Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tataria

Aparat cyfrowy

Polecane posty

Ja bym polecal benq, maja najlepsze szkla wzgledem pozostalych, i obsluguje wyzsze czulosci ISO, co sie przeklada na mniej szumow w niskich zakresach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo za radę, ja jestem technicznie daleko za murzynami ;) Kupię Benq :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chujnia na resorach
jak juz masz uzywac aparatu za 200 zł to lepiej sobie pstrykaj fotki komórką zaoszczedz tak z 2000 i kup normalny aparat tanie mieso to psy jedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te mysli pochodza od szatana
W jakość tych zdjęć szczerze wątpię ! 14 mpix gwarantuje szumy i sporą wielkość zdjęcia wręcz nieadekwatną do jego jakości. Cóż tak jest ze wszystkimi tego typu wynalazkami, gdzie liczba mpix jest ważniejsza od zastosowanej optyki ! jeden wielki plus tego aparatu to taki, że jest zasilany z dwóch AA, innych zresztą nawet nie rozpatruję przy zakupie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te mysli pochodza od szatana
Trzymajcie mnie bo się przewróce ze śmiechu... "pierwszy aparat z HDR zasilany z baterii AA". ... . . . . . marketing sięgnął dna... "aparat zasilany bateriami AA z nowoczesną technologią HDR (szeroka skala tonalna), dzięki której aparat wykonuje zawsze najlepiej naświetlone i ostre zdjęcia w każdych warunkach" ... hdr ma cos do ostrosci ? :D o lol.. to ja sie nie znam na fotografowaniu chyba.... "14 Mpix sensor optyczny pracuje w zakresie czułość od 100 do 3200 ISO dla zdjęć w dzień oraz 6400 dla zdjęć nocnych." ... a jak chce zdjecia w nocy robic naczułosci 100.. ? "unkcja Advanced Smart Scene to zestaw gotowych pre-definiowanych funkcji przydatnych dla fotografa ..." no tak.. jak sie ma aparat za 600pln.. który ma automatyczne funkcje.. to juz mozna nazywac sie fotografem... .. panowie z marketingu poszaleli ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateo . . .
200 zeta za cyfrowke ... zart ? Jak ktos napisal lepiej chyba kupic telefon komorkowy z dobrym aparatem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ to chujnia na resorach Nie będę 11latkowi kupować aparatu za 2 koła, no proszę Cię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam zwyklego samsunga , niby badziew , zdjęcia robił naprawde przyzwoite i przeżył miliardy upadków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tataria no to pisz ze
to ma byc zabawka dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×