Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wdziwnejsytuacji

Mój chłopak szuka SUKI

Polecane posty

Mam faceta(25lat), który jest doskonały dla mnie, jest inteligentny, wiem ze w przyszłości miałabym z nim dobre życie, imponuje mi, traktuje mnie bardzo dobrze. Okazuje się ze nie jest chyba normalny. Pisze na swoim gg do jakich dziewczyn, które "SZUKAJĄ SWOJEGO PANA". Kiedyś na początku znajomości odkrywałam jakąś Monikę sukę, ale powiedział ze z nią kończy i swoją dziewczynę nie chciałby traktować jak suki podczas sexu. Chodzi tu o naprawdę ostry sex, wiązanie, bicie, plucie i nie wiadomo o co jeszcze. Z dwa razy po alkoholu miałam z nim taki stosunek, a kochamy się praktycznie codziennie. Zależy mi nam i nie mam pojęcia czy mam się dostosować i uprawiać z nim częściej taki sex, dać sobie z nim spokój czy jakieś inne rozwiązanie. Po rozmowach widać, że chce się z nimi spotykać. Jestem dość atrakcyjną dziewczyną a te dziewczyny są obleśne(przesyłają mu linki ze swoimi zdjęciami). Proszę o rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ona takiego zrobiła
znam takiego :P a skad jest? małe miasteczko dolnośląskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie się zastanawiam czy to może przejść, ale jak sie dobrze orientuje, jak widziałam na jego poczcie to od 2006 roku coś motał się w tym temacie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POROZMAWIAJ Z NIM SZCZERZE
Ja bym polubila ta zabawe dla niego zreszta to fajne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- nie, nie te rejony - ale nie wiem czy mu to powiedzieć ze wiem czy może zrobić jakiś podstęp , umówić się z nim (jako jakaś laska) i zobaczyć jego reakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psycholoszkaa___
Zostaw tego popaprańca, niech sobie znajdzie drugą tak samo popapraną- i nie wychwalaj go tak, bo ludzie z takimi skłonności są tak naprawdę strasznie słabi w środku, nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego jak bardzo... a znajdź sobie jakiegoś normalnego ze zdrowym "ja" i z poczuciem własnej wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szadziorowa
a co ona takiego zrobiła----> masz na myśli Głogów?? :D :D jestem stamtad i tez znam takiego typa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szadziorowa
autorko, jezeli ma sklonnosci do bdsm itp lubi to zawsze bedzie je mial :( a ty nie lubisz takiego seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heeej tam w górze
Nie wybijesz mu tego idiotyzmu z głowy, bo to jest w nim głęboko zakorzenione, a poza tym te prawie-zdrady mówią jasno, że chęć zrealizowania takich zabaw jest dla niego ważniejsza nawet od związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam doczynienia z takim sexem dwa razy, nie było źle, jednak normalnie seks , który uprawiamy codziennie mnie satysfakcjonuje. jeśli chcialby moglibyśmy chyba robić to częściej, ale boję się do czego wtedy mogłoby końcowo dochodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×