Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smith

Zatrudnie Asystentke we Wroclawiu

Polecane posty

Gość Smith

Witam, jestem 30-letnim przedsiebiorca z Wroclawia. Fajny, mily zabawny facet, ktory ma wlasna firme IT, dobrze prosperujaca od lat i zatrudniajaca obecnie ok. 25 osob na stale (plus dodatkowi pracownicy na wieksze projekty). Obecnie poszukuje dobrze zorganizowanej, milej, usmiechnietej i atrakcyjnej osoby na stanowisko osobistej dyspozycyjnej asystentki. Oczekuje, ze bedziemy zostawali po godzinach 1-2 razy w tygodniu i ze czasem w tygodniu wyjedziesz ze mna w delegacje. Nie jestem zonaty i nie chce sie z nikim wiazac, dlatego rownie dobrze i chetnie zatrudniemezatke, dziewczyne w zwiazku, jak i osobe wolna. Praca nie jest trudna, szybko sie nauczysz i dasz sobie rade jesli tylko jestes osoba dobrze zorganizowana. Co oferuje? a) Znajomosc z fajnym wesolym mlodym facetem na poziomie. b) Umowe o prace. c) Stanowisko moze sie nazywac jak tylko chcesz (np. Dyrektorka d.s. Administracji) d) Wyjatkowo atrakcyjne wynagrodzenie. e) Szkolenia. f) Atrakcyjne wspolne delegacje. g) Dyskrecje. Oczekuje CV i minimum 2 zdjec ukazujacych sylwetke na maila columella@op.pl z dopiskiem ASYSTENTKA w temacie maila. Pozdrawiam i czekam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asa24
Co oferuje glupiej i naiwnej? a) Znajomosc z fajnym wesolym mlodym facetem na poziomie. f) Atrakcyjne wspolne delegacje. g) Dyskrecje. facet widac jest obrotny bo woli wydac 1000zl za miesiac na "k.." niz isc do burd..elu i zaplacic kilka stow za noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smith
Trzeba byc glupcem, by podawac na takim forum firmowego maila i tym samym upubliczniac o jaka firme chodzi. Trzeba byc jeszcze wiekszym glupcem by tego nie rozumiec. Wynagrodzenie - 4000 polskich zlotych miesicznie "na reke". Hatsumoto, przeslij aplikacje to uzyskasz informacje Cie interesujace. Pozdrawiam, dziekuje za przeslane aplikacje i czekam na kolejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie kiedys koles zaczepil mnie na gg oferujac podobna prace - dalam jego nr gg mezowi, on z nim nawiazal kontakt, znalazl IP zadzwonil do jego firmy i przedstawil cala sytuacje dosc ostro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smith
na ręke to znaczy że co do ręki to do buzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeg
eee......cieniutko. Mi facet oferowal stanowisko asystentki za 5 tys.na reke, samochod sluzbowy, komorke, fundusz III filar. TAki byl rozrzutny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfsdvvw
"Trzeba byc glupcem, by podawac na takim forum firmowego maila i tym samym upubliczniac o jaka firme chodzi. Trzeba byc jeszcze wiekszym glupcem by tego nie rozumiec." trzeba miec coś do ukrycia by wstydzic się ujawnic firme jakoś na portalach firmy "uczciwe" podają swoje namiary a ty buraku i naciągaczu ogłaszasz się na kafeterii i szukasz naiwnej na obciąganie :-O żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smith
Dziekuje za nadeslane aplikacje, oczekuja kolejnych by w przyszlym tygodniu umowic pierwsze osoby na rozmowy/ Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×