Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozmowa kwalifikacyjna

pytanie o płacę

Polecane posty

Gość rozmowa kwalifikacyjna

Mam do Was takie pytanie jak najlepiej odpowiedzieć na pytanie "ile pani by chciała zarabiać w naszej firmie". Jak wybrnąć z tego pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość q2dftgyhujiawsedrftgy
powiedz ze na razie przede wszystkim interesuje ciebie to by jak najlepiej pracowac w firmie i pomoc wszytsko rozwijac itp itd a placa to rzecz drugorzedna-jak juz bedziesz zatrudniona jakies kilka miesiecy i sie wykazesz zmien piosenke i popros o podwyzke -nigdy nie rozmawiaj na temat pieniedzy na rozmowie wstepnej to najdurnijszy najgluszy blad ktory wielu kudzi kosztuje prace http://www.youtube.com/watch?v=TlUAOUzr5zE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowa kwalifikacyjna
to mnie wyśmiali, kazali podać kwotę Mnie też raz wyśmiali i kazali podać kwotę. Dlatego teraz nie wiem co mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio przeprowadzałam rozmowę z dziewczyną którą chcę zatrudnić. zapytałam ją o to ile chce zarabiać. ale tak naprawdę pracodawca wie ile moze komuś dać a to pytanie jest chyba takiej bardziej orientacyjne. jak ktoś chce pracowac to będzie pracował za ile mu się zaproponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że trzeba podać
jak cię pytają to trzeba odpowiedzieć. Co za durna śpiewka że płaca jest kwestią drugorzędną? chyba trzeba się za coś utrzymać opłacić rachunki i żyć. Każdy ma jakieś minimum poniżej którego nie może zejść, bo po prostu musi za coś żyć. A poza tym po coś szuka się nowej pracy, tak? chyba między innymi po to aby wiecej zarabiać. W naszym kraju jeszcze pokutuje taki mit ze cie sami docenia, zaproponuja wiecej a to istna bzdura, to co sam wynegocjujesz będzie Twoje, trzeba walczyc samemu o kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość q2dftgyhujiawsedrftgy
bo widzisz jak podasz kwote to oni pojda po kogos kto podal mniejsza kwote -to taka gierka i co to znaczy wysmiali? tak nieprzyjemnie czy zartem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowa kwalifikacyjna
Ostatnio na jakieś stronie Internetowej przeczytałam, że podczas tego pytania obie strony grają, bo pracodawca i tak ma przeznaczoną pewną ilość pieniędzy dla danego pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowa kwalifikacyjna
Facet ze śmiechem na ustach kazał mi podać konkretną sumę pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No większej bzury w zyciu
nie czytałam :O Wielkość żadanego wynagrodzenia może być kryterium wyboru jedynie na stanowiskach nie wymagających żadnych kwalifikacji :O Wtedy faktycznie im mniej pracownik chce tym dla pracodawcy lepiej. W przypadku specjalistów to nie ma najmniejszego znaczenia. Liczą się kwalifikacje i doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że trzeba podać
oczywiście że w normalnym miejscu pracy liczy się coś więcej niż stawka jaką podasz. Nie wyobrażam sobie, że nie podać kwoty na rozmowie. No chyba za minimalną krajową pracować nie będę tylko dlatego żeby dostać tę pracę. Każdy ma taką kwotę przy której nie opłaca mu się ruszać tyłka z domu, bo koszty dojazdów itp. Dlatego usiądź i spisz na kartce wszystkie wydatki, swoje potrzeby dodaj do tego kwotę jaką chciałabyś zaoszczędzić na swoje przyjemności i wyjdzie Ci jaką kwotę musisz zarabiać. Na rozmowie trzeba powiedziec więcej bo wiadomo, że zaoferują mniej i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×