Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

justys_ny

Szuklam kogos z NY!!:):)

Polecane posty

moj mail to jupka88@gmail.com ale narobilas mi ochoty na taki chrupiacy chlebek mniammmm i dotego pomidorek z ogrodka mniammm. Pamietam jak bylam w polsce kara bylo dla mnie zbieranie owocow latem z krzakow o podlewaniu juz nie wspomne,a teraz to bym oddala wszystko zeby pobabrac sie w ziemi posiedziec wieczorem w ogrodku bez tego cholernego hiumitu(nie pamietam jak dokladnie sie pisze:P) Ale sie rozmarzylam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal mi ciebie
i to wszystki dla paru dolarów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benjy
a moj to kubusten25@wp.pl hehe , ladna kara :) .nom, ten chrupiący swiezy , cudownie pachnący chlebek ... , albo truskawki , nasza polskie pyszne truskawki, ach.... , te male są takie slodkie... , w UK czy stanach, wszystkie takie duze są i mają ten sam smak :/ . jablka malinówki... , a nie amerykanskie jablko , ktore zapomniane lezy w szufladzie 2 miesiace i ma tylko lekko pomarszczoną skorke ( tak miala moja Sist ) :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe moje jablka tez dlugo wytrzymuja:P:P Jednak do wszystkiego da sie przyzwyczaic:) A co do ogrodka mam mala nadzieje za za pare lat bede miala swoj:P na long island najlepiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benjy
olej tego pokemona Justa , nie warto mu odpowiadac,kazdy w zyciu podejmuje niezrozumiale przez inne osoby decyzje ,a robimy to co uwazamy za najlepsze dla siebie , na takiej emigracji ceną jest tesknota za ojczyzną,za drobnymi rzeczami... , a ten pokemon tego niezrozumie... w NY bede napewno , planuje maj , a moze to byc rownie dobrze sierpien :) ,roznie w zyciu bywa :) , odezwe sie na 100 % i bede z siostra i moze jakimis jej kolezankami :), jesli bedziesz miala czas i chcec na kawe to bedzie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benjy
hehe , ach ta chemia :) , no tak , mozesz sobie zawsze wsadzic w doniczki :) mieszkasz na long island ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamieszkuje piekny brooklyn:P :) Marzenie na przyszlosc wyrwac sie z NY:)Piekne miasto ale na dluzsza mete meczace.A co do odpowiadania na bezsensowne kometaze to nie mam zamiaru. Jestem szczesliwa wiem jaka podjelam decyzje i wiem ze to byla moja najlepsza decyzja w zyciu:)Zmykam do spania :P Buziaki:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benjy
to fakt, mozna sie przyzwyczaic do wszystkiego.ech, zrobilem sie sentymentalny przez emigracje do uk... ,i docenilem np smak roznych produktow Polskich. nawet teraz jak dluzszy czas jestem w Polsce bardziej delektuje sie jedzeniem niz przed emigracją... :) , heh , zabawna sprawa, wczesniej nie zwracalem az takiej uwagi jak bardzo nasze polskie jedzonko jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benjy
ok 3maj się , milo bylo rozmawiac i powodzenia z zalatwianiem green card i wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia (nie wiem , moze slub juz niedlugo :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie mi sie snil teraz ten chlebek:P:P Chyba wstane wczesniej i polece do wloskiej piekarni:P (a propo wlochow jakie oni maja przepyszne ciastka i tarty mniammm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benjy
sprobuje :) lody od wlochow na long island tak m i smakowaly , mmmm, takie z automatu , przepyszne , napisze Ci nazwe ich sieci , o ile Sist pamieta. teraz czesto zdarza mi sie rano chodzic do sklepu po swieze pieczywo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olsnilo mnie--Dlaczego ty nie spisz??:) Ja nie naleze do rannych ptaszkow wiec dlamnie pobudka to 3 budziki pare nie cenzurowanych slow ogolnie koszmar:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benjy
postanowilem dzis sie nie klasc spac :) , czasem tak mam , kolezanka miala urodziny w sobote i przestawilo mi to zegar biologiczny, dlatego teraz nie spie :). zaraz wstane cos zjesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benjy
3 budziki :) , w telefonie mam ich 5 nastawionych :) , hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benjy - hm.. nie ja jescze nie spalam i nie spie bo tak jak ktos napisal tutaj jest inna godzina :) u mnie dopiero polnoc, pieke ciasteczka dla mojego malego do przedszkola na jutro (ma urodziny). poloze sie jak skoncze czyli juz niedlugo :) a Twoja siostra gdzie na li mieszka? tzn. jesli mozesz i chcesz napisac, moze jestesmy sasiadkami :D Justys - zabawne ze ja mieszkam na li i chetnie wrocilabym na booklyn :D dla mnie tu jest za nudno jednak :D ja sie czasami do mamy smieje ze mieszkam teraz tak jakby na wsi :D nie przeprowadze sie spowrotem (tzn. raczej nie) dlatego ze lepiej jednak tutaj dzieci wychowywac a mam syna wiec dla niego sie przeprowadzilam, ale gdyby nie to to wracalabym na brooklyn w mgnieniu oka. mieszkalam jedna stacje subwayem od manhattanu, na ulicach cale noce tetnilo zycie, cos sie caly czas dzialo. nawet halasu za oknem w nocy mi brakuje :O :D zaraz wroce.. musze ciastka wyjac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benjy
tak ,wiem,ze jest wczesniej u Ciebie .w copiague dokladnie mieszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benjy
swiat jest maly, hehe , moze i sie nawet znacie :) , usmialbym sie jakbysmy my sie znali :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benjy
no na li jest spokojniej ,zdecydowanie, zwlaszcza jak ma sie dzieci, wlasny yard to jest frajda dla dziecka .a,moze Ty znasz jakies dobre szkoly ESL na manhatanie ? moja Sist jeszcze mi nie odpisala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benjy
na manhatanie najlepiej , lub okolice Justy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benjy
Justa juz poszla spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa powrocila:) Wiecie moze kto wymyslil budzik?? Wrrr nienawidze tego cholerstwa:) Ja uwielbiam halas gwar lubie slyszec. Odglos strazy pozarnej :) Jednak jakbym miala wybor wolalabym wychowywac dzieci w li . Ale wieje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benjy
welcome back :) :) odglosy miasta są fajne no , moja Sist jest zadowolona z wychowywania bajbusa na li :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benjy
podobno twórcą pierwszego budzika zegara wodnego wyposażonego w gwizdek (uchodziło przezeń wypierane o określonej porze z wewnętrznego zbiornika powietrze) miał być Platon (ok. 400 p.n.e.) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benjy nie wiem jak ja czytalam ale caly czas bylam pewna ze jestes kobieta!!! PRZEPRASZAM!!! nawet na facebooku nie zaczailam ze to ty:P:P sorrki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benjy
haha, rozumiem ,ze w takim razie kawa nieaktualna ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benjy
i nie gniewam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benjy
haha :) tez nie wiem jak to się mogło stać.hmm moze niewyspalas się ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×