Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sucofina

Co już kupiliście sobie na wiosnę?

Polecane posty

Gość Sucofina

Ja kupiłam śliczne butki, poluję na jakiś płaszczyk.. a jak zrzucę parę kilo z zimy, to spodnie itd. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucofina
aha.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurtkę skórzaną i taka ala skórę:),torebkę,jeansy rurki,koszulę i jakieś tam dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucofina
To nieźle.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucofina
Bluzek, sweterków, apaszek, itd. nie liczę, bo to kupuję bez przerwy.. :O Przynajmniej raz w tygodniu.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucofina
Tak, że ten.. tego.. No.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucofina
Inspiracji nie będzie.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie można kupic w krakowie fajną ramoneskę ze skóry a nie z jakiejś ceraty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucofina
Nie mam pojęcia. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędzająca
nic sobie nie kupiłam i nic sobie nie kupie bo oszczędzam,mam zacne plany :D na lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarno widzę kupowanie
Na razie piękną skórzaną torebkę. Powinnam buty, płaszczyk lub kurtkę, jakieś nowe spodnie... Na razie nie mam kasy. torebki w sumie nie potrzebowałam, a nie mogłam się powstrzymać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucofina
oszczędzająca nic sobie nie kupiłam i nic sobie nie kupie bo oszczędzam,mam zacne plany na lato" A kto nie ma? Ja się buduję, potrzebuję na wnętrza.. Tutaj chodzi o kilkaset tysięcy.. :O Ale nie przesadzajmy, przecież nie będę z tego powodu wyglądać jak dziadówa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO189447682
Ja kupiłem sobie nowe pończoszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucofina
[zgłoś do usunięcia] IMO189447682 Ja kupiłem sobie nowe pończoszki" - cieszymy się razem z tobą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde,juz sama nie wiem...
oj, troszę kupiłam ale zaoszczędziłam chociaż na przecenach... np. sweterki, bluzeczki, koszulę, opaski, rękawiczki, torebki, buty i.in. Tez poluję na płaszczyki ale na razie nie zauważyłam fajnego kroju. Chcę szary, dopasowany z podszewką z lekko śliskiego opalizującego materiału z odpowiednimi dodatkami. Na razie nie zauważyłam nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO189447682
ej a czemu mnie zgłosiłaś do usunięcia?:( ja poważnie pisałem o tych pończochach, widzę że zero tolerancji tutaj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucofina
IMO189447682 - ja nigdzie cię nie zgłaszałam. Cieszą mnie twoje pończoszki, także noszę... ich sporo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę nad kupieniem nowej, ciekawej bielizny. W sumie ta wygląda bardzo wiosennie: http://nipplex.pl/benita.php bo kto powiedział, że jedynie nowymi kurtkami i butami mamy witać wiosnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiecu123
Witam zapraszam na moje aukcje bardzo niskie/niespotykane ceny żeli pod prysznic. ORYGINALNE OSTATNIE SZTUKI W TAK NISKIEJ CENIE (potem 40-45zł będą) WYSYŁKA 15 ZŁ niezależnie od liczby żeli kupionych (kontakt email akiec123@op.pl ) Pozdrawiam i zapraszam http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=%204870899 Hugo Boss Orange Hugo Boss Hugo Laura Biagiotti rose Lacoste Touch of Pink Lacoste Essential Hugo Boss XY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka_90
Ja po malutku kompletuje sobie i uzupełniam swoją szafę.Na poczatek kupiłam sobie kilka bawełnianych koszulek-bokserek http://eko-bielizna.pl/ wszedzie szukałam własnei takich ze 100% bawełny bo w tych wszystkich sieciówkach sa z domieszka poliestru czy czegoś tam sztucznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sobie kupilam
spodnie, buty na koturnie granatowe, skorzana dluzsza kurteczke, poluje na chuste szara ale wszedzie teraz w jakies kwiaty, wzory ludowe, niby to ma byc modne???:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w ciągu ostatnich dwóch tygodni poszalałam i kupiłam buty, kilka bluzeczek, białą bokserkę (bardzo lubię takie koszulki bo fajnie się je nosi z różnymi sweterkami), 2 pary dzinsów, szalik i biały kardigan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka4477
A ja dzisiaj przymierzyłam trzy kolory tej samej bluzeczki-nietoperki.Nie mogłam się zdecydować,w której najlepiej wyglądam i kupiłam wszystkie trzy:fioletową,niebieską i czerwoną. Chyba mnie porąbało...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xooxoo
jakie buty na koturnie kupujecie? tzn pytam o fason i sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sobie kupiłam
buty na koturnie- to zakryte a kształt okragle, chyba wiesz o co mi chodzi, a sklep to BOTI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmenka..
Ja mam piękne koturny z new look.. Wysokie 13 cm lakierowane z kokardkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko kupujesz bluzki
i sweterki co tydzien?masz tyle kasy czy kupujesz po 20zeta na jakis bazarach hehe i sie tu wychwalasz niewiadomo czym, sadzac po wpisie masz dziewczynko max z 18 lat a wiec pieniazkow tez wlasnych nici ale fajnie sie tak pochwalic oh glupie mlode pindy.... smieszysz mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×