Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bonia44

1.03.2011- zaczynam - 7 kilo

Polecane posty

Gość bonia44

Witam:)) od jutra zaczynam dietke przeznaczam na to cały marzec i kwiecień moje postanowienia 1. mniej zreć 2. 200 brzuszkow dziennie 3. taniec w wolnym czasie(po swojemu:)) wiek 27 lat wzrost 170 cm waga 72 kilo wielka opona na brzuchu i straszny cellulit moja waga docelolwa 65 kilo zaparaszam wszytskie chetne dziewuszki do wypowiedzi na tym topiku:)) chetnie poczytam o waszych dietach, co jecie , pijecie i jak cwiczycie:)) do jutra:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka87777
To ja się chętnie dołączę :) Od jutra też zaczynam. Główne punkty? 1. Jeść mniej i totalnie zdrowo (czego czyli zrezygnowanie z tego co dobre i zakazane) 2. Codziennie cwiczyc minimalnie 30 min (wszelka forma: spacer, bieg, lub gimnastyka) 3. codziennie zapisywac co jem i o ktorej. 4. Jesc małe porcje ale regularnie. i w sumie tyle. Mam 165 cm wzrostu a waze zapewne ok 65kg- juz sie nie wazyłam dawno, tak czy siak marzy mi sie 56 wiec ok 9kg. Do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka87777
jesli chodzi o samo jedzenie i tak nie jem miesa czerwonego, ale wcianam duzo slodyczy i bialego pieczywa teraz i makaronu z serem wiec to wszystko odpada. od roku nie uzywam cukru, ale teraz w ogole przestane pic kawe z mlekiem czy herbate z mlekiem- jesli juz tylko zielona herbata ale w szczegolnosci teraz woda. Postaram sie jesc duzo warzyw i owocow, mleko sprobuje zamienic na jogurt naturalny. I w sumie tyle, to chyba najwazniejsze- i przede wszystkim nie dac sie slodyczom w zadnej postaci a juz nabardziej czekoladzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonia44
Witaj Poziomka:) ja do swojej diety dołaczyłam kefir juz dawno zrezygnowałam z jasnego chleba i cukru, podobnie jak ty nie pije kawy ale dopiero od okolo tygodnia, wybrałam hebratke na spalanie, od jutra wiecej ruchu!!!! mam w domu mała niunie i nie zawsze daje mi pocwiczyc, ale od jutra bede konsekwentna:)) jutro sie odezwe bo teraz ide juz spać...czeka mnie ranna pobudka mojego rannego ptaszka do zobacznia jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka87777
u mnie pobudka u mnie 6.25. 7.25- cwiczenia 8.00-8.15- sniadanie 11.15- 11.30 - II sniadanie 14.30- 15.00- obiad 17.00- przekaska 19.00-19.30- kolacja. do usłyszenia jutro :) obym obudzila sie z entuzjazmem i motywacja juz do konca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuniaaaaaaa
Hej , ten topik widze ja by stworzony dla mnie :D Zaczynam od dziś i też chce 7kg sschudnac :) Waze dziś 56,5kg ( ogolnie waze 55 ale cos mam od 2 dni wahania wagi choc wcale nie jadlam duzo) mam 163cm wzrostu i chce ważyć ok 50 kg, chyba ze bede bardzo chudo wygladała to tak do 52. Nie chce stracić kobiecosci :D OD dzis jem tak... śniadanie - musli z mlekie, obiad lekki, i cos po obiedzie jakas salatka czy cos. Zrezygnuje ze slodzenia na rzecz zielonej herbaty i ze slodyczy. Mysle ze bedzie dobrze, tak nie duzo mam do celu a jakos nie moge go osiagnac:D No ale nic wiosna idzie wiec trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwiczycie i macie diety ,zeby dobrze wygladac.cwicze zeby dobrze sie czuc,byc zdrowszym i dla samego siebie, a nie zeby sie podobac bo wiosna idzie i utylem w zime, a ze prezy okazji lepiej wygladam , to jest to bonus, a nie jestem , na jakiejs drakonskiej diecie.odkad cwicze ,nie tylko na wiosne, caly rok, to lepiej sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonia44
Witajcie dziewczynki, widze, ze co niektorzy juz na nogach, ja dzisiaj troche pospalam, wyjatkowo moje dziecko dlugo spalo, Madziuniaaaaa ciesze sie że topik sie przyda ja tez mam 7 kilo ale to taka długa droga.... niby mało a tak wiele:) ja tez zaraz jakieś śniadanko jeszcze nie wiem co ale napewno zapije kefirem, pozniej 200 brzuszkow i jakies cwiczenia rozciagające, wpisujcie swoja obecna wagę najlepiej chyba rano... Poziomka widze ze dzien juz dzisiaj ułozony:) obysmy wytrwały, piekna pogoda za oknem, az chce sie pieknie wygladac!!!!! Ben - ja juz kiedys sie odchudzałam , mimo ze nie bylo widac, cwiczyłam i czułam sie duzo lepiej , dieta jest uzupelnieniem bo co ze bede cwiczyc jak sie bede obzerac?? ide do kuchni bo moj brzuchol domaga sie czegos... ja dzis gotuje zupe jarzynowa z mrozonki:) zjem ja razem z córa:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka87777
:) Dzień dobry, Moj plan został troche juz zmieniony, ale wszystko zapisuje- to mnie jakos trzyma zeby sie opanowac. O 7.40 zjadłaś sniadanie: szklanka poltlustego mleka, 8 lyzek platkow i 2 lyzki rodzynek. ok. 11.00- II sniadanie: jabłko i 2 truskawki ok.14.30 zupa warzywna ok. 17.00- 2 kiwi ok.19.00- 3 kromki wazy, 1 jajko gotowane i 1 pomidor. Przed II sniadaniem- gimnastyka 45 minut. I tak to wyglada- czuje, ze bedzie dobrze. Ja nie robie tego zeby sie podobac innym, musze zrzucic ok 10 kg bo chce sie dobrze czuc w swojej skorze, nie chce miec problwmow ze zdrowiem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuniaaaaaaa
No ja to robie głownie dla siebie bo sie czuje ociężała, gruba nie jestem, ale mam tak troche na tym punkcie obsesje ze musze miec idealn ciało bez zadnej fałdki czy cos podobnego. Oczywiscie takiego nie mam ale bardzo chce miec:) No i to ze wiosna idzie tomotywuje, bede chciala zalozyc krotkie spodenki cyz spodniczke i nogi trzeba wyszczuplic:D Dziś zjadlam te musli z mlekiem, wrocilam do domu zjadlam malego kabanoska trche galaretki z miesem i pomarancza, o jakiejs 1-2 zjem zupe warzywna a na kolacje jakas salatke;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak nie schudniecie spaslaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonia44
własnie koncze gotowac zupe jarzynowa, powinnam zabielic jogurtem naturalnym, ale nie mam wiec bedzie smietana... dziewczyny chodzicie na jakies spacery? taka ladna pogoda napiszcie cos o sobie, czy sie uczycie pracujecie? ostatnio w gazecie super express byla tabela kalorii , wiec kupiłam i powiesiłam sobie na lodowce:) wiec zanim cos zjem zerkam... a przyznam sie ze nigdy tego nie pilnowalam, wiec moze jakies efekty beda:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka87777
u mnie tez zupa z warzywami ok.350/400 ml. dzis sie wybieram na spacer z psem o ile nie bedzie padac. bardzo dobry pomysł z tabela- ja jeszcze doradze str intern: www.ilewazy.pl :) u mnie ok- na razie :) ja w sumie teraz szukam pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona Liska
Hej, moge sie wkrecic???? Na chwile obecna mam 68 kg. Wzrost 170. Wszystko jest pieknie, tylko mam zbyt tlusty brzuch. Tak wiec z 5 kilo chce zrzucic. Mam za soba 2 ciaze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny startuję z wami:) musi sie udać i już waga 59,5 kg masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka87777
I przyszedł kryzys- wcielam troche za duzo. Jem z nudów kurde :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonia44
witajcie nowe odchudzaczki:) Poziomka fajna stronka:) ja tez obecnie szukam pracy chociaz u mnie to bedzie ciezko, siedziałam w domu 3 lata i dupsko uroslo.!!!!! Mona Liska wiem cos o ciazy i o wielkim brzuchu a o rozstepach to juz nie wspomne, zaatakowały poł mojego brzucha, tylek i nogi, nielubie sie ale jak sie tylko odchudze bede starala sie na nowo akcpetowac. Poziomka ja na kryzys jem słonecznik zawsze wieczorem przed telewizorem:P Witam o_olenke:)) ja dzis zjadłam serek wiejski i zupe jarzynowa, duzo wody i herbatki na spalanie, zrobilam 200 brzuszkow i jeszcze czeka mnie 200 wieczorem. przyznam sie ze biore tabletki na odchudzanie , skusilam sie bo kuzynka moja schudla 13 kilo na nich, ja jeszcze efektow nie widze ale wiem ze bez diety to wszytsko pic.... 1.03.2011 waga z rana 71,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonia44
rozpisałam sie i sie nie zapisalo!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonia44
a nie jednak sie zapisalo przyznam wam sie ze bardzo lubie piwo i to jest chyba najgorsza moja zmora, a to dlatego ze wieczorem czesto z mezem ogladamy filmy przy piwku, trzymam sie dzielnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do rozstępów to wiem coś o nich po ciaży trochę na udach mam i powiem wam dziewczyny że najwazniejszy jest peeling mniej widoczne rano wypiłam koktajl z bananem , mlekiem i otrębami potem zupa ogorkowa jabłko z marchewką woda z cytryną i herbatki bonia a jakie tabletki bierzesz na odchudzanie? ja w tamtym roku już ważyłam w marcu 55 kg a teraz te nieszczęsne 4,5 kg masakra jakaś ale to przez to że mam za mało ruchu bo z małym w domku siedzę już 4 lata i są tego efekty a przed ciążą bylo 49 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka87777
zawaliłam totalnie koncowke dnia ;( od jutra znow bede probowac. napadłam dzis na jedzenie bo czuje sie taka sama, samotna, nie mam tu znajomych, nie mam normalnej pracy, i mam duzo czasu. nudzi mi sie. wiec siedze przed wielkim tv i wcinam co popadnie. tzn juz teraz nie wcinam, ale ok- bylo minelo. Jutro rano: chude mleko, platki i gimnastyka 45 min. i oczywiscie godzinny spacer z psem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona Liska
Poziomka, a gdzie mieszkasz, zes taka sama??? Ja tez 40 minut cwiczylam dzisiaj, kolacje jadlam o 20, a teraz juz tylko wode pije, chociaz zjadlabym cos, ale nie dam sie. To kwestia glupiego nawyku - jak laptop, film czy ksiazka to i żarełko :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja sie przyłącze, jeśli można :) juz od tyg sie ograniczam, ale ostatnio przyszedł mi jakiś kryzys.... 167 cm, 66,5 kg waze. zrzuciałam ok. 1,5 kg ale w weekend sobie pofolgowałam i niestety odrazu pół kilo wróciło. nie stosuję drastycznych diet-po prostu mniej jem, ograniczam słodycze, staram się nie łączyć węglowodanów i białek. aa i nie można dopuścić żeby być głodnym, trzeba tak rozplanować czas, żeby jeść co 3-4 godziny. RAZEM DAMY RADE:) ps: najważniejszy jest ruch, bo nawet jak się więcej zje, a straci to w trakcie ćwiczeń, to i tak bilans wychodzi dobry. ja generalnie nie jestem z natury sportowcem, ale zauważyłam, że chociaż pół godziny daje efekty. może sobie obiecamy że dzień bez chociaż 30 min ruchu (spacer, ćwiczenia) to dzień stracony???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona Liska
hej mirkat, widze ze stosujesz takie same zasady jak ja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) a co tu taka cisza? ja po ćwiczonkach brzuszkach i koktajlu z mleka jogurtu nat. i platków owsianych pierwszy raz robilam i naprawdę dobre powinny być jeszcze jakieś owoce najlepiej truskawki muszę kupić mrożone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Italianaaaa
Hej dziewczyny ja zawsze ważyłam 55kg przy 165cm alee sie zapuściłam na 76kg w maju 2010 wzięłam się za siebie i schudłam na 61kg obecnie ważę 64 przytyło się przez zimę 3 kg ale już wzięłam się za siebie i jeszcze 9 kg do wakacji do zrzucenia! Ale damy radę, bo jak nie my to kto !! Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Italianaaaa
a moje dzisiejsze menu: I śniadanie- chrupki kukurydziane 60g, jogobella light 150g II śniadanie- jabłko Obiad: ryż 100g (suchego), jajko na twardo Kolacja- 2 kromki razowca z sekiem Piję herbatę, wodę z cytryną, herbatki owocowe , kawki 2 w 1, nie słodzę, stostuję słodzik, wodę też piję ale nie za dużo, bo zimą jakoś nie wchodzi ale już wiosna idzie powoli więc i "apetyt" na wodę również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! widzę że ktoś się odezwał, przecież nie będę pisała sama do siebie hehe moja waga z 1.03 to 59,5 kg dziś jest 57,5 także spoko ale to dopiero początek codziennie robię brzuszki i rowerek i dużo spaceruję z malym i dietka woda z cytryną herbatki i jedna czarna kawka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×