Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość załamany:(:(:(

Moja dziewczyna sie ze mna nie chce kochac co robic?

Polecane posty

Gość załamany:(:(:(

Witam , mam taki problem.Mieszkamy razem od dluzszego czasu i jestesmy ze soba prawie 4 lata. mamy 2 letnia corke ze soba i ona nie chce sie ze mna kochac. gdy sie poznalismy mieszkalismy 300km od siebie i gdy sie widzielismy robilismy to prawie caly czas i nie bylo z tym problemu. gdy ur sie corka ona przestala przestala sie do mnie zblizac i gdy podchodze ona zawsze probuje sie czyms zajac. konczy sie na 2 pocalunkach :( czasem dojdzie do stosunku ale to jest inny stosunek niz kiedys. tak jakby robila to z przymusu. jak dziala tv to patrzy na niego ,gada o bzdurach , pyta sie czy juz skonczylem. taki sztuczny ten seks ktory konczy sie po chwili.na poczatku naszych spotkan powiedziala mi ze nigdy nie miala orgazmu i nie sprawia jej to przyjemnosci ale robilismy to . myslalem ze uda mi sie zeby doszla , probowalem roznych sposobow ale bez skutku, mowi ze nic nie czuje a jej muszelka jest cala mokra i otwiera sie jakby sie podniecala ale ona i tak mowi ze nic nie czuje. caly czas sie klucimy o to bo gdy probuje sie do niej zblizyc ona ucieka .Mowie jej gdy na nia patrze to robi mi sie goraco , ze bardzo mnie pociaga i zadna inna kobieta mnie tak nie pociaga i tylko z nia bym to chcial robic to mi odpowiada zmien mysli. kiedys sie kochalismy i po chwili przerwalismy bo ona byla spieta i ja bolalo to powiedziala mi zebym sobie znalazl inna do seksu. co mam robic? czy juz jej nie pociagam? moze obrzydzam?albo jest tylko ze mna ze wzgledu na corke? i zmusza sie do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×