Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość venessa__

zdrowie mojej corki

Polecane posty

Gość venessa__

Nie daje rady już ,mam klopoty z córką ktora narzeka na czeste bóle brzucha brak siły ,jest ciągle blada ma sińce pod oczami ,wyniki z krwi ma dobre chociaz schudla ostatnio,ma krwinkomocz do obserwacji rzez lekarza tak ma wskazane usg kiedys wykazalo kamice nerkowo teraz juz po tym brak sladu,córka ma 11 lat nie wiem co robic zaczynam sie martwic o jej zdrowie lekarze twierdzą ze wszystko jest ok bylam w naszym miescie i w innym.Poradźcie co robic. PS.Przepraszam jak zalozylam temat w nieodpowiednim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zmień lekarza sama widzisz ze coś jest nie tak może ona helikobacter albo jakieś inne świństwo może udaj się do gastrologa bo zdaje mi się coś z układem pokarmowym nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może pasożyty jakieś
np lamblie albo jakieś sprawy ginekologiczne tak tylko podpowiadam, bo przecież nikt Ci nie powie przez net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie zbadaj lamblie ale nie metodą badania kału,która rzadko je znajduje a jakąś inną.Nie wiem jak ona się nazywa, musisz zapytać lekarza.Zdaje się,że z krwi lecz nie będę spekulować. I zdecydowanie popieram zmianę lekarza.Sama widzisz,że coś nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja siostrzenica
tak się czuła, okazało sie, że ma lamblie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktokolwiek wie
zrób ponownie usg całego brzucha crp morfologię i moczz rozmazem? test na lamblie enzymy wątrobowe zbadaj cukier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radziłabym wizytę prywatnie i poproszenie o położenie dziecka na oddziale i zrobienie wszystkich możliwych badań usg jajników ,może być np jakaś torbielka , ja mam córkę 12 lat ale z rok wcześniej córka narzekała na ból brzucha , były robione różne wyniki i nic a po pół roku okazało się że dostała okres i ból pochodził z tego że jej jajniki intensywnie pracowały , nie chciała chodzić do szkoły wiecznie zmęczona chudła bo z bólu to jej jedzenie nie szło podkrążone oczy itd.jak okres dostała to wymiotowywała czuła się okropnie i widziałam to nawet jak była u babci i niespodziewanie dostała ( początki były nieregularne )to kazała w nocy się przywieźć do domu bo już się bała że będą jazdy teraz już tylko brzuch ją boli jak ma dostać okres i w pierwszy dzień leży z termoforem i z tabletką przeciwbólową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×