Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bol pecherza po sexie

w niektorych pozycjach podczas sexu boli mnie pecherz i chce mi sie siku:(

Polecane posty

Gość bol pecherza po sexie

np. w pozycji na lyzeczke, a bardzo ja lubie, niestety po chwili boli mnie pecherz. Czasem mam ochote na ostrzejszy sex i znowu bol pecherza albo ogolnie podbrzusza podczas sexu. Niestety musimy zmienic pozycje bo cuzje to ocieranie o pecherz i po chwili chce mi sie siku i trzeba przerywac sex :( Staralam sie jakos powstrzymac przed rpzerywaniem sexu i pojsciem do do ubikacji ale niestety to nie wypalilo bo tak mi sie siku chcialo ze myslalam tylko o tym a nie o przyjemnosci wyplywajace z sexu. Co z tym robic? dodam ze bylam u ginekologa i wszystko oki. Bo gdy mowilam ginekologowi o tych dolegliwosciach to myslal ze to moze jajniki albo torbiel ale wsyztsko jest w porzadku, badania moczu tez mialam i tez sa ok...ale juz nie wiem co robic :( dodatkowo czesto musze stosowac urinal bo z tym pecherzem ciagle mam problemy ( np. ciagle chodze siku, ale nie cuzje wtedy pieczenia i innych dolegliwosci )...nie wiem juz co robic, a nie chce sie ciagle kochac tylko w tych pozycjach w ktorych nie mam podraznianego pecherza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pęcherz jest drażniony przez długiego ,sztywnego penisa w poz. na łyżeczkę dlatego chce ci sie siku Niech on ustawi sie tak z penisem w kierunku pochwy żeby penis nie uderzał bezpośrednio w pęcherz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bol pecherza po sexie
no wlansie jak jest troche nizej ode mnie to czasem ejst ok, ale np. w pozycji...nie wiem jak ona sie fachowo nazywa ale jak ja leze na plecach i nogi mam uniesione i zgiete w kolanach i stopami opieram sie o jego barki to tez mnie pecherz boli, kurcze no w wielu pozycjach mam drazniony pechrz ....nie wiem czy jakis lekarz mi pomoze czy co robic?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pomoże ci żaden lekarz bo jest normalne postaraj się sama tak ustawić do położenia penisa żeby cie nie bolał pęcherz Przed stsounkiem wysikaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bol pecherza po sexie
przez sexem zawsze ide siku, po sexie tez...zreszta ja chodze siku jakies 20 razy dziennie, dodatkowo po sexie biore urinal bo wyczytalam w necie zeby tak robic zbey uiniknac infekcji ( bo czesto mialam zapalenie cewski moczowej po intensywnym sexie ) w kazdy razie dzieki za podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba masz przewlekłe zapalenie pęcherza a nie to że facet ma za sztywnego czy za dużego penisa Idz do urologa i powiedz że podejrzewasz u siebie przewlekłe zapalenie pęcherza bo sikasz co 20 min i masz bóle pęcherza On ci przepisze antybiotyki bo urenal nie pomoże. Pamiętaj tylko że antybiotyki bierze się nieprzerwanie cały czas kuracji w godzinach jakie lekarz zalecił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bol pecherza po sexie
dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala44444
Mialam ten sam problem i te pozycje ze nogi na barkach , strasznie mnie bolalo , kulo. Trzeba poprostu zmienic na inna taka ktora nie bedziesz miala pupy do gory.Jednak mialam tez problem jak siedzialam na chlopaku a on lezal i gdy tylko usiadlam do konca to napiepszal mnie pecherz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jestem w pozycju na pieska a on wpycha szczac sie chce a on mnie lirze po c***e a ja go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, byc moze jest juz za pozno na moja odpowiedz, ale opisze wam co mnie spotkalo. Poniekad powiazana sytuacja. Podczas stosunku w jakiejs tam pozycji (malo wazne) partner ocierał penisem gorna sciane pochwy (tj. Od strony brzucha). To bylo bardzo przyjemne, ale zaraz po chwili zawsze chcialo mi sie siku. Seks musial byc przerywany, a ja uciekałam do wc. Dodam ze moj partner bardzo chcial zeby dobrowadzic mnie do stanu tzw. Kobiecego wytrysku. Ja jednak myslalam ze w moim przypadku to nie mozliwe. Po czym dodal ze moze wcale nie chce mi sie siku tylko zbliza sie ten wytrysk. Nie chcialam tego probowac, bo po prostu balam sie ze sie zesikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, byc moze jest juz za pozno na moja odpowiedz, ale opisze wam co mnie spotkalo. Poniekad powiazana sytuacja. Podczas stosunku w jakiejs tam pozycji (malo wazne) partner ocierał penisem gorna sciane pochwy (tj. Od strony brzucha). To bylo bardzo przyjemne, ale zaraz po chwili zawsze chcialo mi sie siku. Seks musial byc przerywany, a ja uciekałam do wc. Dodam ze moj partner bardzo chcial zeby dobrowadzic mnie do stanu tzw. Kobiecego wytrysku. Ja jednak myslalam ze w moim przypadku to nie mozliwe. Po czym dodal ze moze wcale nie chce mi sie siku tylko zbliza sie ten wytrysk. Nie chcialam tego probowac, bo po prostu balam sie ze sie zesikam ߑΠjednak po wielu rozmowach doszlismy do tego ze ja przed stosunkiem robie siku, doprowadzam sie do porzadku i jedziemy z tematem ߘàzrobilismy tak, po pewnym czasie uprawiania seksu zaczelam odczuwac "to cos", poprosilam partnera zeby dokonczyc palcami no i stalo sie. Nie myslalam o niczym wtedy, ani o tym ze moze sikam.Wydobyl sie ze mnie potezny wytrysk, niesamowite uczucie. Przez chwile sie obawialam, ale... ' ciecz', ktora sie ze mnie wydobyla nie miala zapachu, zadnego zabarwienia, nic, zupelnie jak woda. Od tego czasu juz sie nie obawiam, czesto do tego doprowadzamy z partnerem bo dla niego to satysfakcja ze doprowadzil mnie do takiego stanu, a dla mnie, same wiecie... Rozkosz. Polecam, nie bojcie sie tego! ߒ׀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, a macie tyłozgięcie macicy? Może to stąd te bóle, mam podobne i nie wiem, od czego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×