Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukająca odpowiedzi11

do Ewy 33

Polecane posty

Gość szukająca odpowiedzi11

Ewo, z tego co się orientuję, to znasz jako tako Nałęczów, nawet może masz do czynienia lekarzami.. Jeżeli możesz.. polec mi jakiegoś dobrego okulistę w Nałęczowie, który może zrobić zabieg na zaćmę mocno starszej osobie. Albo popytaj znajomych, może coś wiedzą, bardzo mi zależy. Nie chce chodzić do lekarzy w ciemno i szukać dobrego, a tych okulistów jest tam bez liku. Napisz, czy będziesz w stanie udzielić mi jakiegoś info, jeżeli nie, nie ma sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, ale mam remont w firmie i ogólólnie bandżaj, więc na necie jestem sporaqdycznie w Nałeczowie się nie leczyłam, ale zapytam jest tu jakas slawa okulityczna, to słyszalam, ale o konkretne namiary musze zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca odpowiedzi11
dzięki, Ewo, poczekam :) sława to może Zagórski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jennifer8781***
ewo kiedy bedziesz sie seksic ze swoja mućką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, chodzi o dr Zagórskiego przyjmuje w budynku sanatoryjnym, tam gdzie Luxmed wiem, że na nfz terminy są porezerwowane na 4 lata do przodu, za kasę własną - do miesiąca czasu się czeka koszt kiedyś ok. 4 tys za jedno oko, teraz nie wiem na pewno w necie ma stronę, trzeba zadzwonić i się dowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca odpowiedzi11
4 lata do przodu? o matko, toż moja babcia nie doczeka :( weź tu człowieku się wylecz w dzisiejszych czasach! dzięki Ewo. zadzwonię do tej kliniki i popytam, stronę w necie widziałam, ale tam ze 30 tych lekarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiazoskasamosia
ewo miałaś wytrysk na twarz czy do pipusi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-tech
Nie dałoby się tych wszystkich pytań do Ewy 33 zamieszczać w jednym topiku? Bo wchodząc na forum gotowanie wydaje się, że jest poświęcone głównie Ewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko gotowaniem trzyma przy
sobie swojego gacha kochanica stara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×