym wolała taką klatę jaką ma mieśniak niż wklęsłą, przynajmniej u mieśniaka jest na czym sie oprzeć co uwielbiam :D ........ rozmarzyłam się..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męskasylwetka22
heh...a co do pytania czy lubie wszystkie typy kobiet?nie! Ale lubie wysportowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellllllllllllllloooo
no widzisz lubisz wysportowane, a innym nie beda sie takie podobaly, to sie nazywa gust :) tak samo jak beda laski, ktore będą szalały za twoimi mięśniami, a inne będą uważały, że są zbyt duże i brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamet
Racja, pewnie lepsi są faceci z oponką lub tacy co prezentują same kostki i jedyne co uprawiają to piłka nożną przed tv z piwkiem. Właśnie jest się na czym oprzeć i popatrzeć też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet ze zdjęcia ma ochydne ciało... nie moj typ, moze dlatego. Ale ja bym woała miec patyczaka niz taką niewiadomą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A muszą byc oponki, czy kostki? MOj np nie ma ani oponki, ani kostki ani takiej niewiadomej z fotki i to jest facet, a nie... nawpintala sie odzywek, sterydow i mysli ze wszystcy sie go bac beda, jak miesnie ma woda napakowane... az mi żal takich gosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męskasylwetka22
wodą to ty masz głowe napakowaną...ok rozumiem że taka sylwetka ci się nie podoba ale jak się nie znasz na kulturystyce to sorry...woda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cham i prostak...
malunia333, na prawdę masz zerowe pojęcie jeśli myślisz, że mięśnie rosną od jedzenia odżywek i sterydów. Nie pierdol głupot jak się nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męskasylwetka22
to tak jakby otyla kobieta zaczela pic te cudowne srodki good bye apetit itp. Na schudniecie. I od picia tego gowna i siedzenia przed tv by schudła...taki sam przykład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamet
Nie rozumiem dlaczego wszystkie panie czepiają się tych sterydów, które przecież bez ogromu pracy na siłowni nic nie dadzą. Chłopak ćwiczy, zapewne nie pali i nie pije, fajnie wygląda i tyle. A wodą to zaledwie balon można wypełnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwierć
malusia chłopaki mają rację, na tak naparzam prawą powieką, że aż mi się na niej kaloryferek :P miesniak jesteś git i tyle, mówi Ci to zajebista kobieta więc doceń to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra... wodą, to miało byc tak na tle rzartu, czyli jednym slowem niczym. Kulturystyka owszem, są tacy ktorzy naprawde p[racują nad sylwetką, ale niestety spotkało mnie to nieszczescie by wchodząc na silownie zobaczyc takich "miesniaków" ktorzy palcem do tylka nie potrafia sobie trafic a i takiego widzialam, ktory nie podniosł swojej kobiety wazącej 70 kg a dlaczego? dlatego ze te miesnie, to tylko i wylacznie tzw opuchlizna a nie miesnie. Nie kazdy tak wygladajacy facet dorobił sie ciezką pracą tak dla jasnosci. Ja nie wiem czy on to kulturystyka, czy zwykle wpierdzielanie odzywek czy innych gówien :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ok... nie podobaja mi sie tacy i już. Wyrazilam swoja opinie :) Ale z drugiej strony jak nie taki, to wcale nie musi miec oponki czy kostek, bez przesady !!! Moj brat wyglada podobnie, silownia po 3h przez 7 dni w tygodniu, plus odzywki - samo białko, ale on pracuje nad sobą i ma tą sile i mase, a sa tacy ktorzy naprawde napisze w sposob taki :... nie mają nic, procz arbuzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męskasylwetka22
cwierc-masz wysokie mniemanie o sobie zajebista kobieto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cham i prostak...
I dalej gadasz bzdury. Masz w ogóle pojęcie o anatomii? o procesach które powodują wzrost masy ciała? wiesz co się robi by doprowadzić do wzrostu? Przestań się już wygłupiać i nie wypisuj takich rzeczy, bo jedyne co się dzieje po Twoich wypowiedziach to salwa śmiechu przed monitorami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwierć
lepiej żeby facet wpierniczał odżywki niż pił non stop bądź cpał co teraz jest bardzo modne, jak ktoś pije lub ćpa to juz wielki pan, a ja jestem mała Pani ale z zasadami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwierć
mięśniak czy ja wiem czy wysokie, nie ma nic gorszego dla faceta jak mega niedowartościowana baba ;/ nie poużywa sobie chłop :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Summer, czy ty
Ćwierć, jesteś kobietą :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwierć
czekaj.... zaglądam między nogi... yyyyyyy TAK :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męskasylwetka22
lepiej byc pewnym siebie niz zakompleksionym :) ale jert tez wiele babek ktore mowią o sobie ze są zajebiste a w glowie skrywają głebokie kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Summer, czy ty
Szacunek :D Zaczernijcie się może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męskasylwetka22
oczywiscie nic tu nie sugeruje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwierć
dzięki za szacun, pytania nie rozumiem, slogan to już nie moja dziedzina ;/ mieśniak a są, ja mogę mówić o sobie raczej, byłam taką osobą jak byłam w związku, teraz jestem free i w końcu wierzę w swoje moce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Summer, czy ty
Zaczernijcie się - zarejestrujcie nicki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×